Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 1

Ürün Kodu: KR1300

Marka: Liquid Keratin

Bu Garantili Keratin Saç Bakım Seti sayesinde, evde yapacağınız Saç Botoksu ile, boya, düzleştirme, renk açma, fön, maşa, deniz, güneş, tuz ve radyasyonun etkisiyle yıpranmış, yanmış ya da aşırı kırık, çabuk kopan kabaran, sert, kuru, mat ve zor taranan saç problemleri son buluyor. Türkiyenin ilk saça botoks etkisi gösteren Garantili Keratin Saç Bakım Setidir. Formeldehit ve benzeri bir damla zararlı kimyasal katkı içermez, slikon barındırmaz. Saça ve cilde zarar vermez. Yan etki yapmaz. Hamileler ve çocuklar rahatlıkla kullanabilirler.

620.00 TL 342.00 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Saf Keratin Bakım ve Saç Botoksu Nedir Nasıl Kullanılır? 

Keratin, saçların %73'sini oluşturan, zayıf saçları güçlendiren, mucize bir proteindir. Yüzdeki ve göz çevresindeki kırışıklıkları gidermede botoks yöntemi kullanıldığı gibi: Bu keratin proteinleri de yıpranan, aşınan saçın yüzeyini dolgu yaparak,  pürüzsüz  parlak ve daha kalın yapmasıyla, saçları daha sağlıklı görünüme kavuşturur. Özellikle saç boyama, şekillendirme, düzleştirme ve güneş, deniz, stres, sülfat, paraben, tuz gibi etkenlerden oluşan saç  problemleriniz, evde yapacağınız saf keratin içeren Saç Botoksu ile artık son buluyor. Evde Saç Botoksu yapmanın en iyi yolu, saça Katkısız Keratin Yüklemektir. Bu bakımdan kuaförlerde saça çok yüksek ısı ve kimyasal içeren Keratin Ürünleri ile  Keratin Bakımı yapmanın kalıcı etkisi olmamaktadır. Hatta saçı, fazlasıyla yorar ve yıpratır.  %100 güvenli ve garantili Doğal  Keratin içeren ve Patentli Keratin markası olan LIQUID KERATIN kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece yanan, yıpranan, incelen, koparak dökülen, yavaş uzayan, kırılan ve zor taranan  saçlarınız Saç Botoksu ile evde kolayca yapabileceğiniz bir uygulama ile problem olmaktan çıkıyor.  

Türkiye'nin ''Türk Patent ve Marka Kurumu'' tarafından 201712588 nolu Patent Numarası ile koruma altına alınan ilk Doğal Keratin Yükleme Setidir.  Sitemizde bulunan ve 4 parça ürünlerden oluşan Yıpranan Saç Bakım Keratin Setin'e Keratin Yağı ilave edilerek, saçın 2. aşamdaki saça lazım olan nemi ve beslemeyi yaparak saçları bir kat daha yapılandırır ve saç liflerine koruma yapararak zarar görmesine, yıpranmasına fırsat vermez.

Lıquıd  Keratin Saç Botoksu Nasıl Etki Ediyor?  

Yoğun işlem gören saçlar bazan kazaya uğrayarak yanar, ya da zamanla yıpranırlar. Yani keratin kaybına uğrarlar. Saçın ana maddesi keratindir. Eksilen, kaybolan keratinlerin tamamlanması için saça keratin yüklenmesi yapılır. İşte Lıquıd Keratın saça sürülerek, içeriğindeki mikro keratinler, saçın çatlak, kırık ve çukurlarına hızla yerleşerek botoks etkisi gösterir.. Hem dolgu, hem kaynak yaparak saçın onarılmasını gerçekleştirirler. Aynı zamanda saçın çevresinde, adeta bir film oluşturarak saçı kaplar. Saçları daha kalın ve pürüzsüz yaparak, işlemlere karşı saçın direncini arttırır ve saçın yüzeyini sıva gibi kaplar. Saç daha parlak olurken, çok kolay taranır hale gelir.

Lıquıd Keratinin Diğerlerinden Farkı Nedir?

Liquıd keratin, Türkiyenin ilk saça botoks etkisi yapan kalıcı etkiye sahip ve memnuniyet garantisi veren Keratin Saç Bakım Onarım Setidir. Tamamen doğal bir sistemdir, doğal yöntemler ile saça yüklenir.  Kimyasal içermez, yan etki yapmaz, saça ve cilde asla zarar vermez. Hamileler rahatlıkla kullanabilirler. Yıkamayla ve zamanla saçtaki etkisi kaybolmaz.

 • Saçın iç yapısına hakimiyet kurarak kalıcı çözüm sağlar.
 • Kısa sürede saçı yapılandırarak yoğun nem yükler.
 • Saçın hassasiyetine göre kür halinde uygulanması durumunda daha etkili ve daha verimli olur.
 • İçeriğindeki doğal keratin ve proteinler sayesinde saçın hasarlı noktalarına dolgu yaparak ''keratin saç botoksu'' faydası sağlar. 
 • Garantili 1 Nolu sete ilave olarak, (kuru, sert ve mat saçlar için) Keratin Yağı ilave edilerek yeniden yapılanması gerçekleşen saçlara 2. aşamada saça nem, yumuşaklık ve koruma sağlar.  

 

Garantili Keratin Saç Bakımı Set İçeriği :

 

 • Liquid Keratin 3lü Serum    (20 ml x 3 = 60 ml)
 • Liquid Keratin Şampuan     ( 350 ml )
 • Liquid Keratin Saç Kremi   ( 200 ml )
 • Liquid Keratin Maske         ( 250 ml )
 • Liquid Keratin Yağı             ( 50 ml )

 

Keratin Saç Bakımı Seti Kullanımı :

Uyarı: Saçınıza keratin yüklemeden en az bir hafta önce, saçınıza herhangi bir saç bakım yağı kullanmayın.  Ve kalıcı düzleştirme uygulamayın.

 1. Liquid Keratin Şampuan ile ve sıcak suyla saçınızı iki defa yıkayın. Saçınızı havluyla  iyice kurutun. (Çok az nemli kalması zarar vermez.) 
 2. Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç, her yerine boya yapar gibi saça yedirerek sürün. Saça ne kadar serum giderse o kadar kullanın.
 3. Tercihen 5-10 saat veya sabaha kadar açıkta bekletin. Tamamen kuruyunca durulayın ve havluyla fazla suyunu alın.
 4. Hafif nemli saça Liquid Keratin Maske uygulayın ve 10-15 dk. sonra tekrar durulayın. 
 5. Saçta kalan Liquid Keratin Saç Kremi uygulayın ve durulamadan işlemi sonlandırın.

Bu uygulamayı 3 günde bir tekrarlayın. Serumlar bittiğinde saçınız tam olarak onarıldıysa, tekrar kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun dışında şampuan ve kreminizi her gün, maskenizi ise haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz. Bunlar size yaklaşık 2 ay yetecektir. Ayrıca saçı omuzlarını geçen, hacimli saçlara, ve defalarca röfle, renk açma ve düzleştirme yapılarak aşırı yıpranmış saçlara, Keratin 3 lü serum kutusunu ilave satın almanızı ve seanslara 3 günde bir ara vermeden devam etmenizi tavsiye ederiz. Çok uzun  veya aşırı yanmış, yıpranmış saçlarda tedavinin uzamasından tereddüt etmeyin. 

Keratin Serumların tamamı bittikten sonra, Keratin Yağı Kullanımı:

 1. Şampuanla önceden yıkanmış ve havluyla suyu alınmış nemli saçınıza Liquid Keratin yağını sürerek 2-10 saat bekletin.
 2. Şampuanla yıkayın. Gerekirse saç kreminizi de kullanabilirsiniz.
 3. Argan yağı kullanımı tarzında da banyodan sonra, hafif nemli saçınızın uç ve boylarına hafifçe sürerek, yıkamadan kalıcı günlük bakım yapabilirsiniz. 
 4. Kuru saça da hafifçe sürülerek, saçta kalan bakım şeklinde de kullanabilirsiniz.    

Keratin serumlarını tamamen bitirmeden, ya da tedavi tam tamamlanmadan, Keratin Yağını kullanmayın, keratinlerin saça tutunmasına mani olabilirler.

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın

Ortalama Değerlendirme » puan
Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Sinem hanım, hem boyadan önce hem boyadan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz ürünleri saçlarınızdaki talihsiz durum hakkında uzmanımızla 0537 623 8050 nolu telefon üzerinden görüşüp daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sinem f.puan
09 Haziran 2018
Merhaba saçımın geçirdiği talihsiz işlemden dolayı şuanda berbat durumda açıcı kullanıldı üzerine cila boya üç gün sonra dibi turunculaştı tekrar gittim ve iki kere dip boya yapıldı saçım almıyormuş güya saçımın yapısı kalın ve kabarık şuanda okadar berbat görünüyorki bu işlemin üzerine tekrar düz boyatmam lazım çünkü yapılan işten dolayı renkte çok kötü gözüküyor boyma yapıldıktan sonramı kullanmam gerekiyo yoksa boyadan öncemi biran önce kullanmaya başlamak istiyorum inanın uykularım kaçtı acil yardımınızı bekliyorum

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Gülşah Hanım Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun, saçlarınız ciddi yıpranma geçirmiş. Fakat bu tür saçların panzehiri olan Liquid Keratin mega keratinsizin derdinize derman olacak kadar güçlü bir set. Bir an önce kullanmaya başlayıp sonuçlarını görebilirsiniz. Firmamız sadece hasarlı saç üzerine çalışan ve uzman olan tek firmadır. İçiniz rahat olsun güvenle alıp kullanabilirsiniz. Keratin Bakım

Gülşah H.puan
09 Haziran 2018
Öncelikle yorumların hemen hemen hepsini okudum ancak aklıma takılan bazı sorular var sizin icin tekrar olacak ancak bilgilendirirseniz çok mutlu olurum benim saçlarım kuru mat ve uçları çok kırık omuz hizama geldikçe kırıklar çoğalıyor kestiriyorum ve saclarimi bir turlu uzatamıyorum saçlarım kıvırcık ancak ben gecmisten bir iki yıl öncesine kadar sürekli presle duzlestiriyordum simdi ise sürekli fön çektiriyorum sanırım ondan oldu ancak düzeltmek istiyorum saçlarımı hangi ürünü önerirsiniz hangi üründen almalıyım şimdiden teşekkür ederim

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Kemal bey, ürünlerimiz unisex, yani hem erkek hem de kadınlarda kullanılır

Kemal H.puan
09 Haziran 2018
Bu erkekler içinde uygun mu ?

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Elif Hanım öncelikle geçmiş olsun.Gerçekten de saçlarınız ciddi bir kazaya uğramış. Ancak saçınızı Garantili 1 nolu bakım seti ile toparlayabiliriz. Çünkü buözellikle röfleden açıcıdan yani oryalden yanan saçları oldukça iyi toparlıyor kurtarıyor. Düzgün kullanırsanız herkes gibi siz de mutlu olacaksınz. Keratin Bakım

Elif H.puan
09 Haziran 2018
Saçlarıma röfle yaptırdım bayağı oryal kullandı kuaför sonra beğenmedim iki kere kahve rengine boyadım şuan saçlarım berbat durumda ıslakken lastik uzuyor ve kopuyor ne önerirsiniz lütfen yardım edin

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Gökhan bey, tabiki bu setimizi kullanabilirsiniz saçlarınızın durumu hakkında uzanımızla 0537 263 8050 nolu telefon üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

gökhan b.puan
09 Haziran 2018
benım saçlarım cok sık gür ama hiç parlak değil :( ne öneririsiniz buişe yarar mı cevap verırsenız sevınırım.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Gülnaz ve Ebru Hanımlar, merhabalar, Her ikinizin de dökülmesi yoğun ve ciddi boyutta olduğu anlaşılıyor. Bu durumda acilen bu Keratin Dip Yağı başlamanızı önemle tavsiye ederiz. 1-2 haftada olumlu sonuçları alacaksınız. Ayrıcaiçinde bulunan 4 ana üründen biri ince telli saçlara faydalıdır. Bu da sizin bir avantajınız olacaktır. Ancak ne varki saçlarınızdaki incelme ve kırık ve yıpranmalar için Garantili 1 nolu seti tercih edebilirsiniz. Ya da bir kutu 3 lü setten kullanmanızı tavsiye ederim. Ürün memnuniyet garantili olduğundan , mutlaka olumlu sonuç alacaksınız. KERATİN BAKIM

Ebru K.puan
09 Haziran 2018
Merhaba . Benim saçlarım omuzlarımda ve tepe kısmı kel denecek kadar açık çok üzülüyorum saçlarım uçlara doğru inceliyor bubana uyar mı lütfen yardımcı olur musunuz ?

Gülnaz H.puan
09 Haziran 2018
Merhabalar benim saçlarım belime geliyor. boyama falan yapmadım şimdiye kadar ama düzleştirici ve diğer ürünleri kullanarak saçlarımı kırdım yıpranma oldu ve dökülmesi mevsimlerede bağlı olarak birtürlü durmuyo. ve saçlarım ince. Hem saçlarımın kalınlaşması çoğalması hemde dökülme ve yıpranmayı engellemek için ne yapmalıyım.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Sema Hanım Merhaba, etkisi belli sürede geçen keratin bakımlar kimyasal içerikli olup, saça belli süre etki eden niteliktedirler. Liquid keratin serum ise doğal olup, saçınızı onarıcı özelliktedirler. Onarılan ve dolgu yapılan saçınız pürüzsüz hale gelir ve taranma kolaylığı gerçekleşir. Bu olumlu sonuçları net alabilmeniz için, ürün uzmanımız ile 0537 263 80 50 den iletişime geçmenizi ve daha kesin sonuçlar almanızı tavsiye ederiz.

Sema h.puan
09 Haziran 2018
merhabalar saçlarım sarı ve çok işlem yaptırmaktan inceldiler,döküldüler ve özellikle uçları kuruyup kırılıyorlar.. ek olarak aşırı derecede seyrelmeler mevcut..korkarım bu gidişle kel kalıcam üstelik yıllardır aynı boyda hiç uzamıyorlar..bir çok çeşitli ürününüz var ve ben hangisini kullanmalıyım bilemiyorum..keratin yüklemesi diye bi tabir var halk arasında.. sizin ürünleriniz bakım mı yapıyor yoksa yükleme denilen olayın ta kendisimi..zira yükleme yapmadan sadece bakımla saçın geçici olarak düzeldiğini ve kullanmayı bırakınca eskiye döndüğüne dair bi sürü şey okudum yaptığım araştırmalarda..bu konu hakkında en doğru bilgiyi sizden almayı umuyor ve sizden yukarıda belirttiğim problemlerim için ürün tavsiyesi istiyorum..

Ayşen S.puan
09 Haziran 2018
Merhabalar öncelikle şunu söyleyebilirim ilk defa memnuniyetimi belirten bir yazı paylaşıyorum. Genellikle ürünlerin satıldığı sitedeki yapılan yorumları çok inandırcı bulmazdım!! Eminin benim gibi düşünenler vardır, bunu belirtmek için paylaşıyorum sizlerle. Saçlarım ellediğim zaman uçları sprey sıkmış gibi yanık,kıvırcık olduğundan mütevvelit kuru,mat görünüyordu yani ne ararsanız vardı:) Şuan setin içerisinde ki Keratin Bakım Seti bitirdim saçlarım yapılandı ve yumuşak hareket ediyor son derece parlak, yanıkları ise gözle görülür derecede yok oldu çoook memnunum iyi ki almışım Liquid Keratin′i şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca size çok teşekkür ediyorum her soruma memnuniyetle cevap verdiğiniz için güvenli alışveriş artık vazgeçilmezim olucak.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Remziye Hanım, ürünümüz 20 ml uzun saçta tek kısa saçlarda 2 kullanım için uygun sürekli kullanmak isterseniz keratin sprey ürünümüzü kullanabilirsiniz aynı ürün 50 ml.

Remziye Gündoğdupuan
09 Haziran 2018
Mrhb. Ben bu seti aldım ′′likid keratin serum′′ ürünün neden bu kadar küçük olduğunu soracağım, çünkü benim saçlarım uzun ve de hacimli, bir şişe yetmedi. Daha büyük ve ekonomik üretemezmisiniz. Özellikle ′′keratin serumu′′ sürekli kullanmak istiyorum.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Arzu Hanım Merhaba, Aldığınız ürünler ve kullanımı ile alakalı ürün uzmanımıza 0537 263 80 50 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Kendisi sizi en doğru şekilde yönlendirecektir. LIQUID KERATIN

Arzu Aypuan
09 Haziran 2018
ben aldım ve bugün kullacağım ve sonucu yazacağım.çünkü BC acil bakım kürünü kullandım ve hiçde istediğim sonucu alamadım.Bu ürünüde 2 ay önce aldım ve kullanmak nasip olmadı.Ben havuza girerken seti almamıştım yağını kullandım ve işin açıkçası havuzdan çıkınca saçlarım daha iyiydi... şimdi kullanmıyorum ve saçlarım berbat... esas soru şu ben o yağı nerede nasıl kullanacağım ?

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Neslihan Hanım Merhaba, Size dipten uca bir bakım sağlamamız için ′′Mega Keratin Set′′ öneririz ki, saç köklerinizdeki canlandırma ile dökülme dursun, hızlı uzaması ve hassasiyet için etkili olabilsin. Bu arada saç köklerinin hızlı uyanması için bir tavsiyemiz de ′′Keratin Dip Bakım Yağı′′nı saçınız ve bakım yağınızı mumkunse ısıtarak kullanın. Daha detaylı bilgi için ürün uzmanımız 0537 263 80 50 ile görüşebilirsiniz. Teşekkürler LIQUID KERATIN

Neslihan D.puan
09 Haziran 2018
Keratin bakim seti 1 den almak istiyorum fakat saç kremi yerine keratin sprey almam mümkün mü ? Bir de saçlarım çok yıprandı ve inceldi artık uzamıyor şekle girmiyor dökülme ve seyrelme başladı bubenim için uygun mu ? Kapıda ödemeniz mevcut mu ?

Neslihan İ.puan
09 Haziran 2018
Bu seti keratin yükleme seti için aldım, keratin serumlarından memnun kaldım ama organik şampuana saçım geç uyum sağladı ama uyum sağladığında saçı yumuşatan bir şampuan diğer ürünlerden memnunum zaten daha önce de kullanıyordum.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Naz Hanım Merhaba, Saçlarınızın yarım şişe kullanımda canlanması dökülmenin durması için güzel bir başlangıçtır. Kullanmaya devam edin. Şişenin tamamını kullandığınızda daha net sonuçları gözlerinizle göreceksiniz. Ayrıca, Gözenek Açıcı Keratin İksiri de satın alıp kullanırsanız muhteşem güçlü saçlarınız olacağından emin olabilirsiniz.

Naz H.puan
09 Haziran 2018
Merhaba. Seti 2 haftadır kullanıyorum, dip bakım yağınız ile birlikte yarısını bitirdim, saçlarım oldukça canlandı fakat dökülme azaldı tam olarak bitmedi. Devam ediyorum kesin sonuç olucak mı acaba?

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Bahar Hanım, ürünümüzün saçı iyileştirmeme gibi bir şansı yok. Mutlaka saçı iyileştiriyor. Yalnız bazı çok yıpranmış saçlarda her hafta aksatmadan 5-6 seans keratin yüklemesi yapmak gerekebilir.. Genelde daha kısa sürede sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bahar D.puan
09 Haziran 2018
Bugerçekten işe yaradı mı ?

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Bengisu Hanım, ürünlerimizi kullanabilirsiniz kına yakılan saçtada etkisini gösterir ürünlerimiz.

Bengi Supuan
09 Haziran 2018
Kına yakılmış saça keratin uygulanabilir mi?

Özgü Ç.puan
09 Haziran 2018
Cevap verip benimle ilgilendiğiniz için çok telekkür ederim. Kullanımda yazıldığı şekilde kullanmaya başlıyorum.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Merhaba Özgü Hanım, ürünümüzü tarif edildiği gibi doğrudan saçınıza uygularsanız kısa sürede net sonuç alırsınız. Özellikle saçınızın yeniden yapılanması ve acil onarım için önce direk uygulayın.

Özgü Ç.puan
09 Haziran 2018
Setteki serumları kullanım şeklinde belirttiği gibi değil de direk şampuanın içine dökerek kullanılabilir mi? Yine aynı etkiyi yaratır mı?

Eylam Denizpuan
09 Haziran 2018
ben bu seti almadan önce sizin uzmanınızla görüşme yaptım arkadaşların yorumlarından etkilenip. ürünü kullanmaya başladım. uzmanınızın işinde profösyonel olduğunu bütün kalbimle onaylıyorum.şuan saçlarımdaki etkisi çok hoşuma gidiyor.hem yoğunluk verdi.hemde dokununca kendimi özel hissediyorum.saçıma bir başka hava verdi.bravo işinizde gerçekten çok iyisiniz.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Ayşegül hanım, dilerseniz öncelikle saçınızın durumunu öğrenmek için saç uzamanımıza 0537 263 8050 nolu telefondan ulaşarak saçınıza en uygun setimizi belirlemeniz halinde saçlarınızdaki problemleriniz çözülücekdir.

Ayşe Gülpuan
09 Haziran 2018
Bende almak istiyorum ama gercekten ise yararmi bilmiyorum kararsizim?

İrem Suiçmezpuan
09 Haziran 2018
Saçlarım yıllarca röfleden aşınmıştı. seti almıştım, çok memnun kaldım. Saçlarım tamamen onarılınca çok çok memnun kaldım, saçlarım güçlü ve parlak oluyor. Ne diyeyim yapanlardan Allah razı oldun. Aldıkları para da helal olsun.

Liquid Keratinpuan
09 Haziran 2018
Tuğba Hanım Merhaba, Geçmiş olsun, fakat merak etmeyin, saçınızın toparlaması için ?garantili1? sizi memnun edecektir. Fakat saçınızda yıpranma da söz konusu olduğundan, Garantili-2 nolu Keratin Seti kullanmanız uygun olur. Ya da her ikisi bir arada olan ve daha da zenginleştirilmiş, dipten en uca kür olarak uygulamanız için ′′Mega Keratin Seti′′ kullanmanızı öneririz. Ürün uzmanımız (05372638050) saçınıza özel en uygun kür kullanım şekli hakkında bilgi alınması tavsiye edilir.

Tuğba H.puan
09 Haziran 2018
Merhaba, benim saçlarım ince telli ve yağlı.Ayrıca saçımın ana rengi siyah. Bundan 1 ay önce koyu siyaha boyatmıştım.Düzleştirici kullandığımdan dolayı saçımda yıpranmalar oluştu.Ne kullandiysam eski gür hacimli haline geri getiremiyorum ne olur bana yardımcı olun daha hacimli canlı gözükmesi için hangi seti kullanmamı önerirsiniz buuygunmu?

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

BENZER ÜRÜNLER

 • Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 2
  %47
  760.00 TL 402.00 TL
  Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili Set 2
 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set
  %40
  425.00 TL 254.00 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Full Set
 • Keratin Serum Seti
  %20
  190.00 TL 152.00 TL
  Keratin Serum Seti
 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Yardım Seti
  %32
  315.00 TL 214.00 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Yardım Seti
 • Evde Keratin Bakım Seti - Süper Set
  %39
  385.00 TL 234.00 TL
  Evde Keratin Bakım Seti - Süper Set
 • Yağlanan Saç Bakım Seti
  %40
  415.00 TL 249.00 TL
  Yağlanan Saç Bakım Seti
 • Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Set
  %41
  495.00 TL 292.00 TL
  Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Set
 • Röfleli Saç Bakım Seti
  %41
  495.00 TL 293.00 TL
  Röfleli Saç Bakım Seti
 • Kuru Mat Sert Saç Seti
  %33
  305.00 TL 204.00 TL
  Kuru Mat Sert Saç Seti
 • İnce Telli Saç Bakım Seti
  %41
  360.00 TL 214.00 TL
  İnce Telli Saç Bakım Seti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır