440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Boyadan, Oryalden Saç Derisi ve Diplerinin Kaşınması, Yanmasına Çözüm

Boyadan, Oryalden Saç Derisi ve Diplerinin Kaşınması, Yanmasına Çözüm

Genellikle saç boyası yaparken  hidrojen peroksit veya amonyak dediğimiz kimyasal maddeler ya da saç rengini açmak isterken kullandığımız toz açıcı ve oksidin krem karışımından elde edilen oral açıcı malzemesi saç diplerine temas ederse, bunun sonucu olarak saç diplerinin kaşınması ve yanması gibi bir problemle karşı karşıya kalırız.


Elbette bu saç diplerindeki yanık ve kaşıntı hepimizi çok rahatsız eder ve aynı zamanda saç sağlığını tehdit eder. Saçların dökülmesine, yavaş uzamasına, kırılarak kopmasına hatta güçsüz, zayıf, cansız olmasına sebep olabilir. Bu durumda acilen hiç vakit kaybetmeden saç köklerini ve diplerini besleyerek güçlendirmek için keratin dip bakım yağı kullanmamız gerekiyor. Keratin dip bakım yağı aminoasitler bakımından çok zengin olduğu için saçlarınıza güçlü bir bakım yapar. Haftada bir defa keratin dip bakım yağı kullanırken aynı anda haftada bir defa da onarıcı saf keratin serum sprey uygulaması yapılması saç dipleriniz için çok daha hızlı ve iyi sonuçlar almanıza faydalı olacaktır.

 

Çünkü saçın ana maddesi olan keratin proteini eksildiği zaman saçlar güçsüzleşir ve zayıflar.  Bunun için her iki bakımı aynı anda yapmak en iyisidir. Saç dipleriniz için mükemmel bir bakım yapmaya yardımcı olur. Bu çok değerli ve kaliteli ürünleri çok sık kullanmamıza gerek yok. Çok etkili bir yapıya sahip oldukları için 3 gün arayla ürünleri sırası ile ortalama haftada 2 defa uygulamanız yeterli olacaktır. Bu bakım sayesinde saçın diplerindeki kaşıntı ve yanma kısa sürede düzelir.


Ayrıca saçlarınız güçlenerek hızlı uzar, hacim kazanır, daha canlı daha parlak olur. Ciddi boyutta saç diplerinde kaşıntı ve yanma yaşayan kişilere bizim tavsiyemiz bu ürünleri özel organik keratin şampuanı ile özellikle tuzsuz keratin şampuanı ile birlikte kullanmaları çok daha iyi sonuç verecektir.

 

Birçok kimse bu tür problemlerde maddi olarak masraftan kaçınır, tek olarak ürünleri kullanmak isterler. Elbette hiç kullanmamaktansa bir veya birkaç ürünü kullanmak çok faydalı oluyor. Fakat maddi olarak biraz daha bütçenizi yükselttiğinizde 4'lü paketlerden keratin bakım setlerini tercih ederseniz çok daha yüksek verimli sonuçlar elde ederiz. Saç derisindeki yanık ve kaşıntı için cildiye doktoruna veya eczaneye gidip pahalı ilaçlar aramak zorunda değiliz. Çünkü Liquid Keratin markası özellikle yanan, yıpranan, kırılan ve kopan saçlarda profesyonel ürünleriyle 10 yıldır Türkiye'de herkesin güvenini kazanmakla birlikte eczacıların ve cildiye uzmanı doktorların sürekli tercih sebebi olmuştur.

 

Liquid Keratin ürünleri patentli ve sertifikalı olması bakımından da diğer ürünlere göre müşterilerine çok daha fazla güven veriyor.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
mira sağlam
10 Şubat 2023
saçlarımı boyattıktan inanılmaz yandı ve çok kaşınıyordu arkadaşımın tavsiyesiyle bu markanın ürünlerini kullanmaya başladım çok memnun kaldım

Alışveriş Sepetim