Müşterilerimizin sıkça sorduğu sorular...
Sıkça Sorulan Sorular
Kredi kartına taksit oluyor mu ?

Yeni çıkan yasa gereği Kozmetik ürünlerde taksit imkanı kaldırılmıştır ancak kendi kartınızın müşteri hizmetlerinden istediğiniz gibi taksitlendirme yapabilirsiniz.

Kapıda kredi kartıyla ödeme var mı?

Evet kapıda hem kredi kartıyla hem de nakit olarak ödeme imkanınız vardır.

Hangi kargoyla çalışıyorsunuz ?

Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Kargom kaç günde gelir?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde daha uzun mesafelerde iki üç dört gün içerisinde ilçeler olursa birkaç gün daha fazla sürede teslimat olur       

Keratinli ürünlerinizde düzleştirme özelliği var mı ?

Hayır Bizim ürünlerimiz kimyasal katkı içermediğinden düzleştirme özelliği yoktur tam tersine düzleştirmeden yıpranan deforme olan saçı onarır yeniden yapılandırır.

Keratin serum ürününüzde kimyasal madde ve özellikle formaldehit var mı ?

Keratin serum içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı bir damla dahi kimyasal madde bulunmaz cildinize zarar vermez hamile kadınlar ve çocuklar dahi rahatlıkla eldivensiz kullanabilirler .

Ürünlerinizi set olarak kullanmak zorunda mıyım tek tek kullansam faydası olmaz mı ?

İlk kullanımda set olarak ve kür halinde kullanmanız faydayı maksimum seviyede yükseltecektir daha sonraki kullanımınızlar da Tek tek de kullanabilirsiniz

Ürünlerimizden fayda görecek miyim bunun garantisi var mı ?

Keratin serum ve setlerinde yıpranmış saç onarımında kesin sonuç verir, fakat saçın yıpranma durumuna göre seans sayısı artabilir. Örneğin; sık yapılan röfleli saçlarda en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir.Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stress ve yaşam şartlarına bağlı olarak etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Fakat, kullanmaya devam edilirse mutlaka sonuç vermektedir.     

Ürünlerinizin Satılmış olduğu bir yer var mı?

İstanbul'un Şişli ilçesinde Perpa Ticaret Merkezi'nde satış ofisimiz vardır.

Yorum

destek.png