Saç Gürleştirici Şampuan

Saç Gürleştirici Şampuan

 

 

Derinin alt tabaksında bulunmayan bir saç kökünü, tekrar oluşturmak imkansızdır. Fakat dökülen saçlarınızı, yeniden geri getirerek saçlarınızı gürleştirebilirsiniz. Veya saçlarınıza uyguladığınız bir takım işlemler sonucunda saçlar yıpranır ve küser, yıpranan saçlar zamanla hacim ve dolgunluklarını kaybederek ince telli, cansız bir hal alır. Bu durum sonucunda saçlarınız seyrek bir gürünüm alır. Böyle durumlarda kullanıcılar tarafından genel olarak saç gürleştirici şampuan araması yapılmaktadır. İşte böyle bir durum için saçlarınıza keratin bakım yapmak gerekir.

 

 

 

saç gürleştirici

 

 

 

Saç güreleştirme daha doğru bir ifade ile gür görünümde sağlıklı saçlara sahip olmak için saçlara keratin bakım yapmak zorundayız. Patentli ve doğal keratin proteinleri ile yaptığınız keratin yüklemesinde keratin proteinler saçları çepeçevre sararak saçların onararak saçların daha hacimli, daha dolgun, ve canlı görünmesini sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

Saçınız keratin proteininden oluşmaktadır. Bu yüzden saçlarınıza ne kadar keratin yüklenirse o kadar güçlü olacaktır. Bu nedenle saç gürleştirici şampuan olarak Liquid keratin şampuanını kullanmanızı öneririz çünkü içerisinde bulunan keratinler sayesinde saçlarınız daha hacimli ve daha dolgun görünmesine yardımcı olacaktır.

İlgili Ürünler

 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti
 • ÜCRETSİZ KARGO
  İnce Telli Saç Bakım Seti
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Keratin Şampuanı (350ml)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Çıkarıcı Keratin Şampuan (350ml)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Çıkarıcı Keratin Losyon (50ml)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saç Çıkarıcı Keratin Serum (50ml)
 • Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır