Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti

Ürün Kodu: KR51002

Marka: Liquid Keratin

Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti​ :

 

Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti, 4 fazlı özel yöntemle saça yoğun bir bakım yaparak saç çıkmasını destekler. Saçı komple etkisi altına alır. Saçın alt katmanlarına kadar inerek, uyku halindeki saç köklerini uyarır. Hem dökülmeyi durdurmada hem hızlı saç çıkmasında çok başarılıdır. Güçsüz, zayıf, cansız, açılarak seyrekleşmiş ve yavaş uzayan saçlarda saç çıkarma daha etkilidir.

Dökülen saçları geri çıkarma konusunda Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti mucizeler yaratır. Genetiksel, mevsimsel, dönemsel, erkek tipi dökülme, açılma, yıpranma, troid, stres, doğum, hastalık ve diğer saç dökülmelerinde kullanılır.

Tamamen organik ve doğal içerikler kullanılmıştır, yan etki yapmaz, Ürünlerin kullanımı bittikten sonra dökülme yapmaz sürekli kullanım gerektirmez. 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özelliklerini daha detaylı incelemek için bu sayfanın alt kısma bakınız.

513.00 TL 223.00 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

 

SAÇ ÇIKARAN TİTANYUMLU SET NASIL ETKİ EDER ?

 

 

Saç Çıkaran Titanyumlu Keratin Bakım Seti :

 

Ucu silindir şeklinde ve titanyum iğne uçlarından oluşan ve saç derisine uyarı yöntemiyle saç köklerini harekete geçiren bir sistemdir.

Hergün sabah ve akşam beş dakika saçınızın açılan kısımlarına ve dökülen yerlerine hafifçe bastırarak ve ileri geri hareket ettirerek kullanın. Bu sayede saç derinizde ve saç köklerinde uyumuş olan saç hücreleri harekete geçerek ve kan dolaşımı hızlanarak saç çıkması desteklenir.

Bu uygulamayı diğer ürünlerden farklı zamanlarda yapınız. Özellikle gözenek açıcıyı kullandığınızdan en az 5 saat öncesinde ya da sonrasında farklı bir zamanda kullanın.

Saç Çıkarıcı Titanyum ürünümüzü ara vermeden en az 6 ay düzenli kullanmaya özen gösterin. İstenilen sonucu aldıktan sonra ürün kullanımını durdurabilirsiniz.

 

1. Liquid Keratin Şampuan:

 

Organik Keratin Şampuanı saf keratin ve diğer doğal içerikleriyle; özellikle K ve Flavanoid ve Slicalar içeren ''At Kuyruğu Bitkisi'' sayesinde saç foliküllerini besler, saç derisini canlandırır ve saç çıkmasına yardımcı olur. Saçlar her yıkamada bir kat daha güçlenir. Keratin proteinleri ile saç yapısını güçlendirir. Sentetik ve zararlı kimyasal katkı içermeyen nazik formülü sayesinde saçlara zarar vermez.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor ?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

2. Gözenek Açıcı Keratin İksir (50 ml): Üç fazlı etkiye sahiptir ;

 

     1) Doğal nane mentol içeren formülü sayesinde tıkalı saç gözeneklerini açar, saçın nefes almasını sağlar ve kan dolaşımına yardımcı olur.

     2) İçeriğindeki E-vitamini, keratin proteini, ısırgan, ardıç, biberiye, defne, buğday, at kuyruğu ve diğer bitkisel ekstratlar sayesinde, saç derisinin beslenmesini sağlar. 

     3) Gözeneklerin açılmasıyla, emilasyona hazır hale gelmiş saç derisine, bir besin deposu olan Keratin Dip Bakım Yağının yollarını açar. Faydalı minerallerin derinin en alt tabakalarına kadar etki etmesi sağlanır. Bu sayede, henüz ölmeyen saçların daha hızlı çıkmasına yardımcı olur.

 

3. Liquid Keratin Dökülme Önleyici Dip Bakım Yağı (50 ml) :

 

Saçları beslemede keratin proteini ve Organik Sertifikalı mersin, argan ve avakado gibi üst düzey katkısız yağların yanı sıra, ısırgan tohumu, sarımsak ve çamterebentin gibi bitkisel yağların; en kaliteli, en saf, en güvenli olanları kullanılarak hazırlanmıştır. Bu yağların her biri, insan ve sanayi gibi kirli hava ortamından uzak olan yörelerin, en verimli topraklarında ve temiz havada yetişen bitkilerden doğal yöntemlerle, soğuk pres yöntemiyle ve özenle elde edilmişlerdir. Saç çıkarıcı titanyumlu sette Ucuz ve kalitesiz katkı maddesi kullanılmamıştır. Bir damla dahi boya, parfüm, paraben gibi kimyasal ve sentetik hiç bir katkı içermez. Sizin için saçınız ne kadar değerli ise, biz de saçınıza en değerli, saf ve güvenilir ürünleri kulanarak ürünümüze ve saçınıza o kadar değer verdik.  

 

 

 

 

Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti Ürünleri;

 

Liquid Keratin Şampuan (350 ml)

Gözenek Açıcı Keratin İksir (50 ml)

Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı (50 ml)

540 İğneli Saç Çıkaran Titanyum RMV

 

 

 • Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak hızlı uzamasına destek olur.
 • İçeriğindeki saf yağlar, cilt üzerindeki sivilce, kaşıntı, kepek, egzama, kuruma ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.
 • B ve E vitaminli formülü sayesinde kafa derisinde hızla yeniden yapılanmayı sağlar..
 • Keratin Dip Bakım Seti, saçınızda en doğal ve en etkili ''keratin saç botoksu'' etkisi yaparak saçlarınız çok daha güçlü hale gelir. 
 • %100 bitkisel formülü sayesinde, sürekli kullanmayı gerektirmez. Kullanmayı bıraktığınızda tekrardan dökülme yapmaz.
 • Tedavi süresince saçınıza zarar verecek kimyasal ve sentetik içerikli ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz.

 

 

 

 

SAÇ ÇIKARTICI TÜTANYUMLU KERATİN BAKIM

a- Şampuanla saçınızı 2 defa yıkayın, havluyla iyice kurutun. 

b- Enseden yukarıya doğru parmaklarınızla saç derinize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir daimini hızlandırın.

c- Gözenek Açıcı Keratin İksirden (gümüş şişe)  saç diplerine 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin, yıkamayın. (Bu esnada saçınızda yanma hissi olabilir. Bu normaldir.)

d- Keratin Dip Bakım Yağı’nı (gold şişe) 10-15 pompa Gözenek Açıcının üzerine, saç diplerinize sürün ve saça yedirin. En az 6 saat veya birkaç gün bekleyebilir.

e- Şampuanla  saçınızı yıkayın. İşlemi bitirin.

f- Bu uygulamayı haftada 2 gün ve 2 ay düzenli kullanın.

Zor taranan saçlarda  Liquid Keratin Saç Bakım Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğal içerikli ürünlerimiz yan etki yapmaz. Kullanmayı bıraktıktan sonra dökülme yapmaz. Sürekli kullanmayı gerektirmez.

 

 

 

 

 

SAÇ ÇIKARTICI TİTANYUM ÜRÜN KULLANIMI :

a- Titanyum ürünü dökülme setinden ayrı günlerde kullanın.

b- Haftada 5 gün, kuru saça uygulayın

c- Sabah ve akşam olmak üzere yukarıdan aşağıya doğru 5 dakika hafifçe masaj yaparak uygulayın.

d- Canınızı acıtmayacak şekilde kullanmaya özen gösterin.

Zor taranan saçlarda, tercihe göre Liquid Keratin Saç Bakım Kremini  kullanabilirsiniz.

Not: Dökülme Setimizi saçınızdaki dökülme durana kadar kullanabilirsiniz, kullanımı bitirdikten sonra dökülme yapmaz, sürekli kullanım gerektirmez.

 

Saç Çıkaran Titanyum RMV Nasıl Kullanılır ?

 

Yüzlerce mikro düzeyde küçücük titanyum uçlu iğnelerden oluşan medikal bir cihazdır. Bu iğneler ciltten geçerken cilt yüzeyinde küçücük mikro kanalcıklar oluşturur. Saç derisinde oluşturulan bu kontrollü minik hasarlar, ciltte dokuyu etkileyerek vücudun bir yaranın iyileşmesinde aldığı doğal tepkisini elde etmiş olur.  Böylece çevre doku dediğimiz eski kısım yıkılır ve yeni elastin ve kolajen doku oluşur. Fibroblastlarda kolajen üretimi 200 ile 300 kat artar. Bu sayede hücreler ve kıl kökleri tetiklenerek derhal harekete geçer ve kan dolaşımını hızlandırır ve oksijenle temasını arttırır. Saç köklerinde bir hareketlilik ve canlanma başlar Bu şekilde saç diplerinde yeni sac çıkması desteklenir,  eski sağlıklı saçların güçlenmesine yardımcı olur.

Titanyum ürünü sabah ve akşam her gün yaklaşık 5 dakika kafa derisindeki istenilen ya da açılan bölgeye hafifçe pres yapılarak tek yönlü olarak yukarıdan aşağı doğru çekerek kullanın.

Bu Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti uygulaması, özellikle Keratin Dökülme Setinden en az 6 saat öncesinde ya da 6 saat sonrasında kullanılması tavsiye edilir.  Keratin Dökülme Seti ile saça bakım yapıldığı aynı saatlerde saç çıkaran titanyumun kullanılmaması tavsiye edilir. Örneğin Dökülme seti ile saça bakım Pazartesi ve Perşembe günlerinde yapıldığını varsaydığımızda, Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar  günlerinde kullanılabilir. Ya da Pazartesi ve Perşembe günleri Döküle Setinden 10 saat önce veyahut 10 saat sonra kullanılmalıdır.

İstenilen verimli sonuç elde edildiğinde, isteğe göre kullanımı yavaş yavaş azaltılabilir. Haftada bir defa kullanıma kadar düşürülebilir. Bu verim kişiye ve değişen şartlara göre farklılık gösterebilir.  Ortalama 6 ay kadar düzenli kullanılması tavsiye edilir, sonrasında haftada bir kullanılması uygundur. 

Bu Saç Çıkarıcı Titanyumlu Keratin Bakım Seti paslanma yapmaz, 1 sene kullanıma uygundur.

* Farklı kişilerde kullanılmaması tavsiye edilir.

İnsan anatomisi ve insan biolojik yapısı birbirinden tamamen farklı olması bakımdan ve saç dökülme üzerinden geçen sürenin farklı olması ve bir çok yaşam, beslenme, ortam, sitres, hava, sağlık gibi farklı durumlardan dolayı üründeki saç çıkarma süresi ve dökülme önleme zamanı farklılık gösterebildiği  gibi çok geç sonuç vermesi de mümkündür. 

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

 

Saç Çıkarıcı Titanyumlu  Keratin Bakım Seti İçeriği ;

 

Şampuan içeriği: (pH değeri 5.5'tür) (*Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic     AP :Anatollian Plant)Aqua, Hydrolized Keratin, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium L. Sulfacate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** , Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid**,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate**, Xanthan Gum**,Citric Acid Anhydrous**,Perfume.

 

Keratin İksir Gözenek Açıcı İçeriği : Aqua, Menthol, Polysorbate 20, Panthenol, Caprylic/CapricTriglycerıde, Hydrolyzed Keratin, RicinusCommunisSeedOil, ThymusVulgarisLeafWater*, Phenoxyethanol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-7, CetrimoniumChloride, RosaDamascenaFlowerWater*, MyrtusCommunisLeaf Water*, OleaEuropaeaFruitOil*

 

Hızlı Uzatan, Dökülme Önleyici Keratin Dip Bakım Yağı İçeriği :

Keratin yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı, Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı, Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistancevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
selma f.puan
24 Nisan 2019
Dökülen saçlar için sülfatsız şampuan kullanıyorduk eşime almıştım. Dökülme durdu Bu şampuandan sipariş verecekken bu ürünlerine denk geldim. Sipariş verdim bakalım. dökülmesi için zaten ürünlerini

Mahir Şimşirpuan
12 Nisan 2019
Salı akşamı söyledim perşembe günü teslim edildi teslim hızı ve şekline hayran oldum, şimdi de kullandım yüzde yüz doğal olduğunu ilk kullanımda anlayabilirsiniz teşekkür ederim www.keratinbakim.com

perihan c.puan
11 Nisan 2019
yaşından dolayı annemin saçlarında dökülme vardı. ona hediye olarak saç çıkaran titanyumlu keratin bakım setinden aldım.daha 1 hafta oldu oldu alalı saç çıkarma durum başlamadı ama dökülme azaldı ve bir güçlülük var

adnan kulpuan
04 Nisan 2019
Saçlarına ne zamandır çözüm arıyordu babam.Hediye olarak saç çıkaran keratin ürününden aldım.Kullandı 1 ay falan.kaç yıldır uzamayan saçlar şuan hareketlendi biraz.

çağlar gençpuan
04 Nisan 2019
22 yaşındayım saçlarım hızla dökülmeye başladı. Yaşlı teyzeler bilir diye çam terebentin yağı falan getirttim izmirden genede durmadı. napıcam napıcam derken saç çıkaran ilaç kullan dedi bir arkadaşım.Çözümü burada buldum saç çıkaran keratin seti sayesinde saçlarım çıkmaya başladı.

çağlar gençpuan
04 Nisan 2019
22 yaşındayım saçlarım hızla dökülmeye başladı. Yaşlı teyzeler bilir diye çam terebentin yağı falan getirttim izmirden genede durmadı. napıcam napıcam derken saç çıkaran ilaç kullan dedi bir arkadaşım.Çözümü burada buldum saç çıkaran keratin seti sayesinde saçlarım çıkmaya başladı.

aysel gönenpuan
15 Mart 2019
tavsiye üzerine inanmayarak aldım ama şuan saç dökülmesine dair hiç bişey yok

mehmet apaydınpuan
15 Mart 2019
saç dökülmesini enterasan bir şekilde durdurdu.bu kadar etkili olacağını sanmıyordum

Elçin Beylipuan
08 Aralık 2018
Saçlarımda erkek tipi dökülme oluyordu busayesinde saçlarım kendine gelmeye başladı diplere elimi attığımda saç gelmiyor artık titanyum üründen de çok memnun kaldım masaj etkisi çok iyi geliyor bana.

Elif Yazganpuan
06 Kasım 2018
Paranoyak biri olarak açıkcası tedirgin olarak satın aldım acaba kazıklarlar mı diye ve watsaptan cok darladım hatta firmayı secelesine kadar arastırdım 5 kasımda sipariş vermiştim 7 kasımda ofise geldi kutusunu patlayan ambalajla sarmışlar açıkcası etkilendim kutusu mat siyah ve çok lüks duruyor içini açıncada yağların falanda güzel muhafaza edilmiş şekiklde ayrıca titanyum olan o şeyde kendı plastik kutusundaydı açıkcası ilk izlenim önemlidir ve ben etkilendim ama daha kullanmadım kullandıktan sonra buraya tekrar yorumu bırakıcam ezik biyer değil ambalajı görünce anlarsınız.

Neriman Saygınpuan
18 Ekim 2018
Ürünleri yarısına kadar kullandım ve saçlarımda dökülme durdu diyebilirim verdiğim paraya değdi çok teşekkür ederim yardımlarınız için ve tabi ki tüm sorduğum sorulara bu kadar sabırla ve nazik cevaplar verdiniz aynı soruları sorduğum halde ürünü aldıktan sonra bile hep yardımcı olduğunuz için.

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

 • Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2
  %43
  685.00 TL389.00 TL
  Saç Botoksu Full - Keratin Yükleme Seti-2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1
  %46
  615.00 TL332.00 TL
  Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti
  %46
  315.00 TL169.40 TL
  Yıpranmış Saçlara Bakım - Acil Onarıcı Keratin Seti

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)
  %49
  265.00 TL136.40 TL
  Yıpranmış Saç Bakımı - Onarıcı Keratin Seti (Sprey)

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Dökülme Seti Full
  %56
  350.00 TL154.90 TL
  Keratin Saç Dökülme Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1
  %57
  615.00 TL264.90 TL
  Keratinli Onarıcı Full Set- Mega Keratin Seti 1

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full
  %55
  490.00 TL219.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma 4'lü Set Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Hızlı Saç Uzatma Seti Mini
  %45
  235.00 TL129.90 TL
  Hızlı Saç Uzatma Seti Mini

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full
  %41
  495.00 TL290.40 TL
  Yanan Saç Keratin Bakım Seti Full

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

 • Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 2
  %45
  760.00 TL418.00 TL
  Keratin Saç Bakımı Seti - Garantili 2

  Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır