Keratin Eczanesi

Keratin Eczanesi


Keratin EczanesiLiquid Keratin Eczanesi  markası olarak siz sevgili değerli müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine ürünlerimiz artık eczanelerde..

 

Son zamanlarda popülerliğini günden güne arttıran ve özellikle kuaförlerde ismini sıkça duyduğumuz keratin bakım ürünleri, daha güvenilir olarak nereden satın alınır? Keratin Eczanelerde bulunur mu? Hangi Eczanede Keratin satılır? Keratinin Fiyatı gibi konularda burada size biraz bilgi vereceğiz. 

 

Kozmetik mağazalarında ve İnternet ortamında; keratin şampuan, keratin saç bakım kremi, keratin maskesi, keratin serum ve hatta keratin yüklemesi yapan birçok ürün ismi duyuyoruz. Bu ürünlerin bulunduğu ve satıldığı yerlerin birçoğu tam olarak bir güvence vermiyor.Özellikle kimyasal katkı ve sentetik içerikler hepimizi tedirgin ediyor. Bu bakımdan güvenilir keratin eczanesi araştırmak zorunda kalıyoruz. 

 

Firmamız bu isteği karşılamak için kolları sıvadı ve sizler için kolay ulaşabileceğiniz şekilde her şehirde, her ilçede en az bir keratin eczanesi bulundurmaya karar verdi. Bu bağlamda çalışmalarımız hızla devam ediyor ve günden güne saf  "Keratin Eczane" sayımız artıyor.

 

Tabii ki şimdiye kadar saf keratin ya da doğal keratin eczanelerde maalesef bulunmuyordu. Ancak Liquid Keratin ailesi olarak bizler doğal keratin proteini üretimi yaptığımız için eczanelere keratin ürünlerin dağıtımına karar verdik ve başladık. Bundan sonra Patentli Keratin ürünlerimizi eczanelerde bulabileceksiniz.

 

Bunların neticesinde ülkemizin en iyi doğal keratin satan firma olduğumuzu da halkımıza ispatlamış olacağız. Keratin Ürünlerimiz Eczanelerde yerini aldıktan sonra Sağlık Bakanlığı güvencesiyle de şimdiye kadar hiç bir markanın kazanamadığı büyük bir güvenide kazanmış olacağız. Böylelikle ülkemizde gerçek saf keratini sizlere doğrudan ve güvenilir kaynaklardan sunarak yıpranmış, yanmış, dökülen saçlarınıza kesin çözüm sunmuş olacağız. Özellikle ürünlerimizin size vaat etmiş olduğu garantili sonuçlar ile markamıza ne kadar çok güvendiğimizi size göstermek istiyoruz. Keratin eczanesi alanında ülkemizde bir ilki başlatmak bakımından gurur duyuyoruz.

 

Saç uzmanımızdan bilgi almak ve ürünlerimizi nasıl kullanacağınızı öğrenmek için: +90 537 263 80 50

 

 

Keratin Eczanesinde Bulabileceğiniz Ürünler

 

 

Keratin Eczanesi

Kuaförlerde olsun, evlerde olsun sürekli saça renk ve şekil vermekten dolayı saçlarımız sonunda bu kadar işlemlere dayanamıyor ve yıpranıyor. Çare olarak da ya kestirmek ya da kurtarmak gibi iki şıklı yoldan birini bulmak zorundayız. Özellikle boyadan yanan ya da yıpranan saçlar hatta kırık saç uçları daha da ötesi ombreli saçlar röfleli saçlar ve platin saçlar kuruyor ve sert sevimsiz mat bir hal alıyorlar. Tam burada karşımıza evde keratin bakım olarak katkısız keratin yüklemesi gibi muhteşem bir alternatif çıkıyor. Aklınıza gelen ilk şey saf keratini "Keratin Eczanesi" olarak arayıp bulmak geliyor. Oysa en güzel en doğal keratin elbette Patentli Keratin olarak keratinbakim.com gibi sadece keratin üzerine profesyonel olan ve tamamen doğal keratin satan siteler çok daha güvenli diyebilirim. İşte bu katkısız keratinin yani Liquid Keratinin 3 günde bir saça yüklenmesiyle en fena saçlar bile toparlıyor saçı kesmek zorunda kalmadığımız gibi saçlar kopmadığı için hızlı saç uzatması da gerçekleşiyor.

 

 

Keratin Eczanesi

 

 

Keratin Saç Kremi, özellikle  mat, sert, kuru ve kuruya meyilli, işlem görmüş yıpranmış, zor taranan, kırılarak kopan saçları nemlendirmek, yumuşatmak ve kolay taranmasını sağlamak için kullanılır. Zengin içerikli ve Organik Sertifikalı Avokado yağı, Aloe Vera ve Argan yağı ile saçı besleyerek formunu tazeler, eskisinden daha sağlıklı bir saça kavuşmanızı sağlar. Liquid Keratin Saç Kremi hem ıslak hem kuru saça uygulanmasıyla ve durulanmayan özelliği ile size saç bakımında avantaj sağlar. Saçınızı çok daha uzun süre bakımlı tutar. Normal saç kreminin ötesinde sizlere besleyici olarak keratin saç bakım kremi faydası sağlar. Keratin Saç Kremi, yoğun nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Hızla ve anında etki ederek saçı hemen yumuşatır ve kolay tarama sağlar. Dış etkenlere  ve fön, maşa, pres gibi uygulamalara karşı üstün koruyucu özelliktedir. Islak veya kuru saça rahat kullanımı sayesinde avantaj sağlar. Hiç bir saçı çok veya az kullanımında dahi asla ağırlaştırmaz. Yumuşak losyonumsu formu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Bir sonraki yıkamaya kadar saçtaki etkisini korur. Yağlanmayı önler. Özel geliştirilmiş formülü ile saç renginin canlılığını korur ve renk ömrünü uzatarak çabuk matlaşmasını önler. Saça rahatlık verir, besler ve yeniden yapılandırır. "Keratin Saç Kremi" saçın iç yapısına etki ederek derin ve uzun ömürlü nemlendirme sağlar.

 

 

 

Keratin EczanesiKeratin Şampuanı Türkiye'nin ilk Organik Sertifikalı Sülfatsız Doğal Keratin Şampuanıdır. Erkek ve kadınlarda Yoğun dökülen ve yavaş uzayan saçlarda etkilidir. Saçları köklerden etki ederek besler. Keratin Şampuanı saç derisindeki yağlanma kepek kaşıntı sorunları için çözüm sunar. Kuru, mat ve cansız saçlarda, yumuşama, parlaklık ve nem dengesi sağlar. Formülünde yer alan Keratin Proteini ve At Kuyruğu bitkisi sayesinde ve ayrıca K vitamini, Flavanoid ve özellikle Slicalar, saç foliküllerini beslemede, saç derisini canlandırmada önemli katkı sağlarlar. Paraben, Slikon, Sülfat, Tuz, Petrokimya, SLS, SLES, GMO, DEA, MEA, PEG vs gibi sentetik ve zararlı kimyasallar İ Ç E R M E Z. Organik içerikli bir ''keratin şampuanı'' olup, zayıf ve cansız saçları besleyici özelliklere sahiptir .İçerisindeki doğal keratin proteini ve yağlar sayesinde saçı besleyerek güçlendirir, hızla nemlendirir ve dış etkenlerden korur. Organik içerikli özler sayesinde bir bebe şampuanından daha yumuşak ve daha güvenli formüle sahiptir. Lipozom(*) teknolojisiyle üretildği için içeriğinde bulunan faydalı özler diğer Keratin Şampuanlara göre daha çok verim sağlar. Saç diplerindeki yağ oranını, içerisinde bulunan özler sayesinde dengede tutar, aşırı yağlanmayı önler.

 

 

 

Keratin Eczanesi

Keratin Maskesi, sert, kuru, mat, işlem görmüş, yıpranmış ve problemli saçlarda çok etkilidir, anında etki gösterir. Ayrıca Keratin Maskesi, Keratin Yüklemesi'nden sonra kullanıldığında Keratin Serum'unun verimliliğini maksimum seviyede yükseltir. Adeta ayrılmaz bir ikili gibidir. Keratin Maskesi istenildiğinde tek başına hafta 1 veya 2 defa kullanıldığında mükemmel sonuçlar verir. Saçları yumuşacık ve ipeksi yapar. Keratin Saç Kremi, yoğun nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Hızla ve anında etki ederek saçı hemen yumuşatır ve kolay tarama sağlar. Dış etkenlere (güneş, deniz ve havuz suyuna) ve fön, maşa, pres gibi uygulamalara  karşı üstün koruyucu özelliktedir.  Islak veya kuru saça rahat kullanımı sayesinde avantaj sağlar. Hiç bir saçı  çok veya  az  kullanımında  dahi  asla ağırlaştırmaz. Yumuşak losyonumsu formu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Bir sonraki yıkamaya kadar saçtaki etkisini korur. Yağlanmayı önler. Özel geliştirilmiş formülü ile saç renginin canlılığını korur ve renk ömrünü uzatarak çabuk matlaşmasını önler. Saça rahatlık verir, besler ve yeniden yapılandırır. "Keratin Saç Kremi" saçın iç yapısına etki ederek derin ve uzun ömürlü nemlendirme sağlar.

 

 

 

Keratin Eczanesi

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti sayesinde  saçlarınıza yapacağınız uygulama ile rahatlıkla yeniden yapılandırabilirsiniz. Boyadan, renk açma işlemlerinden, röfleden, ombreden, permadan veya düzleştiricilerden yıpranan ve yanan saçlara acil çözüm sunar. Özellikle %100 doğal ve katkısız keratin arayanlar için en güvenilir ve çift patentli hem Türk Patent Kurumu hemde Uluslararası Patent sahibidir. Yıpranmış ve hasar görmüş saçımız için gerekli olan ve nano düzeyde mikro parçacıklar halindeki doğal keratin proteinlerinin saça yüklenerek kaynamasına "saç botoksu" denir. Yüzdeki kırışıklıkları gidermede botoks yöntemi faydalı olduğu gibi, saçlarda meydana gelen yıpranma, aşınma, kırık ve kopmalar gibi problemlerde de Saç Botoksu Full setimiz ile 6 seanslık bir bakım ile saça dolgu ve kaynak yaparak saçları eski sağlığına kavuşturmaktadır. 

 

 

 

 

Keratin Eczanesi

Saf Keratin  Serum Setimiz  Sprey şeklinde saça püskürterek çok kolay bir şekilde uygulanır ve hızla saça kaynar. Ve hemen etkisini gösterir. . Boya, renk açma, düzleştirme, perma, fön, pres, maşa gibi uygulamalardan dolayı oluşan saçlardaki yıpranma, yanma, kuruma, kırılma, koparak dökülme ve yavaş uzama gibi saç problemlerini rafa kaldıracak olan ''Keratin Sprey'' sayesinde hayal ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. Saf keratin sprey içinde barındırdığı faydalı yağlarla saçını besleyecek ve saçınızda daha önceden oluyan yıpranmaları onararak saçınızın dolgun ve canlı görünmesini sağlayarak sağlıklı saçlara kavuşacaksınız.Zor taranan saçlar içinde oldukça faydalı bir üründür saçlarınıza ürünle uygulama sonrası saçlarınızın kolay tarandığını göreceksiniz. ince telli saçlar için saçlarınızın daha hacimli bir görünüme  girmesine yardımcı olmaktadır. Saçlarınızın hızlı uzamasına en az %70 katkı sağlamaktadır

 

 

 

Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı

Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı %100 doğal içerikli yeni Liquid Keratin Dip Bakım Yağı sayesinde, hem erkek hem kadınlarda düzenli kullanımda saç dökülmesini durdurur. Saç köklerini besleyerek saçları güçlendirir.. Aynı zamanda dip bakım yağı saç derisine antioksidan etkisi sayesinde kaşıntı, kepeklenme ve yağlanma gibi saç derisindeki her türlü saç problemlerini gidermede oldukça başarılıdır. Saç köklerini Besleyerek saçınızın Hemen Uzamasını desteklemektedir. Henüz ölmemiş saç köklerini tetikler ve yeni saç oluşumunu desteklemektedir. saçlar için deri kuruluğu büyük sorun oluşturmaktadır. Keratin dip bakım yağının içerisinde bulunan doğal yağlar saayesinde  nem kaybını önler,  kepeği giderir. içerisinde bulunan doğal proteinler ile saçınızı besleyerek dolgun hacimli olmasını sağladığı gibi saç tellerinizn kalınlaşıp güçlenmesinide sağlamaktadır.saç derisinde  yeniden yapılandırma yaparak, saçta hızlı uzama döngüsünü korur

 

 

 

Keratin İksir, saç derisindeki yer alan tıkanık gözenekleri açma özelliği sayesinde, kullanıldığı andan itibaren saç derinizi tetiklemeye başlar. Saç dökülmesini engelleyip saç çıkmasını sağlayan bu ürün, dökülme önleyicive hızlı saç uzatıcı keratin setinin en önemli ve ilk adımı ürünüdür. Keratin Dip Bakım Yağının etkisini kat kat arttırıp saç köklerinin beslenmesini destekler. Gözenek açıcı formülü sayesinde, saç derinizin nefes almasını ve kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur. Hızlı saç uzamasını destekleyerek içerisinde %100 doğal bir formül sayesinde yoğun saç dökülmelerine acil çözüm üretir. Saç derisinde meydana getirmiş olduğu  tahriş ve tıkanıklık gibi problemleri gidermede etkilidir. Bitki özlerini ve yağları sayesinde saç köklerinizi besleyerek güçlenmesini sağlayarak sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

 

 

Daha fazla ürün görmek için keratin bakım ürünlerini ziyaret ediniz.

 

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır