200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saf Keratin Nedir ?

Saf Keratin Nedir ?

Saç bakım ürünleri içerisinde çok fazla sentetik özler ve kimyasal bileşenler denendi. Hatta evde doğal saç bakım maskeleri uygulandı. Ancak saç bakım ürünlerinin çok fazla vaatte bulunduğu içerikler saçta istenen etkilerin çoğunu yakalayamadı. Saf keratin içerikli ürünler ise vaat ettiklerinden çok daha fazla olumlu sonucu saçlarda rahatlıkla gösteriyorlar. Bunun sebebi de saf keratin proteinin saçın temel taşını oluşturması ve saçın yapısıyla çok kolay bir şekilde özleşmesi.

Kozmetik sektöründe ki piyasada keratin içerikli ürünlerin birçok vaatler vermesine karşılık kullanıcıların bu zamana kadar edindiği olumsuz tecrübelerden dolayı saf keratin ürünlerine de ön yargılı yaklaşmasına neden oluyor.Oysa saf keratin geliştirilen bir içerik ya da fayda sağlayacağı düşünülen harici bir bileşen değildir. Saçın vücut tarafından üretilen, direnci yüksek yapıtaşıdır.

Bu yapıyı bizim çok uğraş gerektirse de yıllar içerisinde inatla yıprattığımız kesin bir durum. Bu yapıyı toparlayıp saçın sağlıklı bir biçime kavuşmasını sağlamak saf keratin yüklemesi ile mümkün.“Liquid Keratin-Evde Keratin Bakımı Seti” içerisindeki Keratin Şampuan ile saf keratin yüklemesi öncesi saçtaki silikonsu tabakayı temizleyecektir.

Set içerisindeki Saf Keratin Serum şişeleri ile saça saf keratin yüklemesi ve keratin yükleme uygulaması yapmak mümkündür. Yapılan saf keratin yüklemesinin etkisini daha kalıcı kılmak ve saç telleri etrafında hafif ama yüksek dirençli bir koruma tabakası oluşturur.

Saf Keratin

Set içerisinde kullanım açısından kullanıcıları meraka düşürecek tek ürün yeni formu ile Saf Keratin Serum olabilir. Saf Keratin Serum boya işlemi yapar gibi tüm saça uygulanır.

Bu da saçın tüm uç ve boy kısımlarına keratin proteini yüklenmesi demektir. Böylelikle saç telleri daha dolgun ve sağlıklı bütün birer tel halinde görünecektir.

Saf keratin proteinleri kuvvetli ve doğal aktifler olduğu için sert kimyasallarla birleştirildiğinde etkileri nötr bir hal alacaktır. Bu nedenle saf keratin içerikli ürünler içerisinde masum miktarlar gibi gözükse bile sentetik ve kimyasal içermemelidirler.

Evde Keratin Bakımı Seti de içerisindeki ürünlerin sentetik ve kimyasal içermediği garantisini vererek kullanıcıların güvenini kazanıyor.

Tam olarak fiyat & performans seti olan bu set ile saçınıza 3 seansa kadar keratin bakım işlemi uygulayabilirsiniz.

Görsele Tıklayarak Saf Keratin Serum Seti (6x20ML) Ürünümüze Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
hülya savaş
23 Ağustos 2021
diğer keratinler gibi kimyasal basılı değil düzleştirme etkisi de yok. saçınızı çok güzel besliyor ve güçlendiriyor kuruluk hissini alıyor bakım yapmak saçınızı bebek gibi kullanmak istiyorsanız kullanmanızı tavsiye ederim

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim