Tuzsuz Şampuan 350ml

Ürün Kodu: #000327

Marka: Liquid Keratin

Tuzsuz Şampuan (350ML)

 

Türkiye'nin ilk Organik Sertifikalı doğal, katkısız, saf keratin içerikli ve tuz içermeyen şampuanıdır. Sülfat, paraben, silikon, sentetik, DEA, MEA ve tuz gibi hiçbir kanserojen etkiye sahip madde içermez.

kadın ve erkekler için, yavaş uzayan, çabuk kırılan ve yoğun olarak dökülen saçlarda çok etkilidir. saçları köklerden etki ederek besler, güçlendirir ve saçların hızlı uzamasına yardımcı olur.

Tuzsuz şampuanımız dökülen saçlarda, saç derisi problemlerinde, kuru, mat, cansız saçlarda parlaklık, yumuşama ve nem dengesini sağlar. formülünde bulunan keratin proteini, K vitamini, Flavanoid ve özellikle slicalar ve at kuyruğu bitkisi sayesinde saç foliküllerini beslemede, saç derisini canlandırmda önemli katkı sağlar.

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

110.00 TL 69.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Tuzsuz Şampuan (350 ML)

 

Tuzsuz şampuan, kuru ve aşınmış, dökülen, çabuk kırılan yapıya sahip saçlar için en etkili yöntemdir.

Sülfat,  paraben, silikon, formaldehit, tuz içermemektedir. Saçların onarımı için gerekli olan değerler tuzsuz şampuanın içeriğinde mevcuttur.

Tuzsuz şampuanın içeriğinde tuz bulunmadığı için saçlarınızın doğal yapısı etkilenmez.

Tuzsuz şampuan saçlarda güçlendirici ve sağlamlaştırıcı etkiye sahiptir.

Saçlarınız sağlıklı ve doğal yollardan uzama süreci geçirmesi için gerekli etkilere sahiptir.

Saçları yüksek ısı ile kurutma işlemi sonucunda meydana gelen problemlere karşı etkilidir.

Tuzsuz şampuanın içerisinde bulunan  mersin suyu,  keratin proteini, kekik suyu, gülsuyu ve hindistan cevizi atkuyruğu (kırkkilit otu)  ile saçınızı hem besler, hem güçlendirir, hem de nazikçe temizler.

Silikon, paraben,  Tuz, Sülfat, Tuz,  Petrokimya, SLS, GMO, PEG, DEA, SLES, MEA, FORMALDEHİT vs. gibi sentetik ve zararlı kimyasallar İ Ç E R M E Z.

Doğal organik içerikli bir ''Tuzsuz keratin şampuanı'' olup, cansız ve zayıf saçlarınızı besleyici özelliklere sahiptir.

İçerisindeki doğal, katkısız, saf keratin proteini ve yağlar ile saçınızı besleyerek güçlendirir  ve hızla nemlendirir ve saçlarınızı dış etkenlerden korur.

Tuzsuz şampuanın tuz içermemesi sayesinde bir bebek şampuanından daha güvenli bir formüle sahiptir.

Lipozom(*) teknolojisi kullanılarak üretildiği için içeriğinde bulunan faydalı özler sayesinde diğer şampuanlara oranla daha çok verim alırsınız.

İçeriğindeki bitkisel yağların hücre dostu eşsiz bir antioksidan özelliği bulunmaktadır. Bu formül sayesinde saç köklerinde yaşlanma karşıtı etki göstererek saçlarınızın dökülme riskini azaltır.

 Benzersiz formül, doğal ve saf bitkisel yağlar ile tuzsuz şampuanın içeriği zenginleştirilirmiştir.

Tuzdan dolayı saç dersinde oluşan sivilce, kaşıntı, kepek ve kuruluk gibi sorunlar düzenli kullanım sonrasında azalarak yok olur.

Saçlardaki yağ oranını dengeler ve saçlardaki aşırı yağlanmayı önler.

 

Lipozom Teknoloji

Tuzsuz şampuanın formülünde bulunan faydalı aktif maddeleri, derinin en alt katmanlarına taşıyan asansör görevi görmektedir. Lipozom olmadan hazırlanan formüllerde faydalı aktifler, saçın alt kısmına ulaşamazken, Lipozom olduğunda, taşıyıcı bir mekanizma gibi, kolaylıkla derinin altına kadar ulaşırlar.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

 

Öncelikle miktarını artırdığınızda köpürmede artacaktır. Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir. Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

Tuzsuz Şampuan 350ML Kullanımı

* Saçınızı duşta iki defa Arındırıcı Tuzsuz  şampuan ile yıkayın. İlk yıkamada şampuanınızı ıslak saça elinizle masaj yaparak uygulayın bir  dakika bekleyin ve durulayın.

* İkinci yıkamada iki dakika kadar bekletin ve ılık suyla saçınızı durulayın.

* Saçınızdaki fazla suyu havlu yardımıyla alarak kurutun.

* Zor taranan ve sert saçlara sahipseniz Tuzsuz şampuanını Liquid Keratin Saç Kremi ile birlikte kullanınız. Sentetik ve kimyasal maddeler içermediği için saç kremi ile takviye yapmanızı tavsiye ederiz.

* ‘Tuzsuz Şampuan'' erkek ve kadınlar için günlük ve sık kullanıma uygun şekilde hazırlanmıştır.

* Yoğun ve aşırı  dökülme ve ciddi yavaş uzama sorunlarında Keratin Dip Bakım Yağı ile birlikte  set halinde kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.

* Çok işlem görerek çok yıpranmış, yanmış ve  kırık saçların onarımında ise, Keratin Serum ile saçınıza  önce mutlaka saf keratin yüklemesi yaparak saçınızı hızla tamir etmenizi öneririz.

Ürünümüzle ilgili Tuzsuz Şampuan  makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

 

 Tuzsuz Şampuan 350ML İçeriği: (pH değeri = 5,5): Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu),  Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract  (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate (Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetic (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate (Koruyucu), Benzoicacid (Koruyucu), Amy Cinnamol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamol, CL 12480

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Öncelikle miktarını artırdığınız zaman köpürmede artacaktır. Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Erkan Devran Çalışkanpuan
10 Aralık 2019
Öncelikle ürünün doğal ve sertifikalı olması oldukça çekici kılıyor şampuanı.Şimdilik favorim.Ayrıca aynı gün kargoladılar.Satış sonrası destek muhteşem çok kibar ve ilgili arkadaşlar karşıladı.Ve paketleme oldukça başarılı,kusursuz elime ulaştı.Herşey için teşekkürler.

Merve Sağlampuan
22 Temmuz 2019
daha ilk kullanımda faydasını gördüm sizlere çok teşekkür ederim hep böyle bir şampuan istemişimdir

Gizem Uzunpuan
22 Temmuz 2019
merhabalar ben artık market şampuanı kullanmayı bıraktım sadece bu şampuanı kullanıyorum ve çok seviyorum kokusu olsun saçımda bıraktığı etkiler olsun çok hoşuma gidiyor

Ümmü gülsüm kayacanpuan
22 Temmuz 2019
Ben bu şampuandan çok memnunum bundan önce kullandıklarım şampuan değilmiş diyorum herkese de tavsiye ederim

Gülbahar Tekerpuan
22 Temmuz 2019
merhabalar ben hiçbir şekilde kimyasal içermeyen doğal aynı zamanda saçlarımı yumuşatan bir ürün istiyorum bu şampuan tam istediğim gibi teşekkürleeerr

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır