%15YENİ

Saç Botoksu Plus Keratin Yükleme Seti

1,166.00 TL 1,375.00 TL
%44YENİ

Evde Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

864.00 TL 1,555.00 TL
%44YENİ

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 1

751.00 TL 1,351.00 TL

Keratin içeren bakımlar son yıllarda en popüler bakım türleri arasında yer alıyor. Saç botoksu ya da keratin yüklemesi olarak bilinen bakım ise en sık yapılan işlemlerden biri. Yıpranan saçları onarmak ve yeniden canlandırmak, saç dökülmesini durdurmak, saçları daha hızlı uzatmak ve çok daha sağlıklı görünmesini sağlamak için tercih ediliyor. 

 

Saçın herhangi bir nedenden dolayı kaybettiği keratini saça geri yüklemek bu işlemin temel amacıdır. Kaybedilmiş keratini geri yüklemek, ihtiyacı olan bakımı sağlamak için saf keratin içeriği barındırır. Saç botoksu yani keratin yüklemesi profesyonel salonlarda yapılsa da evde yapmak da mümkün. Hatta doğru ürünlerle çok kolay. 

 

Liquid Keratin saç botoksu setleri evde kolayca işlemleri gerçekleştirebilmeniz için özenle hazırlanmıştır. Saç sorunlarını ve ihtiyaçlarını düşünerek tüm ürünlere yer verilmiştir. Ev konforunda saç bakımınızı yapmanız için tüm detaylara yer verildi. Şampuanlar, saç kremleri, saf keratinler, saç serumları… Bakım rutinine başlamadan öncesi, rutin sonrası kullanmanız gereken tüm ürünler saç botoksu - keratin yükleme setlerinin içerisinde mevcut. 

 

Siz de saçlarınızı beslemek, daha güçlü hale getirmek ve sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız keratinbakim.com sitesini ziyaret edebilir, tüm saç botoksu - keratin yükleme setlerini inceleyebilir ve kendinize en uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır