Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Set

Ürün Kodu: KR1200

Marka: Liquid Keratin

Yıpranan Saçlara Keratin Bakım -  Onarıcı Full Set

 

Yıpranan Saçlara Keratin Bakım üzerine Türkiyenin Tek Garantili ve Patentli Yıpranan Saclara Keratin Bakim Onarici Full Setidir. Set olarak ve kür halinde kullanıldığında kesin sonuç verir. Özellikle sık sık yapılan boyadan, röfleden, ombreden, oryalden, fönden veya düzleştirme gibi işlemlerden çok yıpranmış saçlara acil ve kalıcı çözüm sunar. Onarıcı full set yoğun işlemlerden kaynaklanan, zamanla kurumuş, aşınmış, sertleşmiş, mat saçları bakım yaparak yeniden yapılandırır. Kırılarak kopmaları önler. 

 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

535.00 TL 299.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Yıpranan Saçlara Keratin Bakımı -  Onarıcı Full Set

 

Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Set Gerek ürün kullanımı, gerek diğer konularda (05372638050 - 0212 2104546 numaralardan) Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir. Ayrıca ürünlerimizde  TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN, FORMALDEHİT İÇERMEZ.

Keratin Serumunun içeriğindeki doğal keratin proteinleri, saça sürülür sürülmez saçın hasarlı en derin noktalarına hücum eder ve hızla yerleşir. Kopmuş ya da kopmaya meyilli saç bağlarını onarır. Hem dolgu görevi görür hem de kırıklara kemik gibi kaynar.  Aynı zamanda saçın etrafında incecik bir film şeridi oluşturarak saçta hızlı bir onarım yaparak aşınmış, hasar görmüş saç pullarını yeniden yapılandırır, adeta mucizevi bir onarım gerçekleştirir. Dış etkenlere ve sert işlemlere karşı saçı kalkan gibi korur. Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Set özellikle açıcıdan ve düzleştiriciden yanan, yıpranan saçlarda kalıcı bir onarım sağlarken saçları yeniden yapılandırır. Her seansta saçlarınız adım adım önceki sağlığına kavuşur.

Eğer saçlarınız omuz boyundan uzun ise saf keratin serum yetersiz kalacağı için "Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti 2" ürünümüzü tavsiye ediyoruz.

UYARI: Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Set, kimyasal madde kullanılarak kıvırcık saçları düzleştirme yapan ve saçın yapısını bozan bir ürün değildir. Tam tersine düzleştiricilerden kaynaklı; kuruyan, yanan, kopan, deforme olan saçları onaran doğal bir saç onarım ürünüdür.

 

YIPRANAN SAÇLARA KERATİN BAKIM- ONARICI FULL SET'İN FARKI NEDİR?

 

Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Set, hasarlı saçı yeniden yapılandırma garantisi veren Türkiye’nin tek Keratin Bakım Setidir. Ücret iadesi garantisi verir.

Kuaförlerde uygulanan diğer zararlı kimyasal, sentetik ve yüksek ısılı keratin bakımlara benzemez. 

Saça ve cilde zarar vermez. Yan etki yapmaz. Hamile kadınlar da rahatlıkla kullanabilirler. 

Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Set, yıkama esnasında etkisini asla kaybetmez. Tekrar tekrar kullanmak zorunda bırakmaz, tekrar masraf çıkarmaz.

Yıpranan saçlarınız için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Seti Formaldehit ve diğer zararlı kimyasal, sentetik katkı içermez. 

(Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Onarıcı Full Setin, Garantili Keratin Bakım Seti 2 numaralı setten tek farkı, kuru sert ve mat saçlarda etkisi olan Keratin Yağının bu sette dahil olmamasıdır.)

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

 

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.​

 

 

Yıpranmış Saçlara Keratin Bakım - Acil Onarıcı Full Set Kullanımı:

 

Saçınızı Liquid Keratin Arındırıcı Şampuanla 2 defa yıkayın. Havluyla saçınız tamamen kurutun.

Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç tüm saçınıza boya yapar gibi sürün ve kuruyuncaya kadar beş dakikada bir tarakla saçınızı tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun.

Bu esnada saçınızı sarmayın ve toplamayın ıslakken üzerine asla yatmayın. (En az 6 saat bekletin.)

Saçınızı ılık su ile duruladıktan sonra hafif nemli saçınıza Liquid Keratin Maske'yi dipler hariç, boy ve uçlarına uygulayınız ve 10-15 dakika saçınızda beklettikten sonra saçınızı durulayın.

Havlu ile  saçın fazla suyunu alın ve Liquid Keratin Saç Kreminizi uygulayın ve kremi durulamadan işlemi sonlandırın. Keratin kremi saçta kalma özelliğine sahiptir ve saça ağırlık yapmaz. Uygulama yapıldıktan sonra durulama işlemi gerektirmez fakat yıkama yapıldığı takdirde saçtaki kalıntıları kolaylıkla arındırır. 

Yıpranan saçlara evde bakım hakkında bilgi almak için " yıpranmış saçlara bakım " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

Yıpranan Saçlara Keratin Bakım - Acil Onarıcı Full Setini 3 günde bir serumlar bitene kadar tekrarlayın. (Serumlar bittiğinde saçınız onarılmış olur ve tekrar tekrar kullanmanıza gerek kalmaz. Ancak ileride ayda veya iki ayda bir dilerseniz keratin yüklemesi yapabilirsiniz.) Şampuan ve kreminizi her gün, maskenizi ise haftada 1-2 defa  kullanabilirsiniz. Liquid keratin saç kremi  kesinlikle saçta ağırlık yapmaz. Tahmini süre 2 aydır.

Sürekli röfleden, açıcıdan, düzleştiriciden aşırı yıpranan saçlarda tam sonuç alınması için, ikinci bir keratin 3'lü serum kutusunu sete ilave olarak almanızı öneririz.

Renk açma, röfle, boyama veya düzleştirme işlemlerinden önce kullanırsanız, saç bağlarınız güçlenmiş ve korunmuş olarak işleme girmiş olur ve fazla zarar görmeden işlem tamamlanmış olur. Yıpranan Saçlar için Keratin Bakım - Acil Onarıcı Full Setini dilerseniz işlem sonrasında da kullanmanızda bir sakınca olmadığı gibi bir kat daha fayda verir. Saçınızı daha da güçlü hale getirir. 

Tüm bakımlar tamamlandıktan sonra saçın daha kaliteli yapılanması için Keratin Yağı (125 TL ) satın alarak aynı keratin serumlarını kullandığınız gibi maske ile beraber kullanarak saçınızın yumuşacık, sakin, beslenmiş ve capcanlı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu ikili; sert, mat, kuru ve kabaran saçlarda mükemmel sonuçlar veriyor.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

 Yıpranmış Saçlara Keratin Seti - 1 Ürünleri :

  • Liquid Keratin 3'lü Serum    (60ML)

  • Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan     (350ML) 

  • Liquid Keratin Saç Kremi    (200ML)

  • Liquid Keratin Maske          (250ML)  

TOPLAM GRAMAJ (860ML)

 

Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Acil Onarıcı Full Set İçerikleri

 

Liquid Keratin Maske İçeriği; (pH değeri 3,3'tür) *Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic     AP :Anatollian Plant Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

Liquid Keratin Şampuan İçeriği;  (pH değeri = 5,5): Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu),  Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract  (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate (Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetic (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate (Koruyucu), Benzoicacid (Koruyucu), Amy Cinnamol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamol, CL 12480

İntense (Yoğun) Keratin Serum Ürün İçeriğiHydrolyzed Keratine, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Equisetum Arvense Exstract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Articum Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Extract Humulus Lupulusb(Hops) Extract, Calcium Pantothenate, Niacin, Biotin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfume, Citronellol, Linalool, D- Limonene, Hexyl Cinemal, Benzyl Salicylate, Geraniol

Liquid Keratin Saç Kremi İçeriği; (pH değeri 4.4'tür) Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Hydrolyzed KeratineMyrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium Laurylsulfate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside**  Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronicacid*,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate, Xanthan Gum,Citric Acid Anhydrous*, Perfume.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
naz gürpuan
11 Nisan 2019
o eski yıpranmış saçlardan eser yok şimdi :))

selda e.puan
08 Nisan 2019
Açıcı ile yıpranan saçlarımı ürünülerinizi kullanarak tedavi ettim teşekkürler

lale Kemancıpuan
09 Mart 2019
Onarıcı full set keratin bakımınızı aldım teşekkurler saçlarım düzeldi.

emel d.lpuan
02 Temmuz 2018
öncelikle uzun süredir kullandığım üründen o kadar çok memnunum ki doğal olması mı yoksa patentli olması mı her şeyi gerçekten muhteşem

gamze yükselmişpuan
30 Haziran 2018
saçlarım yandığında kullanıp memnun kaldığım ürün gerçekten çok işe yarıyo fiyat performans açısındanda ciddi başarısı göz ardı edilemez herkese gönül rahatlığıyla öneririm

özlem özcanpuan
14 Haziran 2018
Siz bir mucizeyi üretmişsiniz sizi heryerde herkese tavsiye edeceğim bu arada ilkkez bir siteye yorum yazıyorum

Liquid Keratinpuan
17 Şubat 2018
Merhaba Eda hanım, düzleştirmenizde bir manisi olmadığı gibi, maskenin saçınızı besleyici ve koruyucu özelliğinden dolayı daha rahat düzleştirme yapmanıza imkan sağlar. Eğer düzleştirme öncesinde de kullanırsanız daha yüksek koruma sağlar.

Eda G.puan
17 Şubat 2018
Merhaba Bu seti aldım, memnun da kaldım. acaba bunu kullanırken saç düzleştirici kullanmamın bir zararı olur mu?

Liquid Keratinpuan
22 Nisan 2018
Ferhat Bey merhaba, Elbette fön çekebilirsiniz. Krem veya sprey kullanmanız saçınızı ısıya karşı koruyacaktır. Ancak bütün bunları yaparken saçınızın onarılma aşamasında olduğunu düşünerek dikkat etmeniz gerektiğini unutmayınız. Şayet saçınız buna dayanmayacaksa fön çekme işlemini bir müddet tehir etmenizi tavsiye ederiz. Keratin Bakım

ferhat l.puan
22 Nisan 2018
Lütfenn cevaplayınızz.. Bu işlemi yaptıktan sonra saçıma fön çekebilir miyim? evet ise, ısıya karşı sprey kullanmalıyım mı? Yoksa kremden sonra yapabilir miyim?

Liquid Keratinpuan
25 Mayıs 2018
Remziye hanım merhaba, Yukarıdaki resımdeki keratin saç bakım seti hem işlemlerden dolayı aşınan kırılan saçları anında onarır. Hem de kökten zayıf cılız ve kırılarak gelen saçları güçlendirerek daha hacimli ve sağlıklı gelmesini sağlayan bir saç bakım setidir. Yani tam teşekküllü bir iyileştirme esastır. Ancak sizler sadece tek olarak keratin serum da alsanız kırıklarınız anında onarılır. Fakat uzun vadede yeni gelen saçlarınız yine kırık gelebilir. Bunları önlemek için de her iki keratin yağlarının da devreye girmesi gerekir. Ayrıntılı bilgi için şirket telefonlarından bilgi alabilirsiniz.

Remziye Dönerpuan
25 Mayıs 2018
Merhabalar, saçlarımın hem uçları kırık hem de çatallaşmalar oluyor, bu setin tüm ürünlerini almak zorundamıyım yoksa en azından hangilerini almak lazım.

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Dilara Hanım merhaba, Boyadan ve işlemlerden dolayı saçınızın yıpramasına bu sayfamızdakien uygunudur. Seyrelme ve dökülme için ise bu sete sadece Keratin Dip Bakım Yağı ve Gözenek açıcı İksir ilave ederseniz yeterli gelir, çünkü zaten Şampuan diğer sette dahil . İki şampuan almanıza gerek yok. Teşekkürler.

Dilara G.puan
24 Mayıs 2018
Merhabalar, saçlarımı 3 - 4 kez boyattım. Haliyle baya bir yıprandı. İnce telli saçlıyım. Aynı zaman da da yıllardır aşırı dökülmem ve kafa derim de saç seyrelmeleri var. İlk olarak hangi ürününüzden başlamalıyım nasıl bir yol izlemeliyim?

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Öncelikle büyük geçmiş olsun, saçlarınızın durumu gerçekten üzücü. Fakat hiç merak etmeyin, kullanabileceğiniz en iyi ürünlerle tanışacaksınız. Çünkü ürünlerimiz memnuniyet garantilidir. Kullandığınız Davines marka ürülerde saçları kalıcı olarak onaran keratin protein serumu bulunmadığı için saçınızı onaramazlar. Liquid keratin kullananlarda ve liquid Keratin Yorumları′nda sonuç mutlaka olumlu oluyor. Bu bakımdan sabırlı olup 5-6 seans en az kullanmak gerekebilir. Ayrıca tedavi ve seanslar bittikten sonra tekrar tekrar kullanmak ve masraf etmek zorunda değilsiniz. Maske yaklaşık 4 ay yeterli gelir, serumlarla birlıkltehalınde ve 3 gunde bir olursa çok çok verımlı olur. Teşekkurler.

Suu U.puan
24 Mayıs 2018
merhaba benim saçlarım inanılmaz derecede yıprandı tarayamıyorum sakız gibi çok fena oldu. saçı açık bırakamıyorum remsen. Başka markaların davinesin makesini şampuanını ve kremini kullanmaya başladım. 3 kere kullandım davinesin maskeyi, ama o kadar iyi değil. Sizin ürünleriniz kaç kullanımdan sonra sakız gibi olmuş saça iyi gelir.

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Şebnem hanim Hızlı uzatan keratin seti en uygunu çünkü içinde yıpranmayı onarıcı saf keratin serum iceren sprey de dahil. Yani bir sette iki amaç da bulunuyor.

Şebnem D.puan
24 Mayıs 2018
Saçlarım 1sene oldu kestireli hiç bir şekilde uzamıyor ve yıpranmıs hangi seti önerirsiniz

Liquid Keratinpuan
23 Ocak 2018
Banu Hanım Merhaba, Saçlardaki yıpranmayı Garantili veya Yıpranmış saç setlerinden biri onarır. Dökülmeyi ve saç diplerindeki kaşıntıyı ise bu Dökülme seti önler. Hızlı saç uzatma setimizi tercih ederseniz, üç çeşit ihtiyacınızı tek birkullanarak elde edebilirsiniz. Bu dökülme setine ilave edilen saf keratin sprey serum ile yıpranmış saçlarınızı onarabilirsiniz. Ancak saçınızda sertlik kuruluk ve zor taranma da varsa maske ve krem de ilave etmeniz gerekir.

Banu P.puan
23 Ocak 2018
Merhaba benim de saclarim bayağı yiprandi ve dokuldu etkili olur mu sizce bunu kullanmam. Sac diplerimde de kasinti var??

Liquid Keratinpuan
24 Aralık 2017
Yeliz Hanım Merhaba, Mega Keratin Seti iki farklı setin, yani hızlı saç uzatma ve yıpranmış saç setinin birleşiminden oluşuyor. İsterseniz öncelikle bu keratin seti ile saçınızın acilen yapılanmasını sağlayın. Hızlı saç uzatma setini bütçeniz müsait olduğunda, daha sonra da kullanabilirsiniz. Keratin Bakım

Yeliz Subaşıpuan
24 Aralık 2017
Merhaba, saçımda düzleştirmeden dolayı çok yıpranma var. Yavaş da uzuyor. Aslında yorumlarda Ajda Pekkanın Mega Keratin Setini kullandığını okuyunca ben de onu almak istedim, fakat maalesef bütçem ancak bu sete uygun geliyor, ben sadece bunu almayı düşünüyorum. Acaba herhangi bir eksiklik olur mu, yoksa durumumu denk getirince ilerde hepsini birden mi almak daha mantıklı?. Lütfen acil cvp rica ediyorum.

Liquid Keratinpuan
23 Ekim 2017
Dökülme için Keratin Dökülme seti, kırıklar için ise garantili keratin setini tavsıye ederiz. Ancak her iki sorun da siz de var. Bu bakımdan megadaha ekonomik olacak.

Roz M.puan
23 Ekim 2017
benim saçlarımda dökülme ve kırılma var sizce hangi seti almam daha uygun olur ?

puan
22 Aralık 2017
iyi ki sizinle karşılaşmışım yoksa bu mahvolmuş saçlardan kurtulamayacaktım . saçlarıma çok ıyı geldi cansızlığı yok oldu artık boyamaktan da korkmuyorum :) yıpransa da liquid keratin var çünkü :) tşk

F.. U.puan
14 Mayıs 2018
Türkiyeye yeni geldik ve saçım kuaförlerin yanlış ürünlerine dayanamadı.Geçenlerde kadınlar kulübüne bakarken keratinbakim.com a daha doğrusu ürün uzmanına ulaştım.Kendimi şanslı hissediyorum.

Liquid Keratinpuan
07 Mart 2018
Hafize Hanım Merhaba, Azerbeycana kargo anlaşmamız yok. Ancak buradan oraya gelip giden bir tanıdığınız vasıtasıyla alabilirsiniz. Ya da biz kendimiz yakın çevremiz vasıtasıyla size bir kaç hafta içinde ulaştırabiliriz.

Hafize R.puan
07 Mart 2018
ben azerbaycanda yasiyorum.Bu urunlerden siparis vermek istiyorum.Lutfen yardimci olun cok ihtiyacim var.

Liquid Keratinpuan
19 Ocak 2018
Sevgi Hanım Merhaba, Ürünlerimizin saç düzleştirme etkisi yoktur. Tamamiyle katkısız keratindir. Keratin saçın ana yapısını oluşturduğundan hasar gören yerleri onararak saçlarınızın eski sağlığına kavuşmasını sağlar. Saçlarınız ile ilgili sizi doğru ürüne yönlendirebilmemiz için sizi uzmanımıza yönlendirelim. Dilerseniz mail yoluyla bize numaranızı gönderebilirsiniz ve ya 0537 263 80 50 numaralı telefondan uzmanımıza ulaşabilirsiniz.

Sevgi Oktavpuan
19 Ocak 2018
Merhaba,yorumları okudum ,videoyu ve fotografları da gordum.Benim sorum şu olacak.Saçlar kıvırcık duzlesmesini istemiyorum.Ama cok kuru,yıpranmıs ve de acayip dokuluyor.Bu durum da beni cok uzuyor. Sacımın kıvrıcıklıgını bozmadan hangi urunleri kullanmalıyım?

Liquid Keratinpuan
08 Eylül 2017
Serpil Hanım Lütfen en verimli kullanım için uzmanımızdan bilgi alınız. (0537 263 80 50)

Serpil E.puan
08 Eylül 2017
Merhabalar. Ben bu seti almayi dusunuyorum ama sacima herhangi bir zarar verir mi dökülme falan yapmaz mı ? Aynı zamanda kullanımını tam olarak anlayamadım önceiçindeki şampuanla yıkanıp kurutulduktan sonra krem vs sürmeden direk keratinimi uygulucaz diğer saç kremini ne zaman uygulucaz yardımcı olursaniz çok sevinirim :)

Liquid Keratinpuan
18 Mayıs 2018
Aslı Hanım, ürünümüzün saçı iyileştirmeme gibi bir şansı yok. Mutlaka saçı iyileştiriyor. Yalnız bazı çok yıpranmış saçlarda her hafta aksatmadan 5-6 seans keratin yüklemesi yapmak gerekebilir.. Genelde daha kısa sürede sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aslı R.puan
18 Mayıs 2018
Gerçekten işe yarıyor mu bu?

Tülay Hasırcıpuan
02 Mayıs 2018
İyiki seti almışım. Çok süper. Saçlarım bayram ediyor desem doğrudur. Kurumuş, yıpranmış saçlarım resmen düzeldi. Hala kullanıyorum, bitmedi, sadece kremi 200 ml çabuk bitiyor. Biraz da fiyatı inse sevinirim.

Esra Sayerpuan
13 Nisan 2018
Ürünleri sipariş verdim çok çabuk elime ulaştı. Teşekkürler ve Ayrıca diğer bir sayfaya da dün saat 3 de sipariş verdim bugün 11 de ürünler elime geldi gerçekten Tebrikler ve ayrıca Keratin ürünlerinden de aldım çok güzel ambalajlanmış Hepsi sapasağlam geldi.

Tugce Ozdikmenpuan
06 Mayıs 2018
Baya tereddut ile almistim ancak memnun kaldim. Sacimda boya yok ancak brezilya fonu sonrasi cok yipranmisti. su an kiriklar neredeyse sifir duzeyinde. ozellikle maske ve sac kremi acayip etkili bence, kullanmaya devam edecegim...

hazel seyrekpuan
27 Şubat 2018
Merhaba iyi günler ben yıpranan sac bakım seti sipariş vermek istiyorum ama tam olarak nasıl sipariş vereceğimi bilmiyorum ve parayı havale ile göndermek mümkünmü acaba?

Jane Hazel Dutchen puan
17 Haziran 2017
Merhaba, bugun 2. Kez keratin serumu sacima uyguladim. Ilk uygulamadan bu yana sacima isi , boya vs bir islemde bulunmadim etkisini daha iyi gormek adina. Ancak sacimin saglikli yerlerinin yumusacik olmasina karsin, yipranmis yerlerinde gozle gorulur tam bir degisiklik olmadi. Sampuani , maskeyi ve serumu tavsiye ettiginiz sekilde uyguladim. Uclari yipranmis duruyor, yardimci olabilir misiniz...

puan
15 Mayıs 2017
saçlarım biraz kuru ve mat. çalıştığım yerde bakımlı olmak zorundayız bu yüzden hergün fön çekmek durumundayım. boyalı olduğu için saçlarım ekstra kırılıyor ve yıpranıyor. Ürünü yeni aldım. Henüz 2 defa uyguladım. sizlerle telefonda konuşmamız üzerine tarif ettiğiniz gibi uyguluyorum ve sonuç şimdiden mükemmel. organik olması da ekstrası oldu bana. Çok teşekkürler. Bence ürünlerinizin reklamını çok daha fazla yapmalısınız.

puan
16 Haziran 2015
Krem benim saçlarımı besliyor, yumuşatıyor ve parlatıyor. Serumu uyguladigimdan beri saclarim aşırı dirildi toparladı ,sanırım tüm seti alacağım, hepsi de doğal ve etkili.

puan
10 Ağustos 2014
İyiki seti almışım. Çok süper. Saçalrım bayram ediyor desem doğrudur. Kurumuş, yıpranmış saçlarım resmen düzeldi. Hala kullanıyorum bitmedi. Biraz da fiyatı inse sevinirim.:)

belkıs senolpuan
25 Ağustos 2014
gercekten cok basarılı bır urun. sacıma yıpranma ıcın uygulamadıgım formul kalmadı. ne sogan kurlerı ne hındıstan cevızlerı kurlerı kullandım. ama hc bırı bu urunler kadar etki gostermedı. yıpranmanın yanında kırıklarımıda tedavı etti. tesekur edıyorum sıze basarılarınızın devamını diliyorum:) fıyatlar bıraz pahalı ama gercekten verdıgım paranın karsılıgını saclarımda aldım. ayrıca ılgınız alakanıza bayıldım cok tesekur ederım hersey ıcın:)

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır