200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Modelleri » Saç Sırları

Saç Sırları

Saç bakımında kullanılan ürünlerin açıklanmayan saç sırları bulunmaktadır. Saç sırları arasında en gizli tutulanı ise keratin mucizesidir. Liquid Keratin markasının uzun yıllar süren çalışmalar sonucunda formülünü elde ettiği ve geliştirdiği saf keratin serum yıpranan saç telleri için en kalıcı onarım yapan çözümdür.

Keratin Yükleme Seti incelendiğinde her bir ürünün yıpranmış saçların onarımı için oldukça faydalı olduğu görülmekte. Set içerisinde bulunan Keratin Şampuan ile saç derisinde birikmiş olan şampuan artıkları derinlemesine bir şekilde tahriş edilmeden kolayca temizlenir.

İçerisinde bulunan saf keratin proteinleri ile de saç keratin yüklemesine hazırlanmış olur. Ardından Liquid Keratin markasının en önemli saç sırları arasında olan Saf Keratin Serum Sprey yıpranmış olan saçlara kullanımına uygun bir şekilde uygulanır.

Saf keratin serum saça zarar veren hiçbir zararlı kimyasalı içeriğinde bulundurmadığı için yıpranmış veya yanmış saçı hızlı bir şekilde onarır. Saç tellerine nüfuz eden saf keratin proteinleri yıkama esnasında akıp gitmez ve saç kesilene kadar kalmaya devam eder.

Saç Sırları

Saç sırları arasında yer alan keratin maskesi içeriğinde bulunan besleyici özler ve vitaminler saça en iyi şekilde işlenir. Asi saçları yatıştırırken özellikle ince telli saçlarda gözlemlenen kabarma ve elektriklenmeleri anında kontrol altına alır.

Bakımlı kadınların saç sırları listesinde ise son sırada Keratin Saç Bakım Kremi yer almakta.

Yıpranmış saçınızı iyileştirip tüm sırasıyla tüm keratin saç bakım işlemlerini yaptıktan sonra kullanmanız gereken ürün durulanmayan saç bakım kremidir.

Bu krem dolaşan saçların kolay bir şekilde taranmasını sağlarken aynı zamanda saçınızı dış etkenlere karşı da korur.

Ağırlaştırmadan nem veren bu ürün içeriğinde saf keratin proteinleri bulundurduğu ve durulanmadığı için tüm gün saçın beslenmesini sağlar.

Dipten uca keratin bakımı yapıldığı için saç hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzar.

Liquid Keratin markasının saç sırları arasında yer alan Keratin Yükleme Seti içerisinde ki tüm saç bakım ürünleri saçın hızlı bir şekilde iyileşmesini ve ipeksi bir yumuşaklık kazanarak bakımlı görünmesini sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evde Saç Keratin Yükleme Setine Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim