Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set

Ürün Kodu: KR38001

Marka: Liquid Keratin

Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set 

 

Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set, boyadan, açıcıdan, saç düzleştiricilerden, röfleden, sıcak fön veya permadan yıpranan saçlara veya kazaya uğrayarak yanan saçlara çözüm için etkili bir tedavi sunar.

Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set Zor taranan, Kopan saçlara ve kırık saç uçlarına bakım yaparak, saçları yeniden yapılandırır.

Not: Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set  kullanımı ve diğer özelliklerini daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

425.00 TL 244.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set

 

Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set, saçlara uygulanan her türlü işlemlerden; özellikle renk açma, saç boyama, balyaj,  ombre, gölge, platin saç, röfle veya  saç düzleştirme, fön, pres, perma gibi uygulamalardan sonra saçlarda oluşan yanma, yıpranma, kuruma, mat, sert, kırık, incelmiş, aşınmış, deforme olmuş saçlarda köklü bir onarımın en önemli üç ana ürününü teşkil eder.
Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Setinde, saf keratin içeren keratin serumu saça sürülerek ve sabaha kadar bekletilerek saf keratin proteinlerinin yıpranmış saça işleyerek kaynaması sağlanmaktadır. Keratin serum ile keratin yüklenen saçınızı sabah durulayınız ve Liquid Keratin Maskesi ile on dakika saçınıza uygulama yaparak, saf ve katkısız keratinlerin iyice yerleşmesi ve saça adapte olması sağlanır. Aynı anda mat, sert ve kuru saçların bir kat daha ipeksi, yumuşacık, daha parlak ve daha canlı olmasını sağlar. Ürünümüzün İçerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT İÇERMEZ.

Keratin serum şişeleri bir kutuda 3 adet olduğundan üç günde bir uygulandığında saçlardaki etkisi anında görülür. Saçları uzun ve hacimli kişilerde ya da  sürekli röfleli veya sık sık renk açma işlemi yapan ve çok hasarlı çok yıpranmış ve omuz boyundan uzun saçlarda, işlemin yarım kalmaması ve tam sonuç vermesi  için "Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti 2 " tavsiye ediyoruz. Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set hakkında daha fazla bilgi almak için " yıpranmış saçlara bakım nedir ve nasıl yapılır " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set kaliteli, kesin sonuç verir ve garantili bir settir. Sadece çok uzun ya da aşırı yıpranmış ve yanmış saçlarda daha fazla keratin yüklemesi gerekmektedir. Her yüklemede saçlar adım adım toparlar.

 

YIPRANMIŞ SAÇLARA BAKIM - ACİL ONARICI FULL SET KULLANIMI

 

Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set kullanırken önce saçınızı Liquid Keratin Şampuanla iki üç defa iyice yıkayın sonra saçınızı durulayın ve havluyla tamamen kurutun. 

Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Setin içinde bulunan Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün ve kuruyuncaya kadar beş dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun.

Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken üzerine asla yatmayın.

Saçınızı Ilık suyla durulayın ve nemli saça 10 dakika Keratin Maskesi uygulayın.

Tekrar Ilık suyla durulayın, nemli saçınıza saçta kalan Liquid Keratin Saç Bakım Kremi uygulayın, keratin kremi, saçta kalma özelliğine sahiptir ve saçta ağırlık hissi vermez. Uygulama yapıldıktan sonra durulama işlemi gerektirmez fakat yıkadığımız takdirde saçtaki kalıntıları kolaylık arınır.

 

NOT: Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set kullanımı hakkında veya diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Evde Keratin Bakımı Set Ürünleri

  • Liquid Keratin Maske         ( 250ML )
  • Liquid Keratin Kremi     ( 200ML )
  • Liquid Keratin 3lü Serum    (20 ml x 3 = 60ML)

TOPLAM GRAMAJ (510ML)

 

Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set İçeriği :

 

Liquid Keratin Maskesi; (pH değeri 3.3'tür) *Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic     AP :Anatollian Plant Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

 

İntense (Yoğun) Keratin Serum Ürün İçeriğiHydrolyzed Keratine, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Equisetum Arvense Exstract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Articum Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract Humulus Lupulusb(Hops) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Biotin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D- Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geraniol

 

Liquid Keratin Saç Kremi İçeriği; (pH değeri 4.4'tür)Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Hydrolyzed KeratineMyrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium Laurylsulfate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside**  Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronicacid*,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate, Xanthan Gum,Citric Acid Anhydrous*, Perfume.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Ceren Ç.puan
29 Nisan 2019
Daha önce saç dökülmesine karşı olan ürününüzü almıştım ve yıpranmış saçlara bakım ürününüzü de alacağım önceki üründen memnun kalmıştım bu üründe kaliteli ve güvenilirdir diye düşünüyorum.

sinem bektaşpuan
11 Nisan 2019
Yıpranmış saçlar en büyük sorun ve sonuca ulaşamadığım hassas noktalardan birisi arkadaşlarım liquid keratin firmasının yıpranmış saçlara bakım acil onarıcı setini aldılar bir anlatıyorlar bir anlatıyorlar abartıyorlar sandım bu kadarda olmaz diyordum ama saçlarının düzeldiğini farkediyordum bende denemek istedim gerçekten ne yazıldıysa ne söylendiyse hepsi doğru gerçekten işe yarıyor ve doğal.

lütfiye tırpanpuan
03 Nisan 2019
yıpranmış saçlarım için acil onarıcı fullürünü ile saçlarımı kurtardık.teşekkürler

şermin girginpuan
03 Nisan 2019
saçlarım röfleden yanmıştı.yanmış saçlara çözüm ararken buraya denk geldim.acil onarıcı full set ürününüzü kullanarak saçlarım sağlığına kavuştu

aysel ünlüpuan
03 Nisan 2019
onarıcı fullkullananlardan aldığım tavsiyeyle ürünü aldım.Saçlarımı kurtardık.Teşekkürler

MERAL ÜNpuan
18 Temmuz 2018
Herkese merhaba bir hevesle yaptırmış oldğum ombre sonucunda saçlarım inanılmaz bir şekilde yandı.Kendinden doğal dalgalara sahip olan saçlarım lastik gibi sünmeye ve kopmaya başladı.Kuaförde iki sefer keratin bakım yaptırdım fakat istediğim sonucu alamadım buradaki yorumları okuduğumda da almak ve almamak arasında çok kararsız kaldım fakat olan oldu son çare diyerek aldım keratin bakımı kendim evde yaptım ilk şişede elde ettiğim sonuca inanamadım üçüncü şişeyi bitirdim gerçekten inanılmaz bir şekilde lastik gibi uzayan ve kopan saçdan kurtuldum.Saçlarım henüz doğal dalgasına kavuşmadı ama yanık görüntüsü ve lastik gibi çekince uzayıp kopmalardan kurtuldum.benim gibi kuaför azizliğine uğrayan hiç terettüt etmeden acil kurtarma olarak alıp bakımını kendisi yapabilir.başka ürünlere kesinlikle para harcamayın.Teşekkürler LİQUID KERATİN...

puan
04 Temmuz 2018
Şu an iş için kısa bir süreliğine Gürcistan?dayım buraya kargonuz mevcut mu?

zeliha uyurpuan
04 Temmuz 2018
başarısız kuaförümün azizliğine uğramıştım sitelerde dolaşırken liquid keratin bakımını önerdiler kuşkularım vardı ama kullandıktan sonra ne kadar yersiz olduğunu anladım herkese öneririm çok memnunum

sevim incepuan
04 Temmuz 2018
arkadaşlar lütfen yardım edin saçlarım yandı çok kötü durumdayım yorumları okuduğumda inşallah işe yarar dedim sipariş vereceğim umarım saçlarım eski haline döner

yasemin karapuan
30 Haziran 2018
arkadaşlar merhaba öncelikle size deneyimlerimden bahsedeceğim ben perma yaptırmıştım bu kadar yıpranacağını düşünmedim sonra you tube da liquid keratinle karşılaştım ve siparişimi verdim kullandım saçlarım gerçekten hiç işlem görmemiş gibi doğal ve parlak duruyo çok mutluyum eğer sizinde yıpranmış ,yanmış saçlarınız sizi mutsuz ediyorsa buna izin vermeyin sorununuza uygun olan bakım setini alarak saçlarınızı onarın güçlendirin sizde mutlu olun .

Liquid Keratinpuan
23 Mayıs 2018
Serap Hanım merhaba, Saçınıza yettiği kadar serum kullanın. 3 seans olarak planlayın. Bir şişe serumu boş bir kaba döküp saçınıza boya yapar gibi uygulayın, artarsa saklayın, yetmediği zaman takviye edin. Keratin Bakım

Serap L.puan
23 Mayıs 2018
Acil Keratin Bakım Seti ni alacağım ancak her keratin bakımında 1 er serum u kullanacağım yoksa ilk kullanımda 3 serumun tamamını mı kullanacağım.... ilginiz ve yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim...

Liquid Keratinpuan
22 Aralık 2017
Merhaba Kubilay bey, Genelde Keratinbakım ürünlerimiz bir kac kullanımda kesin sonuc verıyor. Tabi sizin ne için kullanmak istediğinizi de tam bilmemiz gerekir. Dilersenız whatsapptan da bilgi alabılırsınız (0537 263 80 50) . Keratin Bakım

Kubilay B.puan
22 Aralık 2017
Merhaba,bu tedavi ne kadar sure uygulanicak.Tesekkurler

seçil ö.puan
16 Ocak 2018
kargoyla ilgili şüphelerim vardı. gayet iyi paketlenmiş teşekkür ederim. ürünlerinizi kullandım çok memnunum. keratininiz gerçekten müthiş bi buluş ben ilk seansta gözle görülür etki olacağını düşünmemiştim.

serap asilpuan
05 Nisan 2018
Ürünleriniz çok iyi ama benim en çok hoşuma giden sitenizden aldığım her ürün ertesi gün elime ulaşıyor ve paketlemesini çok güzel ve dikkatli yaptığınız için hep hasarsız olarak elime ulaşıyor bu kadar özenmeniz çok güzel.

fadime arslanpuan
25 Nisan 2018
ben bu setın serumlarını ve maskesını aldım. ıkısı cok iyi sonuclar verdi. kremi butcem yetmedıgı ıcın alamamıstım bırde onu kullansaydım bu urunlerle ne olacaktı bılmıyorum :)

jale derenpuan
13 Şubat 2016
ombreden dolayı saçlarım çok yıpranmıştı çok berbat görünüyordu ve inanılmaz kötü bir yapısı vardı ürününüzü kullandım ve gözlerime inanamadım gerçekten o yıpranan saçım eski haline döndü ve çok güzel bir görüntüye kavuştu çok teşekkür ederim :) ihtiyacı olan bütün bayanlar kullanmalı kesinlikle yakın çevreme tavsiye ediyorum.

esra baysakallıpuan
28 Şubat 2018
ahh şuraya fotoğraf koyma imkanım olsa da eskisi yenisi diye size ürünün saçımdaki mucizesini gösterebilsem. tek başına farklı marka keratinleri daha önce çok deneyip bi sonuç alamadığım için bu seti alıp denedim, iyiki almışım. sanki saçlarımı komple değiştirmişim yeni saç satın almışım gbi hissediyorum. Bence bu ürünü tv de reklam vermelisiniz.

pelin güngörpuan
17 Mart 2018
Arkadaşlar ben bu seti kullandım ilk sette açıkçası etkisini tam hissedemedim, çünkü benim saçlarımda sorun çok eskiden beri uzun zamandır vardı. İnat ettim ara vermeden ikinci seti de aldım kullandım, Fakat bu defa çok faydasını gördüm, anlayacağınız ürün süper ama bazı saçlarda insanın yapısına göre ikinci sette etkisini gösterebiliyor, denemenizi tavsiye ederim.

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır