440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Evde Hızlı Saç Uzatma

Evde Hızlı Saç Uzatma

 

 

Her kadın ve her erkek parlak, kalın ve uzun saçları olsun ister ve hızlı saç uzatabilmek için bir sürü kozmetik ürünler kullanır. Maalesef bu kozmetik ürünlerin içindeki kimyasal maddeler saçı yıpratır. Bu kozmetik ürünlerin kullanımı sonucu saçlar kırılmaya başlar ve hiç uzamaz hale gelir. Bu kozmetik ürünler saça zarar veren formaldehit ve benzeri kimyasal maddeleri içeren şampuanlar, kremler ve serumlardır. Bu saç bakım ürünleri sülfat ve tuz içerdiği için hızlı saç uzatmak yerine saç derisine zarar verir, derideki gözenekleri tıkar ve bunun sonucunda saç kan devir daiminden beslenemez. Besinsiz kalan saç yıpranmaya mahkûm olur.

 

 

 

 

 

Tabi ki saçlar sadece kozmetik saç bakım ürünlerini kullandığınız zaman yıpranmaz, çok fazla ısıl işlem gören saçlarda yıpranmaya başlar. Örneğin; üst üste saç boyama, röfle, ombre, fön, pres maşa gibi saç şekillendirme işlemleri de saçta büyük hasarlar oluşturarak saçınızın yıpranmasına sebep olur. Eğer hızlı saç uzatmak istiyorsanız ve aynı zamanda saçlarınızın hacimli, canlı ve kalın gözükmesinden de vazgeçemiyorsanız bitkisel karışımlardan oluşan hızlı saç uzatma yöntemlerine yönelmelisiniz. Hindistan cevizi yağı, atkuyruğu bitkisi, argan yağı ve bazı vitaminler hızlı saç uzatmayı güçlü etkiler. Evde hızlı saç uzatma yöntemi olarak bitkisel bir tarif verecek olursak bu kesinlikle Hindistan cevizi yağı ve keten tohumunun karışımdan oluşacak tarif olabilir.

 

 

 

 

 

Hızlı Saç Uzatma Yöntemi - Hindistan Cevizi Yağı ve Keten Tohumu Yağı

 

%100 doğal hindistan cevizi yağının kıvamı yoğun olduğu için 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağını oda sıcaklığından yüksek bir sıcaklıkta bekletin hatta mikrodalga fırını olanların fırında eritmesini tavsiye ederiz. Hindistan cevizi yağı eridikten sonra iki çay kaşığı kadar keten tohumu yağı ile karıştırarak saç köklerinden uçlarına doğru masaj yaparak uygulayın. Bu şekilde saç köklerinden uçlarına kadar bakım yapmış olacaksınız. Saçlarınızı besleyerek hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı sağlayan bu tarif Hızlı saç uzatma yöntemi olarak da kullanılıyor. Fakat maalesef ki bir yerden sonra yetersiz kalıyor. Çünkü saçın asıl ihtiyacı olan keratin proteini içermiyor.

 

 

 

 

 

Bildiğiniz üzere saçınızın 4/3’ü keratin proteininden oluşuyor. Bunun içinde hızlı saç uzatma yönteminin aslında saçınıza keratin takviyesi yapması gerekiyor. Bu tarz bitkisel karışımlardan oluşan hızlı saç uzatma yöntemlerini kullanmak yerine hem keratin proteinini hem de bu tarz saça parlaklık veren bitkisel karışımları içinde bulunduran saf, doğal, katkısız keratin saç bakım ürünlerini satın almanızı öneririz.

 

Liquid Keratin - Hızlı Saç Uzatma Setleri  hızlı saç uzatmak için üretilen oldukça kaliteli ve sağlıklı saç bakım ürünleridir. Organic sertifikası olan Liquid Keratin - Hızlı Saç Uzatma Setleri  herkesin bütçesine uygun çeşitleriyle hizmete sunulmaktadır. Eğer sizde hızlı saç uzatmak isterken aynı zamanda saçınızı yapılandırmasını, parlak ve güçlü görünmesini istiyorsanız kesinlikle bu seti denemenizi öneririz.

 

Hızlı Saç Uzatma ile ilgili diğer makalemiz,  Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri  inceleyebilirsiniz.

 

 

 

İlgili Ürünler

%34YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 3'lü Set

846.00 TL 1,279.90 TL
%23YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatma Ultra Set

1,489.00 TL 1,946.02 TL
%32YENİ

Keratin Hızlı Saç Uzatan 4'lü Set

1,111.00 TL 1,627.24 TL
%41YENİ

Keratin Elixir Gözenek Açıcı (30ML)

260.00 TL 442.49 TL
%33YENİ

Saf Keratin Serum Seti (6x20ML)

945.00 TL 1,413.13 TL

Alışveriş Sepetim