Keratin Serum Seti - İntense - Yoğun Keratin (3x20ML)

Ürün Kodu: KR800

Marka: Liquid Keratin

Keratin Serum Seti - İntense - Yoğun Keratin 

 

Türkiye'nin ''Türk Patent ve Marka Kurumu'' tarafından koruma altına alınan Saç Botoksu özelliğine sahip, ilk Garantili Doğal İntense (Yoğun) Saf Keratin Serum Yükleme Setidir. Tamamen doğaldır yan etki yapmaz ve kesin sonuç verir. 

Tüm hasarlı yıpranmış, yanmış, incelmiş, kırılan ve kopan saçlar için, intense saf keratin serum garantili etkiye, kesin sonuca ve kalıcı özelliğe sahiptir. İçerisinde doğal protein komplekse sahiptir.

Saf intense keratin serumu hamileler ve çocuklar dahi rahatlıkla kullanabilir, saça ve cilde zarar vermez. Ve yan etkisi yoktur. Tamamen doğaldır.

Saf  keratin serum evde kullanıma uygun ve basittir ve kullananların memnuniyet oranı %98- %100’dür. Saf keratin serumu laboratuar testli, marka ve patent tescil belgelidir.

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

190.00 TL 114.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

İntense (Yoğun) Keratin Serum Seti

 

Keratin, saçlarımızın %74'ünü oluşturan ve zayıf saçları güçlendiren mucize bir proteindir. Yüzdeki kırışıklıkları gidermede botoks yöntemi kullanıldığı gibi, bu keratin proteinleri de yıpranan, aşınan saç yüzeyini dolgu yaparak  pürüzsüz ve parlak ve daha kalın yapmasıyla saçları daha sağlıklı görünüme kavuşturur.

Özellikle boyama, şekillendirme, düzleştirme ve güneş, deniz, radyasyon, stres, sülfat, paraben, tuz gibi etkenlerden oluşan saç  problemleriniz, artık evde yapacağınız intense saf keratin içeren Saç Botoksu ile son buluyor.

Evde Saç Botoksu yapmanın en iyi yolu, saça Katkısız Keratin Yüklemektir. Bu bakımdan kuaförlerde saça çok yüksek ısılı pres ve kimyasal içeren Keratin Ürünleri ile  Keratin Bakımı yapmanın kalıcı etkisi olmamaktadır. Hatta saçı fazlasıyla yorar ve yıpratır. Mutlaka %100 güvenli ve garantili Doğal  Keratin içeren Patentli Keratin markası olan İçerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT İÇERMEZ. 

Böylece yanan, yıpranan, incelen, koparak dökülen, yavaş uzayan, kırılan ve zor taranan  saçlarınız İntense Keratin Serum Seti ile evde kolayca yapabileceğiniz bir uygulama ile problem olmaktan çıkıyor. 

 

Evde İntense (Yoğun) Keratin Serum Seti Size Ne Sağlar?

 

  1. Saç boyama, röfle, düzleştirme, perma ve açıcı işlemler sırasında oluşan yanan saçınızda ki deformeyi önler ve onarır.
  2. İntense keratin serum içerisinde yer alan saf katkısız keratin ve PPM özelliği ile saç moleküllerini besler.
  3. Yıpranan saçları onarır. Pürüzsüz hale getirip parlatır ve kolay taranmasını sağlar.
  4. Saçların daha güçlü olmasını ve esneklik kazanmasını sağlayarak dökülmesini ve kopmasını engeller.
  5. Yıpranmış Saçlarınıza en doğal, en kalıcı ve en kaliteli "keratin saç botoksunu'' yaparak tüm işlemlere rağmen güçlü ve sağlıklı bir saç formu kazanmış olursunuz. 

Evde İntense (Yoğun) Keratin Serum Seti Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Saçlarınızda daha etkili bir sonuç görebilmek için saçınızı organik  Liquid Keratin Şampuanla  2 defa yıkayın ve havluyla kurutun. 

Daha sonra saf keratinlerden saçınıza yetecek miktarını elinizle veya bir fırça ile ya da sprey bir şişeye koyarak saça sürün ve elinizle yedirin. Saçınız kısa ise artan miktarını saklayıp daha sonraki keratin yüklemesinde kullanabilirsiniz. Özellikle saç diplerinize sürmenize gerek 

İntense (Yoğun) Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun.

Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken üzerine asla yatmayın.

Saçlarınızı ılık su ile durulayın. Fazla suyu alınmış nemli olan saça, mümkünse Liquid Keratin Maske uygulayın. 10 - 15 dakika sonra durulayın.

Daha etkili sonuç almak adına Liquid Keratin Saç Kremi’ni nemli saçınıza kullanın.  Durulama yapmayın ve İşlemi tamamlayın. Liquid Keratin saç kremi saçınızda ağırlık yapmaz.

Uygulamayı 3 günde bir tekrar edin. Keratin yükleme işlemi için en iyi zaman aralığı 3 günde birdir. Saçlarınız her seansta adım adım toparlanacaktır. 

Aşırı yıpranmış veya yanmış saçlarda sabırlı olmalısınız ve ihtiyaç halinde 2. kutu ile ek seans yapıp üç günde bir uygulamaya ara vermeden devam etmelisiniz. Kaç seans uygulama yapacağınız saçınızın yıpranma ve yanma durumuna bağlıdır.

Kuaförlerde (veya evdeki çabuk uygulamalarda) saf keratinler saçlara yüklendikten sonra, ılık veya soğuk fönle 5 - 10 dakikada bir rüzgâr yaparak 40 - 50 dakikada hızlı kurutma sağlanabilir ve ürün etkisini kaybetmez. 

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

İntense (Yoğun) Keratin Serum Ürün İçeriği: Hydrolyzed Keratine, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Equisetum Arvense Exstract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Articum Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract Humulus Lupulusb(Hops) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Biotin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D- Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geraniol

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
arzu felekpuan
04 Temmuz 2018
6 ay önce kullanmaya başladığım keratin serum setini saçlarımın yıpranmasından dolayı kullanmaya başladım halada memnuniyetle kullanmaya devam ediyorum en sevdiğim özelliği de hiç bir kimyasal içermemesi herkese öneririm ...

Nesibe S.puan
03 Temmuz 2018
Ürünleriniz beni her geçen gün daha fazla memnun etmeye devam ediyor..

zeliha dağlıpuan
30 Haziran 2018
saçlarıma her gün fön çekiyordum saçlarım baya yıprandı saçlarımıkestirmek zorunda kaldım sonra keratin serum setinizi önerdiler ve kullandım sonuç harika.saçlarım doğal ve sağlıklı hale geldi.

Şule T.puan
25 Kasım 2017
Saçlarım röfleli ve aşırı inceldi ne kullandıysam faydası olmadı evet biraz pahalı ama saçlarımın böyle kötü olmasına daha fazla izin vermdim 3 gün önce aldım ve dün akşam uyguladım, keratin sampuanı ile 2-3 kez yıkadım,sonra saçlarımın dipleri hariç tamamına sürdüm ilk başta taş gibi sert oldu kuruduktan sonra uyudum ve bu sabah duruladım normalde saçlarım yıkandığında lastik gibi uzar ve kopar uçları elimde ufalanır fakat lastik gibi uzaması durdu sasırdım ilk defa sacımı yıkadıktan sonra kremsiz spreysiz sacımı tarayabildim gerçekten harika bir ürünmüş 2 tüp daha var saçımın ihtiyacına göre diğer 2 tüpü de kullanacağım ama gerçekten harikaymış saçımı elime aldığımda değişimi onarımı hissedebiliyorum şiddetle tavsiye ederim:)

Zeynep K.puan
24 Mayıs 2018
Teşekkürler, tam 3 şişe henüz bitmedi 2 şişe kullandım, tam sonuç alamadım ama saçım ciddi toparladı, 3. şişeden sonra cok daha iyi olur sanıyorum. Zaten saçımda dökülme sorunu var, o yüzden bu tedavim bitince dökülme setini de deneyeceğim.

İltem O.puan
24 Mayıs 2018
Maddi durumum müsait olmadığı içinolarak tüm ürünleri satın alamadım. Zaten saçımda sertlik ve zor taranma sorunu da yoktu. Bu sebeple Mecburen sadece bu 3 lü Katkısız keratin serumunu aldım. Çok çok memnun kaldım, gerçkten mucize bir ürün, Demek maskesini ve kremını de alsam kimbilir ne kadar memnun kalacağım. İnanın yakında tüm çevreme de tavsiyede bulunacağım, gerçekten bunu hak ediyorsunuz. hem kendi vatandaşlarımız boşuna yabancı ürünlere parasını harcmamış olurlar..))))

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Didem hanım merhaba, Keratin 3 lü serum setımız kalıcıdır. Zaten biz bu ürünü bu özellikleri için ve çok farklı olduğu için sizlere ürettik. Deniz ve havuz suyunda dahi saçtan akıp gitmez. Tekrar tekrar para masraf edip zahmetli bakımlar yapmanıza gerek kalmaz. Zaten ürünlerimiz garantilidir.

Didem R.puan
24 Mayıs 2018
Ürünü kullanmayı bırakınca saçlarım eski haline döner mi yani bu ürünün etkisi kalıcı mı?

Liquid Keratinpuan
10 Ağustos 2017
Sevgi Hanım, Liquid Keratin Serum, özellikle kırık, yıpranmış saçlar için çok etkili sonuçlar verdiği için üretilmiştir, bu konuda içiniz rahat olsun. Saçınızın canlanması ve daha güzel olması için Garantili Keratin Bakımtavsiye ederiz. Ancak siz Ürün Uzmanımız ile 0537 263 80 50 den iletişime geçerek daha net ve daha kesin sonuçlar alabilirsiniz

Sevgi Erginpuan
10 Ağustos 2017
Merhaba ben 15 yaşındayım benimde saçım felaket halde kırık. aldırsamda bi fayda ettiğini görmedim. saçımda yine kırıklar elinde sonunda oluşuyo. hem dalgalı saça sahip olduğumdan dolaşmasıda beni sinir ediyo. herşeyi demedim ama saçım hic canlı ve güzel değil artik ben de keratin yaptirmayi düşünüyorum sizce birşey olur mu etkisi olur mu

Yasemin ç.puan
18 Mayıs 2018
Keratin setini 2 ay önce almıştım. saçım tamamen toparladı. İkinci defa almaya gerek görmüyorum. Fakat keratin şampuanın abonesi oldum. Saçımı besliyor, güçlendiriyor, Çok keyif alıyorum.

Özge Ö.puan
14 Mart 2018
Saçlarım çok ince telli ve kırılgan bir yapısı var bu yüzden 3lü keratin serumunu kullandım ve daha ilk seanstan saçlarımı kalınlaştırdı, kırıklarımın kapandığını gördüm. Devam etmeyi düşünüyorum çok faydalı bir ürün gerçekten.

Liquid Keratinpuan
15 Kasım 2017
Hülya Hanım keratin serum kırılarak incelerek kopan saçları onarır. Dipten gelen dökülmelerde ise Keratin Dip Bakım yağınıhalinde kullanmaniz gerekir. Çünkü iki farklı problem var. İkisinin de etki edeceği ürünler farklı. Keratin Bakım

Hülya Atasaypuan
15 Kasım 2017
Merhabalar. Ben 4 ay önce dogum yaptım. Son bir ay içinde saçlarım inanılmaz derecede döküldü. Özellikle ön kısımları. Doktorun yazdığı çinko ve vitamin ilaçlarını kullanmama rağmen pek iyi sonuç alamadım. Keratin serumunuz benim kökten dökülen saçlarım için de faydalı olurmu öğrenebilirmiyim..

Liquid Keratinpuan
14 Ocak 2018
Sema Hanım merhaba serumların kapağını açtıktan sonra 3 ay bozulmadandayanır. Üç günde bir saçınıza keratin yüklemesi yapabilirsiniz. Keratinler artarsa saklayabilir yetmezse diğerinden takviye yaparak saçınıza yeteri kadar keratin yüklemesi yapınız. Etki süresi saçta aylarca yıllarca kalabilir yıkandığında saçtan akıp gitmez. sürekli kullanmak zorunda değilsiniz.. kimyasal içermediği için ne saçınıza ne cildinize en ufak bir zarar vermez. Keratin Bakım

Sema K.puan
13 Ocak 2018
İnce telli saçlara sahibim üçlü serumu setini almak istiyorum ancak nasıl kullanılacağı konusunda net bilgim yok birincisi her serum acilinca kullanılmak zorunda mi ikincisi ne kadar aralıklarla bu üç serumu kullanmaliyim ve bu paketin etkisi ne kadar sadece bu paketi bitirip tekrar kullanmazsam saça zarar verir mi

Liquid Keratinpuan
23 Mayıs 2018
Selin Hanım Merhaba. Bu sayfada bulunan 3 lu serum seti genellikle işlem görmüş ve boyalı saçlarda saçı yeniden yapılandırmaya ve güçlendirmeye etkisi çok yüksek. Sizin saçınız ise tamamen doğal olduğu için siz Keratin Dip Bakım Seti kullanmalısınız. Çünkü saç koklerinin güçlenmesi canlanması ve beslenmesi durumunda saçınız daha nemli ve hacimli olabilecektir. İlave olarak da Ketatin Yağını tavsiye ederim. KERATİN BAKIM

Selin N.puan
23 Mayıs 2018
Saçlarımın alnıma yakın olan kısmı yaklaşık bi 5 cm kadar olan alan çok ince telli saçlarımda boya yok yıpranmış değiller ve herkeste olan alındaki tüylerden yani baby hair dediğimiz tüylerden bahsetmiyorum benim direk saçlarım ince telli bu serum saç tellerimi kalınlaştırmama yardımcı olur mu?

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2018
Merhaba Çiğdem Hanım, Saçlarınız ince telli ve kimyasaldan yandığı için haftada iki kez kullanmalısınız. Bu nedenle 2 kutu kullanmanız gerekebilir. Detaylı bilgi için telefondan arayabilirsiniz.

Çiğdem T.puan
22 Mayıs 2018
Merhaba, benim saclarim ince telli oryalden de ciddi bicimde hasar gordu, surekli kirildigi icin uzamiyor likit keratin bakimi yaparak bu durumu hafifletmeyi dusunuyorum ne sıklıkta uygulamalıyım keratin serumları ? Tesekkurler.

Liquid Keratinpuan
22 Mayıs 2018
Merhaba Nur Hanım, Şişelerimiz 20 ml?lik olup tek seanslıktır. Saçın uzunluk derecesine göre 1 buçuk şişe kullanılabilir. Detaylı bilgi için ürün uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz 0537 263 80 50.

Nur U.puan
22 Mayıs 2018
şişeler küçük duruyor yıpranmıs uzun saçlar için yeterli oluyormu

Liquid Keratinpuan
16 Mayıs 2018
Merhaba Esra Hanım, Ürünlerimizi boya öncesi ve boya sonrası kullanım için uygundur.

Esra D.puan
15 Mayıs 2018
Merhaba keratin bakımı boya renginden bir değişiklik yaparmı önce boyamı keratin bakımı mı yapmalıyız?

Liquid Keratinpuan
19 Mart 2018
Ayşe Hanım, son kullanma tarihi şişede yazılıdır. Daha dikkatli bakınız. PD02072016LD02072019 şeklinde 20 ml yazısının hemen uzerındedır. Ayrıca kapagı acılmadıkça gölgede ve serın yerde saklayınız. Kapagı acılınca 1-2 ayda tüketiniz. LIQUID KERATIN

Ayşe C.puan
19 Mart 2018
Gün içinde hemen cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Kafama bir soru daha takıldı. Üründe neden son kullanma tarihi yok. Ayrıca nasıl muhafaza etmeliyim, buz dolabında mı?

Liquid Keratinpuan
19 Mart 2018
Ayşe Hanım, Ürünü hemen uyguladıktan sonra saçlarınızın sertleşmesi son derece doğaldır. Çünkü saçın ana yapısı bu keratin proteinlerinden oluşmaktadır ve bilindiği üzere keratin aslında sert bir maddedir. Ürünü uyguladıktan sonra kurutmanız ve ya kurumasını beklemeniz tavsiye edilmektedir. Sertleşmenin arttığını göreceksiniz. Yeterince bekledikten sonra saçlarınızı ılık su ile duruladığınızda saçlarınızın eskisinden çok daha sağlıklı olduğunu göreceksiniz ve o sertlik kalmayacaktır. Dilerseniz saçınıza durulanmayan saç kremi kullanarak daha fazla yumuşaklık ve parlaklık katabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için : 0537 263 80 50 numaralı hat ile irtibata geçebilirsiniz.

Ayşe C.puan
19 Mart 2018
Ürünü uyguladıktan hemen sonra saçlarıma neden jöle sürmüş gibi sertleşti bu normal birşey mi çünkü kuaförde yapılan keratinde böyle birşey olmuyordu. Ne var bunun içinde?

Liquid Keratinpuan
13 Mart 2018
Şeyma hanım bizdeki keratin bakım saçı düzleştirmez. Şeyma Hanım, biz saç bakım ve onarım üzerine doğal ürünler üretiyor ve satıyoruz. Düzleştirme ürünleri formeldehit içeriri ve saça çok zarar verir. LIQUID KERATIN

Şeyma H.puan
12 Mart 2018
bu ürün brezilya fönü yapmak için kullanılabilir mi?

Liquid Keratinpuan
04 Mayıs 2018
Derya Hanım Merhaba, Keratinlerimizde hiç bir zararlı katkı maddesi ve kimyasal yoktur. Bu konuda içiniz rahat olabilir.

Derya P.puan
04 Mayıs 2018
Brezilya fönünde saça yüklenen keratinle buradaki keratinler aynı mı? Yani bunların içindede formal aldehit vb. zararlı kimyasallar var mı?

Liquid Keratinpuan
02 Nisan 2018
Ayşen Hanım Merhaba, Gideceğiniz kuaför ve yapacağı işlem çok önemlidir. Kullandığı keratinin katkısız olması gerekmektedir. Saçınızla ilgili diğer problemler için sizi ürün uzmanımıza yönlendirebiliriz. Sizi doğru ürüne yönlendirecektir. [email protected] adresine numaranızı mail atabilir ve ya 0537 263 80 50 numaralı telefondan direk ulaşabilirsiniz.

Ayşen Meriçpuan
02 Nisan 2018
Merhaba ben kuoförde keratin yüklemesi yaptırmayı düşünüyodum araştırırken sitenizi buldum saçlarım kuru mat ve aşırı yıpranmış durumda öneriniz nedir tşkler

Liquid Keratinpuan
01 Ağustos 2017
Kadriye hanım merhaba Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle, Keratin Bakım

Kadriye Suskunpuan
01 Ağustos 2017
Garantılı setı kullandım saçım toparladı yıpranmışlık hemen hemen kalmadı ama ben bir kutu da bundan alacağım cunku her yuklemede saçım ayağa kalktı dirildi. Bu ürünü yapan satan kım ise elıne sağlık.

Liquid Keratinpuan
04 Temmuz 2017
Değerli müşterimiz Mary Ürünümüzden memnun kalmanız sizi olduğu kadar bizi de memnun etti. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Keratin bakım,

Mary D.puan
04 Temmuz 2017
Kırık saç uçlarım için almıştım çok begendım cunku saç derımde biraz olsun nem kazandırdı, Saçlarımın hızlı uzadığını hıssedıyorum.

Seda Özkalpuan
05 Nisan 2017
Bu markayı nette gördüğüm zaman ilk başta emin olamadim.saçıma keratin yüklemek istiyordum ama nekadar gercek gercekten ise yararmi dusunuyordum.sonra keratin serum ve sampuaninizi aldim.urunler hemen geldi hic beklemedim.geldiginde beni uzmanınız aradi. beni hic tanimadigi halde benimle cok ilgilendi.sanki yillardir musterisiymisim gibi..oncelikle bana urun hakkinda bilgi verdi.nasil kullanmam gerektigini anlatti.ve ogun serumu saclarima uyguladim.sampuaniylada yikadim.inanilmaz sekilde yipranmis lastik gibi uzayan saclarim i suan taniyamiyorum.okadar saglikli ki herkes saclsrima bakip nekadar saglikli diyor.:) tesekkurler ozellikle uzmanınıza.

Gizem B.puan
28 Ekim 2017
Bu ürünleri kullanmaya başladığım andan itibaren saçımda etkisini gördüm saçıma dolgunluk ve parlaklık kattı 2. seansındayım şuan kırıkları gözle görülecek şekilde azalttı başta bu ürünlere olmak üzere ürün uzmanınıza da çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu müşterinin saçlarını bu kadar düşünen bir uzman görmedim daha :)

Çiğdem D.puan
14 Mayıs 2018
Daha 2 şişeyi bitirmeden saçlarım düzeldi, buna çok mutlu oldum ve diğerini de saçıma işlem yapmadan önce, kullanmak için saklıyorum. Şampuanına özellikle bayıldım saçlarım yumuşacık ve capcanlı oldu.

Emel Akpuan
15 Temmuz 2017
Kargo hizmetiniz çok iyi böyle devam edin lütfen bir günde teslimat çok güzel tebrikler

ülkü yarenpuan
17 Nisan 2017
kabarık saclar ıcın sanırım 1 kutu daha almam gerekıcek etkısını gösterımeye basladı ama urun bıttı. oda benım saclarımdan sanırım tekrar sıparıs verıcem ıyı bır urun cıkarmıssınız sızı tebrık edıyorum .

lutfıye özkanpuan
17 Nisan 2018
Merhaba. Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum. Çünkü hayatımda ilk defa saçıma harcadığım paraya değer bir harcama oldu. Umarım bu kalitenizi hep devam ettirirsiniz. Ayrıca saç rengini açma işlemi harcına yani oryale katılan ve saçı kimyasal işlemden koruyan oilplex ürününüz de kuaförümü ve beni hayran bıraktı, Açma işlemine saçlarım dayanmaz derken değil yıprnmak tam tersine hiç bir zarar görmediği gibi daha yapılanmış ve güçlenmiş oldu, hakikaten bu alanda uzmansınız diyebilirim. Bu ürünlerle çok satarsınız diye düşünüyorum.

dilber durdabakpuan
18 Nisan 2018
Maddi durumum müsait olmadığı içinolarak tüm ürünleri satın alamadım. Zaten saçımda sertlik ve zor taranma sorunu da yoktu. Bu sebeple Mecburen sadece bu 3 lü Katkısız keratin serumunu aldım. Çok çok memnun kaldım, gerçkten mucize bir ürün, Demek makesini ve kremını de alsam kimbilir ne kadar memnun kalacağım. İnanın yakında tüm çevreme de tavsiyede bulunacağım, gerçekten bun u hak ediyorsunuz. hem kendi vatandaşlarımız boşuna yabancı ürünlere parasını harcmamış olurlar..))))

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır