Saç Dökülmesine Karşı - Titanium Hair Remover (RMV)

Ürün Kodu: P000000040

Marka: Liquid Keratin

Saç Çıkaran Titanyum Ürün :

Saç Dökülmesine Karşı - Titanium Hair Remover özellikle son 6 ile 12 ay içerisinde saçları dökülen ve belli bölgelerde açılma sorunu yaşayan fakat daha ölmemiş saç köklerindeki hücreleri harekete geçiren özelliği sayesinde ve kan dolaşımına hız kazandırmasıyla yeni saç çıkmasını destekler.

Zayıflayan, güçsüzleşen ve dökülmeye meyilli saçları kök uyarıcı özelliği ile tetikleyerek uyarır ve dökülmesine fırsat vermez. 

Saç Çıkarıcı Titanyum Ürününü Keratin Dip Bakım Yağı, Gözenek Açıcı Keratin İksir ve Organik Keratin Şampuanı dahil olan Titanyum Saç Çıkarıcı RMV seti ile beraber kullanmanızı tavsiye ederiz. 

 

Not: Ürün kullanımı ve daha geniş bilgi için bu sayfanın aşağısına bakabilirsiniz

163.00 TL 114.00 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Saç Çıkaran Titanyum RMV :

 

Saç Dökülmesine Karşı - Titanium Hair Remover ilk çözüm olmak üzere saç dökülmelerinde genellikle iki yöntem kullanılır. Saç derisi ve saç kökleri üzerine yapılan bakım,  diğeri ise mide yoluyla alınan destekleyici vitamin ve mineraller yoluyla yapılan yöntemdir. Fakat mide yoluyla yapılan bilimsel çalışmaların şu ana kadar ispatlanabilir bir durumu maalesef söz konusu değildir. Bu bakımdan genellikle alınan olumlu sonuçlar, saç derisi ve saç kökleri üzerinde yapılan bakımlar sayesinde çok daha fazla olmaktadır. Bu bakımdan araştırmalar da ve ürünlerdeki verimlilik bu yönde daha fazla ilerlemiş ve olumlu sonuçlar daha fazla alınmıştır. 

Yüzlerce mikro düzeyde küçücük titanyum uçlu iğnelerden oluşan medikal bir cihazdır. Bu iğneler ciltten geçerken cilt yüzeyinde küçücük mikro kanalcıklar oluşturur. Saç derisinde oluşturulan bu kontrollü minik hasarlar, ciltte dokuyu etkileyerek vücudun bir yaranın iyileşmesinde aldığı doğal tepkisini elde etmiş olur.  Böylece çevre doku dediğimiz eski kısım yıkılır ve yeni elastin ve kolajen doku oluşur. Fibroblastlarda kolajen üretimi 200 ile 300 kat artar. Bu sayede hücreler ve kıl kökleri tetiklenerek derhal harekete geçer ve kan dolaşımını hızlandırır ve oksijenle temasını arttırır. Saç köklerinde bir hareketlilik ve canlanma başlar Bu şekilde saç diplerinde yeni sac çıkması desteklenir,  eski sağlıklı saçların güçlenmesine yardımcı olur.

Bunlardan en önemlisi saç derisine yapılan bakım ve saçın beslenmesini destekleme ile saç köklerinin deri yoluyla kuvvetlenmesi sağlanır.

Diğer deri yoluyla yapılan ikinci bir yöntem ise, saç derisine ve saç köklerine yapılan uyarıcı ve tetikleyici nitelikteki masaj yöntemidir. Bunların içinde en etkilisi iğneli dokunuş ve uyarı sistemidir. İşte Saç Dökülmesine Karşı - Titanium Hair Remover bu iğneli dokunuş ve kökleri uyarıcı yöntemini sağlayan masaj faydasının en üst seviyesinde bir uygulamadır.  Adeta uyuşmuş dinlenmeye geçmiş ya da ölmeye meyilli saç köklerini uyararak harekete geçmesini tetikler. Kan dolaşımına yardımcı olur ve saç köklerinin daha çok oksijenle temasını sağlar. Böylece son 6 ile 12 ay arasında dökülen saçların ya da dökülmeye meyilli zayıflamış Saçların güçlenmesini sağlar ve daha önceden dökülmüş saçları yeniden harekete geçirerek saç çıkmasını destekler.

 

Saç Çıkaran Titanyum RMV Nasıl Kullanılır ?

Titanyum ürünü sabah ve akşam her gün yaklaşık 5 dakika kafa derisindeki istenilen ya da açılan bölgeye hafifçe pres yapılarak tek yönlü olarak yukarıdan aşağı doğru çekerek kullanın.

Bu Saç Dökülmesine Karşı - Titanium Hair Remover uygulaması, özellikle Keratin Dökülme Setinden en az 10 saat öncesinde ya da 10 saat sonrasında kullanılması tavsiye edilir.  Keratin Dökülme Seti ile saça bakım yapıldığı günlerde ve saatlerde kullanılmaması tavsiye edilir. Örneğin Dökülme seti ile saça bakım Pazartesi ve Perşembe günlerinde yapıldığını varsaydığımızda, Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar  günlerinde kullanılabilir. Ya da Pazartesi ve Perşembe günleri Dökülme Setinden 10 saat önce veyahut 10 saat sonra kullanılmalıdır.

İstenilen verimli sonuç elde edildiğinde, isteğe göre kullanımı yavaş yavaş azaltılabilir. Haftada bir kullanıma kadar düşürülebilir. Bu verim kişiye ve değişen şartlara göre farklılık gösterebilir.  Ortalama 6 ay kadar düzenli kullanılması tavsiye edilir, sonrasında haftada bir kullanılması uygundur. 

Bu Saç Dökülmesine Karşı - Titanium Hair Remover ürün paslanma yapmaz, 1 sene kullanıma uygundur. Farklı kişilerde kullanılmaması tavsiye edilir.

İnsan anatomisi ve insan biyolojik yapısı birbirinden tamamen farklı olması bakımdan ve saç dökülme üzerinden geçen sürenin farklı olması yönünden ve bir çok yaşam, beslenme, ortam, sitres, hava, sağlık gibi farklı durumlardan dolayı üründeki saç çıkarma süresi ve dökülme önleme zamanı farklılık gösterebildiği  gibi çok nadir de olsa  olumlusonuç vermemesi ya da çok geç sonuç vermesi de mümkündür. 

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Umut T.puan
06 Mayıs 2019
Açıkçası ürünü almadan önce tereddütlerim vardı acaba işe yararmı yoksa daha mı kötü yapar ama kullandığımda gördüm ki tereddütlerim boşaymış gayet etkili bir çok beğendim.

Çağlar Yılmazpuan
18 Ekim 2018
Dökülme setinizi kullandım ve memnun kalınca bu ürünü de aldım açılmalar için ilk de tereddüt ettim kızarıklık yada canım yanar diye ama sizinle konuşarak güvendim ve aldım böyle bir sorunda yaşamadım uzun zamandır devamlı olarak kullanıyorum ve minik saçlarım çıkıyor biraz daha çıktıklarında yine dökülme seti alıcam güçlü olmaları için.

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

 • Keratin Yağı (50ml)
  %44
  125.00 TL69.90 TL
  Keratin Yağı (50ml)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı (50ml)
  %52
  165.00 TL79.90 TL
  Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı (50ml)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Maskesi (250 ml)
  %36
  125.00 TL79.90 TL
  Keratin Maskesi (250 ml)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Kremi (200 ml)
  %36
  110.00 TL70.00 TL
  Keratin Saç Kremi (200 ml)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin İksir Gözenek Açıcı (50ml)
  %48
  115.00 TL59.90 TL
  Keratin İksir Gözenek Açıcı (50ml)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Nem (Fön) Sütü - Çilekli
  %36
  110.00 TL70.00 TL
  Keratin Nem (Fön) Sütü - Çilekli

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saf Keratin Serum Sprey (6x30ML)
  263.95 TL
  Saf Keratin Serum Sprey (6x30ML)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saf Keratin Serum Sprey (2x30ML)
  103.95 TL
  Saf Keratin Serum Sprey (2x30ML)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saf Keratin Serum Sprey (3x30ML)
  142.95 TL
  Saf Keratin Serum Sprey (3x30ML)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saf Keratin Serum Sprey (30ML)
  72.95 TL
  Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır