%28YENİ

Keratin Maskesi (250 Ml)

89.95 TL 125.00 TL

Liquid Keratin Maskesi (250ml) 

 

Keratin Maskesi, sert, kuru, mat, işlem görmüş, yıpranmış ve problemli saçlarda oldukça etkilidir. Keratin maskesi ile saçlarınız sağlıklı bir görünüme kavuşur. Dökülmelerin azalacağı gibi sert ve kuru saçlar içinde oldukça etkili bir bakım ürünüdür. 

Ayrıca keratin maskesi, saçınıza yapacağınız keratin yüklemesinden sonra kullanıldığında çok daha iyi sonuç vermektedir. Keratin maskesi 250ml ürünü, haftada 1 veya 2 defa rahatça kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımdan sonra saçlarınızda etkisini görebilirsiniz. 

 

Keratin maskesi, ilk kullanımdan itibaren saçınızı dış etkenlere karşı korur. İşlem yaptırmadan önce keratin maskesini kullanırsanız, saçlarınız yapılan işlemlere karşı daha sağlam ve dayanıklı olacaktır. 

 

Keratin maske çok az bir miktar kullanımında dahi, saçınızı İncecik bir koruyucu tabaka ile kaplayarak işlemlere karşı koruyucu bir kalkan görevi görmektedir. Keratin maske, saçınızı yumuşatırken, ipeksi ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Keratin maskesinin kolay kullanımı dışında kokusuda oldukça güzeldir ve kullandıktan sonra sizi rahatsız etmez. Böylece haftada 1 veya 2 defa kolayca saçınıza bakım yapabilirsiniz. 


Ayrıca keratin maske bakımı ürünü dışında yoğun işlem görmüş ve yanmış saçlar için yanan saçlara keratin bakım ürünü kolayca kullanılabilir. Böylece yanan saçlarınız eski sağlıklarına hızlı bir şekilde kavuşacaktır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır