Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti 4

Ürün Kodu: #000322

Marka: Liquid Keratin

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 4:

 

Saçlara uygulanan bazı işlemler sonucunda saçlarda yıpranmalar olur. Yıpranmış ve hasarlı saçların onarılmasında saç botoksu yöntemi kullanılmaktadır.

Saç botoksu saçlara protein yükleyerek hasar görmüş, yıpranmış saç liflerini ve kopmuş saç bağlarını onarır. Saç botoksu saça dolgu  ve kaynama yöntemiyle hasarlı saçları onarark saçlara dolgunluk ve canlılık kazandırmaktadır.

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 4 %100 doğal ve katkısızdır. Hem Türk Patent Kurumu hemde Uluslararası Patent sahibidir.

Not:  Saç Botoksuu Yükleme Seti 4 ve kullanımı hakkında  daha fazla bilgi almak için  bu sayfanın alt kısmına bakınız.

737.00 TL 387.00 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 4:

 

Saçlara yapılan işlemler sonunda saçlarda keratinin azalması sonucunda saç yıpranarak hasar görür. Yıpranmış, yanmış, hasar görmüş, saçlarınızı doğal keratin proteinlerin saça yüklenmesi ile saçın onarılması işlemine saç botoksu denir.

Saç botoksu keratin yükleme seti 4 ile saça derinlemesine ve saça dolgu yaparak saçın eski sağlıklı hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 4 ile saçınıza yapacağınız saç botoksu  işlemi ile saçlarınızın güçlü, dolgun ve parlak bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

Saçlara yapılan boyama açıcı gibi kimyasal ve fön maşa gibi yüksek ısılı işlemlerden kaynaklanan sorunlarınız için Uluslararası Patent sahibi  %100 doğal, saf ,katkısız ve  kesin sonuç veren; içerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT gibi zararlı kimyasallar İÇERMEYEN garantili saç botoksu keratin yükleme setidir.

 

saç botoksu keratin yükleme seti

 

Saç Botoksu Yükleme Seti 4, hamileler, yeni doğum yapmış bayanlar  ve küçük çocuklar için yan etki yapmaz güvenle ve gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Saç botoksu yükleme setini boyadan önce veya boyadan sonra kullanabilirsiniz.

Saç Botoksu Yükleme Seti 4 ile yıpranmış,  yanmış, mat, kuru, dolaşık, deform olmuş saçlarınız için kullanabilirsiniz. Kullanım sonrası saçlarınızın daha sağlıklı, canlı, dolgun, bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Saç Botoksu Yükleme Seti 4  içerisinde 3 şişe Saf Keratin Serum Sprey ile çok yıpranmış saçlar için keratin yüklenme sağlayarak saçlarınızın onarıldığını göreceksiniz. Saç Kremi ile saçlarınızın daha yumuşak ve bir hale geldiğini hissedeceksiniz.

Saç kremi ürünümüz saçta kesinlikle ağırlık yapmaz. Set içerisinde bulunan Saf Keratin Serum Sprey saça sürülerek ve sabaha kadar bekletilerek saça keratin proteinlerin yüklemesi yapılır. Çok uzun saçlar için ilave ek keratin takviyesi yapılmasını öneririz.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor ?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti Ürünleri :

 

 1. Saf Keratin Serum Sprey 3x50 = 150 ml
 2. Keratin Maske 250 ml
 3. Keratin Saç Bakım Kremi 200 ml
 4. Keratin Sülfatsız Şampuan 350 ml

 

 

 

 

 

 

SAÇ BOTOKSU – DOĞAL KERATİN YÜKLEME SETİ NASIL KULLANILIR?

 

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 4 kullanmadan 1 hafta önce  herhangi bir kalıcı düzleştirme veya saç bakım yağı gibi işlemler yapmayın. Aksi halde keratinler saçınızda tam kaynamayacaktır. Zayıf ve güçsüz saçlarda boya öncesi uygulanması daha faydalı olmaktadır.

 

1- HAZIRLIK AŞAMASI: 

Saçınızı Liquid Keratin Şampuan ve sıcak suyla saçınızı iki defa yıkayın. Tarayabildiğiniz kadar tarayın ve saçınızı düz bir şekilde kurutun.

 

2- UYGULAMA AŞAMASI:

Saf keratin serumu'nu saç dipleri hariç , saçın her yerine boya yapar gibi uygulayın. Artanı saklayın, yetmezse diğer şişeden takviye edin. Saçınızı sarmadan ve toplamadan tam kuruyana kadar (6 saat ya da  2-3 gün) bekletin.(Zamanınız kısıtlı ise beş dakikada bir ılık fön yardımıyla bir saatte de kurutabilirsiniz). Tiftik, tülerik olmuş saçların yapışmaması için ıslakken beş dakikada bir tarayın, tararken fazla zorlamayın. Saçlar kurudukça sert bir görünüm alabilir. Endişe etmeyin, maske ve kremi uygulayınca yumuşak ve ipeksi olacaktır.

 

3- DURULAMA VE BAKIM AŞAMASI:

Kuruyan saçınızı ılık suyla durulayın. Nemli saçınıza, dipler hariç, maske uygulayın. 15 dakika sonra durulayın.  Fazla suyunu alın. Saçta kalan Keratin Bakım Kremini uygulayın. Durulamadan işlemi bitirin.

Bu uygulamayı set olarak ortalama 3 günde bir tekrarlayın. Liquid Keratin Şampuan ve Kremi her gün, Maskeyi haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

 

UYARILAR: Uygulanacak seans sayısı ve keratin serum miktarı saçınızın uzunluk ve yıpranma derecesine göre artabilir. Saçlarınız çok uzun ve yıpranmış ise keratin yüklemesine, ürün takviyesi yaparak 3 günde bir ara vermeden devam etmelisiniz.

Saç botoksu hakkında daha fazla bilgi almak için " saç botoksu nedir ? " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

SAÇ BOTOKSU TÜM İÇERİKLER;

 

Keratin saç bakım kremi içeriği: (pH değeri 4,4'tür) Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

Saf Keratin (3'lü Serum 3x50ml = 150 ml:  Camellia Sinensis Leaf Extract, Articum Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract Humulus Lupulusb(Hops) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Biotin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D- Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranio,  Hydrolyzed Keratine, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Equisetum Arvense Exstract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract

Keratin Şampuanı İçeriği: (pH değeri 5,5'tir) Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Hydrolyzed Keratine, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium Laurylsulfate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside**  Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronicacid*,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate, Xanthan Gum,Citric Acid Anhydrous*, Perfume.

Keratin Maske İçeriği: (pH değeri 3,3'tür)  Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D-Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geranion

 

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
menekşe g.puan
15 Nisan 2019
5 - 6 ayda bir yaptırdığım uygulamadır saç botoksu saçlarımı hem onarıyor hem de koruyor. Sürekli saç rengini değiştiren biri olarak artık gönül rahatlığı ile saçlarımla oynama yapıyorum.

serap tüzünpuan
04 Nisan 2019
Benim maalesef saçlarımın uçları doğuştan kırılıyordu, çözüm bulayım diye denemediğim bişey kalmamıştı.Keratin saç botoksu ürünü 2.seansta saçlarımı düzeltti.

buket kırgızpuan
04 Nisan 2019
Ürünü yıpranan saçlarım için aldım.İlk zamanlar bir işe yaramıyor sandım sonra müşteri hizmetlerini aradım.Kullanmaya devam edin dediler ve şuan saçlarım sağlıklı.Teşekkürler liquid keratin.Bu saç botoksu keratin yükleme ürününüz gerçekten muazzam.

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

 • Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2
  %43
  685.00 TL389.00 TL
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
  %46
  615.00 TL332.00 TL
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti
  %46
  315.00 TL169.40 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti
  %57
  513.00 TL223.00 TL
  Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Dökülme Seti Full
  %56
  350.00 TL154.90 TL
  Keratin Saç Dökülme Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full
  %55
  490.00 TL219.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma Seti Mini
  %45
  235.00 TL129.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma Seti Mini

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full
  %41
  495.00 TL290.40 TL
  Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır