Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı (50ml)

Ürün Kodu: P000000068

Marka: Liquid Keratin

Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı 

 

Dökülme önleyici Keratin Dip Bakım Yağı %100 doğal içerikli yeni formülü sayesinde, hem erkek hem kadınlarda düzenli kullanımda saç dökülmesini durdurur. Saç köklerini besleyerek saçları güçlendirir.  Aynı zamanda dip bakım yağı saç derisine antioksidan etkisi sayesinde kaşıntı, kepeklenme ve yağlanma gibi saç derisindeki her türlü saç problemlerini gidermede oldukça başarılıdır.

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

165.00 TL 89.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı

 

Liquid Keratin tarafından geliştirilen bitkisel ve doğal Keratin Dip Bakım Yağı düzenli bir kullanımla saç dökülmelerinin önlenmesine yardımcı olur.  Erkek ve kadın ayrım yapılmadan kullanılabilir.

Keratin Dip Bakım Yağı ile saçlarınızın köklerini besleyip daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Saç derisindeki kabuklanma, pullanma, kepeklenme ve yağlanma gibi problemleri gidermede konusunda size yardımcı olacak bir üründür. Kür halinde kullanıldığı zaman etkisi normalden fazla olacaktır. Doğal ve bitkisel bir formüle sahip olan  Keratin Dip Bakım Yağı ürünümüzü kullanımı bıraktığınızda dökülme ve yağlanma yapmaz. Saç derinize tahriş ve yan etki yapmamaktadır. Kimyasal ve sentetik katkılar içermez. Hamileler ve çocuklar dahi her kullanıcı rahatlıkla kullanabilir.

 

Dökülme Önleyici  Keratin Dip Bakım Yağı Kullanımı

 

Keratin Dip Bakım Yağı kullanırken daha hızlı ve etkili sonuç alabilmek için saçlarınızı, Liquid Keratin Şampuan  ve sıcak suyla 2 defa yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

Enseden yukarıya doğru saç derinize masaj yapın. Bu şekilde kan dolaşımınızı kafa derinizde hızlandırmış olacağız.

Varsa, Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir ile saç diplerine parmak uçlarınızla masaj yaparak saç derinize yedirin, 15 dakika bekleyin.(Bu uygulama bir asansör görevi yaparak, keratin yağının, derinin daha alt tabakalarına ulaşmasını sağlar.)

Liquid Keratin Dip Bakım Yağı'nızı her seansta ortalama 15 pompa sıkarak, saçınızın tüm kısımlarına eşit şekilde yedirin.

Mümkünse Keratin Dip Bakım Yağı kullanımında başınıza strec bir film ile sarıp sabaha kadar (5-10 saat) bekletin.

Sonra saçlarınızı Liquid Keratin Şampuan ile yıkayın. İşlemi bitirin. (Saçında tarama zorluğu olanlar,  Liquid Keratin Saç Kremi kullanabilirsiniz.)

 

Keratin Dip Bakım Yağı Faydaları

 

Saç köklerini hızla besleyerek dökülmeyi tamamen durdurur.

Düzenli kullanımda saç uzamasında iki kat artış görülür.

Henüz ölmemiş saç köklerini tetikler, yeni saç oluşumunu destekler.

İçeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde nem kaybını önler. Kuruluğu ve kepeği giderir.

Saç tellerine kazandırdığı yoğunluk sayesinde saçlar daha hacimli ve dolgun görünür.

Saç tellerini içeriğinde yer alan yoğun proteinler sayesinde besler ve  kalınlaşmasını destekler.

İçerisinde yer alan argan yağı sayesinde, tarama sonrası kırılmalara karşı saçı %80 oranında korur..

Özel formülü sayesinde saç tellerinin çabuk kopmasını önler.

Saç derisini yeniden yapılandırarak deride oluşan kaşıntı, pullanma, yağlanma, sivilce ve diğer hassaslaşmış deri sorunlarını gidermeye destek olur.

İnce yapılı veya sonradan incelmiş zayıf saç tellerini güçlendirir.

Saç derisinde yeniden yapılanma yaparak, saçta dökülmeyi engeller.

 

Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı özel formülü sayesinde saç dökülme önleyici etkileri test edilmiştir. Kullanıcılarımızın %93’ü dökülme önleme, %91’i güç, %85’i hacim, %80’i kalınlık, %75’i esneklik, % 95’i canlılık sağladığını ve % 87'si yağlanma, kepeklenme, kaşıntı gibi sorunları önlediğini onaylamıştır.

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Keratin Dip Baakım Yağı İçindekiler: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avokado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çam terebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
aysenur tatlıpuan
03 Temmuz 2019
dün gece uyguladım saçlarıma merakla sonucunu bekliyorum çok fazla müşteri memnuniyeti olunca insan mutlu oluyor

Sabri Ciftcipuan
03 Ağustos 2018
Kolay gelsin..Benim saclarimda da dokulmeler sakaklardan geriye gitmeler var doktor erkek tipi dokulme dedi acaba bu urun ya da baska yarayacak bir urun var midir

baki turanpuan
30 Haziran 2018
bu ürününüzü kullandım saçlarım eskiye oranla baya iyi hatta şuan dökülmüyo bile . bu üründen çok memnun kaldım dökülme önleyici olan setinizi alıcam bundan sonrada arkadaşlar almakta tereddüt ediyorsanız içinizde şüphe olmasın ürünler MÜKEMMEL ayrıca PATENTLİ .

salih simyacıpuan
30 Haziran 2018
zamanında çok jole kullandıgım icin saçlarım dökülmeye başladığında arkadaşımın önerisiyle kullanmaya başladım çok memnunum teşekkürker

yasemin karapuan
30 Haziran 2018
saçlarım avuç avuç dökülüyordu taa ki sizin ürünlerinizi kullanana kadar beni çok mutlu ettiniz saçlarım çok sağlıklı ve güçlü dökülmüyolar.dökülme problemi olan herkese tavsiye ederim.

Liquid Keratinpuan
26 Mayıs 2018
Gözde Hanım, Saç dökülmesi ciddi boyutta ise, Keratin Dip Bakım Yağı tek başına kifayet etmeyebilir. Bu bakımdan birbirini destekleyen ve etkisini arttıran Garantili Seti kullanmanızı tavsiye ederiz. Setin içindeki elemanlardan biri saf keratin serumu olduğu için, düzleştiriciden incelen zayıflayan saçlarınız da onarılacak ve eski haline kavuşacaktır. Daha detaylı bilgi için setin bulunduğu sayfayı okuyabilirsiniz veya telefonla uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Keratin Bakım

Gözde Ö.puan
25 Mayıs 2018
Merhaba...Saçlarım bu ara çok dökülüyor ve saç derimde kabuklaşma oluştu oldukça uzun canlı saçlara sahibim aslında .Hem dökülmeyi durduracak hem de saçlarımı besleyecek sürekli kullanabileceğim bir ürün istiyorum ne önerirsiniz acaba?? bu ürün yeterli olur mu??

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Yusuf bey merhaba. Keratin dip bakım yağının içinde derinin en alt tabakalarına inmesi ve etki etmesi için özel gozenek acici ve ayrica saç derisini tedavi edici katkılar var. Asla yağlanma yapmaz tam tersine yağlanmayı da keser.. Çünkü derideki sorunları tedavi edici özelliği sayesinde deri sağlığını düzeltir dökülmeyi de keser.

Yusuf ÖZpuan
24 Mayıs 2018
slm. saç bakım yağı içinde özellikler yağlı saçlara sahip olanlar için gözenekleri tıkayacak yağlar olması etkisini azaltmaz mı?

Liquid Keratinpuan
24 Temmuz 2017
Ahmet Bey Merhaba, Ürünlerimiz unisex, yani hem erkek hem de kadınlarda kullanılır. Saç köklerini beslediği için, yeni gelen saçların daha nemli ve daha güçlü gelmesine destek olur. Saçı daha besili ve tok yapar. Daha da etkisini arttırmak isteyenler için, özel organik keratin şampuan ve keratin gözenek açıcı iksir ile beraberhalinde ve kür olarak hep beraber kullanılması tavsiye edilir. Saç kalınlaştırmak için ise patentli keratin serum kullanılmalıdır.

Ahmet K.puan
24 Temmuz 2017
Keratin dip bakım yağı erkeklerde de etkili mi. İnce ve seyrek saça ne gibi katkısı olabilir.

Liquid Keratinpuan
20 Ekim 2017
Merhaba Serkan Bey, Hem erkek hem kadınlarda, % 97 ye kadar dökülme önleyen ve hızlı saç uzatan Türkiye?nin ilk Garantili Keratin Bakım Seti?dir.. Kullanım şekline uygun kullanıldında dökülmeyi keser. Yoğun dökülen ve yavaş uzayan saçlarda çok etkilidir. Mevsimsel, dönemsel, sitres ve diğer nedenlerden oluşan problemlerde kullanılır. Bilimsel olarak son 6 ayda dökülen ve daha ölmeyen saçların yeniden daha hızlı çıkmasına yardımcı olur. Bebeb saçlarınızn yeniden canlanmasını sağlar. Fakat Çok önceki dönemlerde ölmüş saç köklerinden dünyada şu anda hiç kimse yeni saç çıkaramaz.

Serkan İ.puan
20 Ekim 2017
Acaba bu ürün sadece bayan kullanıcılar için mi ?Ve dökülme durması dışında saç çıkartıyormu?

Liquid Keratinpuan
04 Mart 2018
Büşra Hanım Merhaba, Tüm müşterilerimiz neredeyse sizin durumunuzda olup, bir çok şey denedikten sonra bu ürünlerimizi kullanıyorlar ve çok memnun kalıyorlar. Keşke daha önce bizimle ve ürünlerimizle tanışmış olsalar. Bizim bir kaç farkımız var. En başta ürün doğal olduğu için dökülmeyı durdurduktan sonra kullanmayı bırakınca saçlar tekrar dökülmüyor. Süreklı kullanmak zorunda kalmıyorsunuz. Ancak Şampuanla devam ederseniz daha iyi olur ta ki saçınıza sonradan bir zarar gelmesin. Keratin Bakım

Büşra K.puan
04 Mart 2018
Merhabalar,bende ürününüzü almayı düşünüyorum, saçlarım çok döküldü inceldi saçlarım, her şeyi denedim, bu ürün çözüm olacak mı acaba

Zikriye C:puan
10 Mart 2018
benim saçlarım da doğal, hiç boya yok ama bir ara dökülmem vardı, o sebeple aldım çok da iyi geldi, daha sonra maaş alınca aldım. asıl o zaman süper faydasını gördüm, şimdi tekrar keratin şampuan la devam ediyorum.

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2018
Merhaba Ayşe Hanım, Dip bakım yağını yoğun dökülmelerde haftada 2 normal dökülmelerde haftada 1 kez uygulayabilirsiniz. Şampuanımız günlük kullanım için uygundur. Sürekli kullanabilirsiniz.

AYŞE H.puan
22 Mayıs 2018
BU İŞLEMLER HAFTADA KAÇ KERE UYGULANACAK.HER DUŞ ALDIĞIMIZDA MI? YOKSA HAFTADA 1 KERE Mİ?

Liquid Keratinpuan
22 Kasım 2017
İbrahim Bey Merhaba, Önce geçmiş olsun efendim, fakat dökülen saçlarınız için merak etmeyin, Keratin Dökülme Seti tam sizin ihtiyacınıza göre hazırlanmış bir set. Vakit kaybetmeden başlamanızı öneririz. KERATİN BAKIM

İbrahim Ç.puan
22 Kasım 2017
Selam. birkac ay evvel saçıma glatt yaptırdım. Ardından saçlarım daha kötü olunca kuaforuma güvenip tekrar ne yazıkkı duzlessın diye yine yaptırdım.Şimdi önler baya bi açıldı cansızlaştı.Sürekli dökülüyor ve kırıklar mevcut sekle bile zor giriyor.Hangi ürünü almalıyım ?

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2018
Merhaba Selçuk Bey, Ürünlerimiz tamamen doğal olduğu için güvenle kullanabilirsiniz. Keratin Dökülme Seti kullanırsanız kesin sonuç elde edersiniz. Gerektiğinde sitemizdeki telefonlardan daha geniş bilgi alabilirsiniz. KERATİN BAKIM

Selçuk A.puan
22 Mayıs 2018
Merhaba Benim saçım ince telli şakaklarımda hafif açılma var ama saç kökleri hala duruyor sadece çok zayıf ve uzamıyor çok şampuan ve destekleyici ürün kullandım ama istediğim sonuç olmadı saçlarım ince telli ve yumuşak olduğu için çok seyrek duruyor buna karşı çözüm olabilir mi ben artık sonucu görmek istiyorum

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2018
Yıldız Hanım Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun deriz, Keratin dip bakım seti saç dökülmenize çözüm olacaktır, ancak kuruluk ve matlık için Keratin Kuru ve Mat saç setini de kullanmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz bizi 0537 263 80 50 den arayın sizin sçınıza en uygun tarifi verelm ki daha yüksek ve net sonuç alalım. LIQUID KERATIN

Yıldız E.puan
22 Mayıs 2018
Iyi gunler benim saçlarim ince telli ve dökulüyor kuru ne onerirsiniz saçlarim inceldi saç diplerim gozukuyor onde lütfen yardimci olurmusunuz..

Liquid Keratinpuan
22 Haziran 2017
Değerli Samatya Keratin dip bakım yağı 50 mil? lik ürünümüz piyasada bulunan diğer keratin bakım ürünlerinin aksine bir karışım değil saf keratin kullanılarak hazırlanmış bir içeriğe sahiptir. Saf keratin bakımının temel amacı, keratinin saç ve tırnağın temel yapı maddesi olması ve bu sayede saçın direkt olarak kendi yapı maddesiyle buluşmasını sağlamasıdır. 50 ml ürünümüzün açıklamasında etkili sonuç alınması için 4 seansta kullanılması tavsiye edilir. Sizin keratin dip bakım yağını daha az miktarlarda kullanıp uygulamayı 5-6 defaya çıkararak yapmanız bile ürünün etkisinin ne kadar fazla olduğunu gösteriyor. Biz yinede saç dökülme şiddetinin ve saç yapısının kişiden kişiye farklılık göstereceğini düşünerek uygulamanın 4 defada yapılmasını özellikle yoğun saç dökülmesi yaşayanlara tavsiye ediyoruz. Keratin Bakım

Samatya K.puan
22 Haziran 2017
Kullandıklarım içinde en ıyısı diyebılırım ancak 5-6 kullanımda bitirdim, güzel ama ben mi çok döktum acaba biraz erken bitii.?

Liquid Keratinpuan
01 Şubat 2018
Merhaba Okan Bey, tüm ürünlerimiz her yaş ve cinsiyet için uygundur. Özellikle erkeklerde saçın sağlıklı uzamasına da yardımcıdır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Okan B.puan
01 Şubat 2018
bu ürünü erkeklerde kullanabiliyo mu?

Esma Sabapuan
06 Mayıs 2018
Ürünlerim çok hızlı geldi 1 gün içinde elime ulaştı beklemeden ürün alabiliyorum bunun için teşekkürler :)

aslıhan yıldızpuan
27 Nisan 2018
ürünü 3. kez kullanıyorum :))

emel gencerpuan
25 Şubat 2018
dogum sonrası pskolojım alt ust olacak kadar dökülme yasadım. durduramıyodum. gercekten bu yağ cok ıyı geldı bna artık sacıma baska bırsey kullanmak ıstemıyorum. iyi calısmalar dılıyorum.

hande topuzpuan
17 Nisan 2018
urunun dısında dogru uygulamada cok onemlı tesekur ederım sıze cok ıyı ve guzel ılgılendınız benımle. artık bılmedıgım seyler kullanmıcam sacıma dokulunce degerı anlasılıyor. bır seyı kaybettıgın zaman degere bınme olayı gıbı :)

asuman köklüpuan
14 Haziran 2017
İlk hafta etkisini alamadım sanıyordum, Fakat şu an yoğun dökülmem sayenizde çok sukur durdu, şimdi hızlı uzaması için de aynı bu ??keratin dip bakım?? yağına devam edeceğim. Keratin İksir?e karar veremedim, kullanmasam olur mu, bilemedim.

buket hosgorpuan
15 Eylül 2017
gerçekten çok etkili bir ürün müşteri temsilcisiyle konuştuğumda doğal olduğunu söylediler diğer kullandığım ürünlerden kat kat iyi

puan
18 Nisan 2016
Yoğun dökülme yaşıyordum. Kimyasal işlemlerden de saçım küstü hızlı uzamıyordu. Keratin Dip Bakımı kullanınca 2 haftada etkisini görmem benım için çok memnunıyet vericiydi. Çok sağolun, iyi çalışmalar.

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır