440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » At Kılı Şampuanı

At Kılı Şampuanı

Saç bakımı konusunda her gün yeni bir ürün karşımıza çıkmakta. Markalar arasında artan rekabet ile farklı şampuan seçenekleri sürekli çoğalmakta. At kılı şampuanı da hayatımıza yeni giren ürünler arasında yerini aldı. 

At kılı şampuanı aslında atkuyruğu bitkisi kullanılarak üretilen bir şampuan türüdür.

Atkuyruğu bitkisi saç derisi ve saç için oldukça faydalı olan bir bitkidir. Ancak atkuyruğu bitkisi şampuanın içerisinde ki kimyasallarla birleşince tüm özelliği kaybetmekteve saça hiçbir onarıcı ve bakım özelliği bulunmamaktadır.

Liquid Keratin - Keratin Şampuan içeriğinde atkuyruğu bitkisi bulundurup,zararlı kimyasal bulundurmadığı için at kılı şampuanı olarak da geçer.

At kılı şampuanı içeriğinde ki atkuyruğu bitkisinden dolayı saç diplerini besler ve saçın hızlı uzamasını sağlar. Saç diplerinin beslenmesi saçın sağlıklı olması ve uzaması için oldukça önemlidir.

Sıradan şampuanlarla saç yıkandığında, saç derisinde ki gözenekler şampuanın içeriğinde bulunan zararlı kimyasallardan dolayı dolar. Saç gözeneklerinin dolması saç dökülmesini arttırır.

At kılı şampuanı

Saçın günlük olarak 50 – 100 tel arası dökülmesi normaldir. Dökülen saçların tutunmuş olduğu sağlıklı saç kökleri (gözenekler) tıkandığında, yeni saçların çıkması engellenmiş olur. Bu durum saçın seyrelmesine sebep olur.

At kılı şampuanı olan Keratin Şampuan, saç derisini zararlı kimyasal içermediği için aşındırmadan sıradan şampuanların artıklarından temizler. Bu sebeple düzenli kullanımda saçın gürleştiği gözlemlenmiştir.

At kılı şampuanı, saç için oldukça faydalı bir şampuandır. Saç ve saç derisi arasında ki nem dengesini sağladığı için saç derisinde yağ birikmesini engeller. Kuru ve mat saçların ağırlaşmadan parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Keratin Şampuan formülünde saf keratin proteinleri bulunduran tek at kılı şampuanı olmaözelliğini taşır.

.

Aynı zamanda mersin suyu, kekik suyu ve gül suyu da içerdiği için saçı besleyen tüm vitaminleri (özellikle K vitamini) saça doğal olarak aktarmayı başarmıştır. Keratin Şampuan at kılı şampuanı seçenekleri arasında, doğal içerikli olan tek şampuandır.

Yıpranmış saçların onarımını gerçekleştirmek için Keratin Şampuanın da içeriğinde bulunduğu Liquid Keratin setlerini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Alışveriş Sepetim