440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Saçlara Keratin Yükleme Nasıl Yapılır?

Saçlara Keratin Yükleme Nasıl Yapılır?

Değerli Okurlarım, biliyorsunuz saçımızın en önemli ham maddesi keratin proteinidir. Şimdi başlıkta da belirtmiş olduğum “Saçlara Keratin Yükleme Nasıl Yapılır?, gelin bu sorunun cevabını birlikte arayalım.

Cevaba geçmeden önce, keratinin saçımız için öneminden bahsedelim, eğer saçlarımızda eksik olursa ne gibi problemlere yol açacağına değinelim.

Saçın en önemli hammaddesinin, 18 aminoasitin meydana getirdiği keratin proteini olduğundan yukarıda bahsetmiştim. Tabi aynı zamanda yüksek dozlarda kükürt içeren bir proteindir. Kükürt içermesi sebebiyle de keratin, her türlü kimyasala karşı direnç sağlar.

Ne yazık ki günümüzde hızlı yaşam şartları, popüler kültür gibi etkilerden dolayı yeterince beslenemiyoruz. Gerekli besin desteğini alamadığımızdan dolayı protein de vücudumuzda eksik kalıyor. Bu da saçlarımıza  keratin eksilmesi olarak yansıdığı için, saçlarımızda yıpranmalar, dökülmeler, matlaşmalar, kırılmalar, kopuklar görülüyor . Sadece çevresel faktörler değil, aynı zamanda saçlarımıza uyguladığımız fön, perma, röfle gibi ısıl ve kimyasal işlemler de saçlarımızın perperişan görünmesine sebep olabilir.

Peki saçımızda meydana gelen bu yıpranmalarla nasıl mücadele edebiliriz? Geniş çaplı araştırmalarım neticesinde mucizevi bir ürün olan %100 doğal Liquid Keratin ürünüyle tanıştım. Liquid Keratin ürünününSaç Botoksu Keratin Yükleme Setiyle ilgili incelemelerimi şimdi sizlere aktaracağım.

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti alanında uzman kimyagerlerle birlikte laboratuvar ortamında hazırlanmıştır. Ürünün %100 doğal içeriklere sahip olup, aynı zamanda katkısız olması nedeniyle saçlar hiçbir şekilde kimyasal görmediğinden dolayı zarar da görmüyor. Uzman Dermatologların da görüşünü aldığım bu ürün; cansız, tülerik , kabarık,  dolaşık, mat, sert saçlara sahipseniz, hemen sipariş edip, olumlu sonuçlarını kısa zamanda saçlarınızda görebilirsiniz. Peki ürünü kullandığımız takdirde, saçımızda meydana gelecek değişimler  neler olacaktır? Kısa zamanda saçlarınız; daha güçlü, daha canlı, daha parlak, daha hacimli, daha pürüzsüz görünüme kavuşarak, sizi mutlu edecektir. Aynı zamanda saç botoksu yöntemiyle; saçlarınız birbiriyle kaynar ve yeniden yapılanır. Böylece sağlıklı saçlara kavuşarak, ürünü tekrar tekrar kullanmamız mümkün.

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti’nden çıkan ürünleri tek tek analizlerim neticesinde aktaracağım.

Liquid Keratin Şampuan

Paraben, sülfat, silikon gibi kanserojen maddeler içermediğinden dolayı saçlarımız hem zarar görmüyor; hem de şampuan, kimyasal barındırmadığı için çok fazla köpürmüyor.

İçeriğinde bulunan organik maddeler sebebiyle; zayıf, kopuk, mat saçlarımızı kısa sürede parlak, canlı, güçlü kıvama kavuşturuyor.

Yapısında doğal vitaminler, proteinler, mineraller yer aldığı için saçlarımızı ve saç derimizi besleyerek hızla nemlendirir. Nem, saçlarımız için olmazsa olmazlardandır. Saçlara neme kavuştuktan sonra harika bir görünüme de kavuşacaktır.

Aynı zamanda içeriğinde saçlar için önemli bitkiseller de mevcut olduğundan, hücrelerin dostu antioksidan özelliği de mevcuttur. Antioksidanlar, saçlarımızın dökülmesine de engel olmaktadır.

Saf Keratin Serum

Röfle, perma, düzleştirme, renklendirme saçlarımız için olmazsa olmazlardan, illaki zarif saçlara sahip olmak için bu işlemlere başvuruyoruz. Isıl yahut kimyasal işlemler neticesinde saçlarımız yanabilir, yıpranabilir, mat, kuru ve sert görünüme sahip olabilir ya da zor taranmaya başlayabilir. İşte saçlarımızda bu istemediğimiz durumlarla karşılaştıysak, bu ürün kısa sürede saçlarımızı onarıp, sağlıklı görünümüne kavuşturacaktır.

Saç derimizdeki ve saçlarımızdaki nem oranını yükselterek, saçlara esneklik kazandırır, koparak dökülmeleri engeller.

Saçlara canlılık ve ışıltı kazandırarak harika bir görünüm sağlar.

Fön, perma, röfle gibi ısıl ve kimyasal işlemlere karşı direnç sağladığı için, saçlarımız yıpranmaz;  yıpranmış saçları ise anında onarır.

İnce telli saçlarımıza hacim kazandırır.

 

 

Liquid Keratin Maskesi

Keratin maskesini kullanarak kısa sürede mat ve sert saçlardan kurtulup, parlak, yumuşak saçlara kavuşabiliriz.

Başınızın dertlerinden biri de zor taranan saçlar ise bu ürünle birlikte kolay taranır hale bürünecektir.

Saçımızın nefes gibi ihtiyaç duyduğu nem oranını yükselterek, kırıkları ve kopmaları önler.

Bu maske, saçın önemli yapılarından olan mineleri, Keratin Protein ile besler.

Gözle görülür şekilde saçlarımızda parlaklık ve yumuşaklık hissi oluşur.

Keratin Maskesi elimize geçtiğinde oldukça tasarruflu olduğunu 3-4 ay kullanarak göreceğiz.

 

Keratin Saç Kremi

İçeriğinin doğal bitkisellerden oluşması sebebiyle, saçlarımız için yoğun nemlendirici ve besleyici özelliğe sahiptir.

Ürün elimize geçtikten, kısa süre sonra göreceğiz ki; saçlarımız yumuşamış, kolay taranır hale gelmiş.

Fön, maşa, pres, perma gibi ısıl ve kimyasal işlemlere karşı yıpranmayı engeller.

Saç kremleri genelde saçlarda ağırlık hissi verir, bu ürün %100 bitkisel olduğu için kesinlikle ağırlık hissi vermiyor.

Laboratuvarlarda test edilmiş formülü ile saçımızın doğallığını, canlılığını kaybetmiyoruz.

Saç derimizin en alt katmanlarına kadar nüfuz ederek uzun ömürlü nemlendirme sağlar.

Saçlarımıza rahatlık hissi verir, besler ve yeniden yapılandırır.

 

 

Değerli Okurlarım; bu yazımda “Keratin Yükleme Nasıl Yapılır?” sorusunun cevabını aradık. Sizler de “Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti”ni, uzmanların tavsiyesi doğrultusunda en kısa sürede sipariş vererek, rahatlık kullanıp, muhteşem görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz.

En güzel saçlar, sizinle olsun…

İlgili Ürünler

%22YENİ

Keratin Botooks-2 Saç Bakım Seti

1,930.00 TL 2,464.64 TL
%24YENİ

Keratin Saç Botooksu Plus Seti

2,540.00 TL 3,328.22 TL
%45YENİ

Onarıcı Saf Keratin Saç Bakım Serumu 500 ml

3,150.00 TL 5,700.00 TL

Alışveriş Sepetim