440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Doal Keratin Sütü Kullananlar

Doal Keratin Sütü Kullananlar

  İçeriğinde ne olduğunu bilmek bir ürünün yaratacağı alerjik reaksiyonların önlenmesi ve güvenilirlik açısından önemlidir. Doal keratin sütü kullananlar da diğer saç bakım ürünü kullanıcıları gibi içindekiler kısmını görmek ve içerisinde sentetik olup olmadığını bilmek ister.

Müşteri memnuniyeti ve marka onayı anlamında içindekiler kısmı her ürünün ambalajında olmalıdır. Sentetik, tuz, sülfat, petrokimya gibi zararlı kimyasallar içermeyen doğal içerikli ve organik sertifikalı ürünler içerik kısmına baktığımız ürünler içerisinde tercih sebebi olmalıdır. Keratin, doğal ve sağlam bir protein yapıdır.

Bu protein yapının saydığımız sert kimyasallarla seyreltilmesi veya aynı formülün içerisinde bulundurulması keratinin aktivasyonunu engeller. Keratin böyle zararlı bileşenlerle bir araya geldiğinde tüm olumlu etkilerini yitirir.

Doal keratin sütü kullananlar da bu yüzden ürünlerinin içeriğinde tuz, sülfat, paraben gibi maddelerin olmadığından emin olmalıdır.

Keratin hayvansal ve bitkisel keratin olarak ikiye ayrılır. Saç bakımı endüstrisinde kullanılan keratin bitkisel keratindir. Hayvansal keratini yalnızca besin olarak vücudumuza alabiliriz. Ancak bitkisel keratin damıtılarak bakım ürünlerinin içerisine eklenebilir. Doal keratin sütü kullananlar arasında da en çok tercih edilen ürün, temiz içeriği ve kaliteli işçiliği ile Liquid Keratin markasının Keratin Nem Sütü olmuştur.

doal keratin sütü kullananlar

Bakliyat tüketimi ile saçın keratin yapısı güçlendirilebilir. Bu keratin sütü de içinde buğday ve soya özleri içerir. Bu içerik saçın yapısını destekleyip saça güç kazandırır. Doal keratin sütü kullananlar da bu ürünün kokusundan ve dokusundan memnun. Ürün içeriği ve kullanıcı yorumları çok tatmin edici durumda.

Keratin sütleri saç yumuşatmak ve saçı kolay taramak için üretilmiştir. Bu sebeple saf keratinin doğal eldelerle süt kıvamına gelmesi için seyreltilmesi gerekiyor.

Saf keratin seyreltilmeden saça direk uygulandığında saç öncesinde sertleşiyor ve bu sertliğin giderilmesi durulama ile mümkün oluyor. Doğal keratin sütü ise durulanmadan kullanılıyor. Bu da sütün doğal eldelerle saflığını koruyacak bir biçimde seyreltildiğini gösterir.

 

Keratin Nem (Fön) Sütü Çilekli (250ML) Ürünümüze Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Rümeysa Can
04 Ağustos 2022
Liquid keratin fön sütünü ince telli saçlarım da sürekli kullanıyorum ama özellikle ısıdan korunması için kuruturken kullanıyorum saçlarımı kafama yapıştırıp ağırlık yapmadan elektriklenmesini önlüyor ve yumaşacık yapıyor.

Alışveriş Sepetim