Kuru Saçlar için Keratin Bakım Seti

Ürün Kodu: P000000074

Marka: Liquid Keratin

Kuru Saçlar İçin Keratin Bakım Seti 


Kuru Saçlar İçin Keratin Bakım Seti, özellikle işlem görmüş veya işlem görmeyen doğal saçlarda  kaybolan nem oranını ve parlaklığını geri getirmek ve saçların daha yumuşak ve ipeksi bir görünüme kavuşturmak için zengin keratin protein içeriği ile ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlar. Besleyici ve onarıcı özelliği ile saçların yeniden yapılanmasında etkili çözüm sunar. Ayrıca dış etkenlere karşı saçları koruma altına alarak çabuk kurumasına engel olur ve yıpranmayı önler. Erkek ve kadınlarda  kullanıma uygun olup doğal içeriği ile yan etki yapmaz. Hamile ve emziren kadınlarda rahatlıkla kullanabilir. 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız

250.00 TL 144.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Kuru Saçlar İçin Keratin Bakım Seti

 

Keratin maskesinin  sert ve kuru saçları çok üstün yumuşatma özelliği sayesinde saçları çok kısa zamanda kontrol altına alarak yumuşamasını ve ipeksi bir doku vermesini sağlar. Keratin yağı ise doğal ya da sonradan kuru bir yapı arz eden ve mat bir görünüm sunan saçlarda  kullanıldığı andan itibaren saçları içeriğindeki bitkisel özler sayesinde hızla besleyerek hem saçların nem depolamasına hem daha parlak ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Bu ikili beraber kullanıldığında bir birini tamamlayıcı özellikleri sayesinde diğer benzer ürünlere oranla ciddi bir fark oluşturarak istenilen yumuşaklığı ve parlaklığı çok kısa sürede kazandırabilirler. Bilindiği gibi kuru saçlar hem mat bir görüntü verir hem de sert bir görünüm arz eder. Piyasada ki ürünler bu her iki problemi birden tek bir ürünle çözemedikleri için liquid keratin bu  keratin seti ile bu ciddi problemi çözmeyi başarmıştır.

Yıpranmış ve işlem görmüş saçlarda daha fazla protein kaybı söz  konusu olacağından özellikle kırık, kopma ve zor tarama gibi sorunlar söz konusu olduğunda saf keratin serum yüklemesi yapmanızı mutlaka tavsiye ederiz. Bu şekilde saçınız önce  pürüzsüz bir görünüme kavuşarak yeniden yapılanır ve daha sonrasında maske ve keratin yağı ile yumuşacık ve ipeksi bir görünüm kazanması sağlanır. kısacası saçlarınız dipten en uca komple yeniden yapılanmış olur.

Ürünler tamamen doğal içerikli olmasıyla hamile ve emziren kadınlar rahatlıkla kullanabilir ve yan etki yapmaz.

 

Kuru Saç Keratin Bakım Seti  Kullanımı

 

Şampuanla yıkanmış ve fazla suyu alınmış hafif nemli saça ortalama fındık tanesi kadar keratin maskesini dipler hariç saç uçlarına ve boylarına uygulanır. 10-15 dakika bekletilir.

Sonra bul suyla durulanır, fazla suyu alınır. Hafif nemli saça (ya da isteğe göre kuru saça) birkaç damla keratin yağını avuç içinde iyice dağıtarak saç uç  ve boylarına sürülerek ikinci bir yıkamaya kadar bekletilebilir.

Not: Bazı saç yapıları bazen özel durum arz eder. Bu durumda  yukarıdaki kullanım şekli tam sonuç vermeyebilir. Alternatif olarak saç yıkandıktan sonra hafif nemli saça bu defa önce  keratin yağı sürülerek en az iki saat ya da sabaha kadar bekletilerek durulanması ve hafif nemli saça on dakika maske uygulanarak tekrar durulanması çok daha güzel sonuçlar verebilmektedir.  Kendi saçınızın daha olumlu cevap vermesine göre uygulama biçimini farklı şekillerde tercih edebilirsiniz.

Bu uygulamayı saçınızın yapısına ve cevap vermesine göre ortalama haftada 1 veya 2 defa yapabilirsiniz.

Not: Ayrıca keratin yağınızı, argan yağı kullanımı gibi, her saç yıkamadan sonra ister nemli ister kuru saç uçlarına sürebilirsiniz ve saçı gün boyu beslemesi için durulamadan gün boyu saçta bekletebilirsiniz.

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

SET İÇERİSİNDEKİ ÜRÜNLER 

  • Liquid Keratin Maskesi (250ML)
  • Liquid Keratin Yağı (50ML)

TOPLAM GRAMAJ (300ML)

 

 

Keratin Yağı İçeriği ; Keratin Yağı, Argan Yağı, Mersin Yağı, Okaliptus Yağı, Sedir Ağacı Yağı, Avakado yağı, Jojoba Yağı, Kayısı Yağı,  H. Cevizi Yağı,  Hint Yağı.

 

Kuru Saçlar İçin Keratin Bakım Maskesi İçeriği; (pH değeri 3.3'tür)Hydrolyzed Keratine, Proplene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomila Recutita(Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Exrtract, Equisetum Arvense Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica(nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract,Articum Lappa Root Extract, Lawsonia İnermis(Henna) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Bitoin,

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Selin R.puan
19 Nisan 2019
Saçlarım eskiden bayağı kuru görünüyordu ama keratin bakım ürünleriyle tanışana kadar kuru saçlar için keratin bakım setini görünce hemen sipariş verdim ve bir süre kullandım gözle görülür bir fark oluştu saçlarım daha parlak ve canlı görünüyor artık.

çiçek solarpuan
02 Temmuz 2018
inanılmaz derece kuru ve yıpranmış saçlarım vardı doğal olan kimyasal ürünler kullanmak istediğim için uzun bir araştırmadan sonra liquid keratin setleriyle tanıştım patentli olmasıda ayrı tabiki de

sinem sessizpuan
30 Haziran 2018
her zaman saçlarımın aşırı derecede kuru olmasından nefret etmişimdir ama keratin bakım seti sayesinde saçlarımın daha iyi görünmesinden mutluyum kesinlikle tavsiye ettiğim ürün

selma pişkinpuan
25 Nisan 2018
saclarım cok kuru inanılmaz derecede hatta cildimde cok ileri sevıyede kuru. doktora gıttım ve su ıcmedıgım ıcın oldugunu soyledı. cok az su ıcıyorum ve dedıgı mantıklı geldı. bu urunu kullanıyorum. sacım icin kuruluk gıderıldı gercekten artık nemlı saclara sahıbım. keske cılt ıcınde urun cıkartsanız sız bu ısı bılıyorsunuz.

gülbahar sosyalpuan
21 Şubat 2017
dedıgınız gıbı uyguladım sonuc mukemmel. artık saclarım canlı ve parlak duruyor . daha onceden tanısaydım keske sızı ayrıca ılgı ve alakanız ıcınde tesekur ederım

elif asumanpuan
07 Nisan 2017
Hızlı dönüşünüz ve ilginize çok teşekkürler. Ürünler kadar müşteri memnuniyetine de önem verdiğiniz için ayrıca hızlı gönderi için de ayrıca teşekkür ederim. Şimdilik tavsiyelerinize uyup haftada 2 kere uyguluyorum. sonuçları tekrar paylaşacağım.

derya sarıtaşpuan
14 Eylül 2017
ürün kaç gün içinde elimizde olur ?

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır