Gün içerisinde güzelliğinizi arttırmak, kendinizi çekici kılmak için saçlarınıza farklı modeller uygulamak istersiniz. Sürekli olarak şekillendirilen, boyanan, düzleştirici veya maşa gibi saç bakım aletleriyle şekilden şekle sokulan saçlar bir süre sonra olumsuz şekilde hayatınızda yer alacaktır. Şöyle ki, çok fazla etkiye maruz kalan saçlar bir süre sonra yıpranmış saçlar olarak yerini alacaktır.
Yıpranmış Saçlar

Kadın olsun erkek olsun, her yaştan ve kesimden insan saç bakımına büyük önem göstermektedir. Saçlarını yapmayı, çeşitli modellerde kestirmeyi, farklı renklerde renklendirmeyi istemektedirler. Güzellik salonları, kuaförler ve berberler her gün binlerce insanla dolup taşmaktadır. Bunun yanı sıra, evde yapılan bakımlar da cabası olarak kalmaktadır.

Yıpranmış saçlar, saça uygulanan yanlış yöntemler sonucu oluşmaktadır. Yıpranmış saç ve dökülen saçlar kişiyi çok huzursuz ve mutsuz eder. Yani ruhsal durumunu bozarak sosyal hayattan uzaklaşmalarına neden olur. Saçlarına aşırı derece de düşkün bayanlarda bu sorunlar daha sık rastlanmaktadır. Kimi için yıpranan saçlar önemli olmayabilir ancak bazı insanların saçları her şeydir. Sosyal ortamda bulunuyor ise sürekli hemen çözüm yolları aranmaya başlar. Bir bayan en çok saç ve cilt bakımı ile ilgilenir. Çünkü dışarıdan gelen yorumlar bayanlar için çok önemlidir. Erkekler bu kadar önem vermeyebilir. Ancak kadınlar için kat kat daha önemli olmaktadır.

Yıpranmış saçlar için bakım ürünleri nelerdir?

1.Yıpranmış saçlar için şampuan

Liquid Keratin Şampuan doğal, saç ve katkısız nitelikleriyle saça sonsuz ömür vermek için üretilmiştir. İçeriğindeki lipo teknolojisi sayesinde saçınızın her telini sarar ve besler. Nemlendirici, koruyucu, parlatıcı, kepek önleyici etkilerinin yanı sıra onarıcı etkisiyle diğer şampuanlara büyük bir fark atmış bulunmaktadır. İçeriğinde bulundurduğu saf keratin sayesinde yıpranan saç ipliklerini koruyucu tabaka oluşturarak örter ve zaman içerisinde yeniden doğmuşçasına canlılığını kazanmasında yardımcı olur. Yıpranmış saçlar için en iyi şampuan liquid keratin şampuandı.

2. Yıpranmış saçlara maske

Liquid Keratin Maske kuru, yıpranmış, mat, ısıl işleme maruz kalmış, boyadan zarar görmüş saçlara özel olarak hazırlanan doğal ürünlerden biridir. Saçın gün boyu nemli ve parlak kalmasının yanı sıra kolay taranmasını sağlar. Özellikle yıpranmış saçlara evde bakımürünlerinin arasında yer alan keratin maske, özellikle saç uçlarınızdan başlayarak saçınızı besleyip onaracak, diğer keratin ürünleri etkisini daha fazla hızlandıracak ve saça zarar veren kimyasal ürünlerden saçınızı koruyacaktır.

Not: %100 GARANTİLİ YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN KERATİN SETİNE ULAŞMAK İÇİN RESME TIKLAYINIZ.

Yorum

destek.png