200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Saç Güçlendirici ve Çıkarıcı Keratin Bakım Seti (5'li)

Saç dökülmesi neredeyse herkesin dönem dönem yaşadığı en sık rastlanan saç problemidir. Medikal ilaçlar, işlemler, bakımlar… Bu sorunun önüne geçmek için onlarca yol denenir. Keratin bakım da bu yollardan birisi. Özellikle son yıllarda çok daha fazla popüler hala gelen bu keratin yüklemesi saça ihtiyacı olan gücü geri verirken saç dökülme sorununu da sona erdirmeyi vaat ediyor. 

Liquid keratin titanyumlu saç güçlendirici ve çıkarıcı set de bu ihtiyaç doğrultusunda doğmuş bir bakım setidir. İçeriğinde keratin yüklemesi yapacak tüm ürünler mevcuttur. Keratin şampuanı, keratinli saç kremi, keratin maskesi, saf keratin serumları yer alır. Tüm bunlara ek olarak saç çıkarıcı titanyum hair growth yer almaktadır. Bu aparatta titanyumdan üretilmiş mikro iğneler bulunur. Saça hafifçe uygulanan bu roll sayesinde saç kökleri ve saç derisi uyarılır. Uygulanacak serumların ve keratinin daha yüksek performansla nüfuz etmesini sağlar. Tüm ürünlerden alacağınız verimi maksimuma çıkarır.  

keratinbakim.com ‘da dökülen saçlara özel birbirinden farklı setler bulabilirsiniz. Şampuanlar, saç kremleri, saç maskeleri, saç serumları ile birlikte özellikle kullanmanız gereken mikro titanyum iğneli hair growth yer alır. Tüm bu ürünleri daha detaylı olarak sitemizden inceleyebilir, online mağazamıza özel indirimli fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim