%47YENİ

Saç Botoksu Plus Keratin Yükleme Seti

534.95 TL 1,005.00 TL
%45YENİ

Saç Botoksu Full Keratin Yükleme Seti 2

399.95 TL 725.00 TL
%45YENİ

Saç Botoksu Keratin Yükleme Seti 1

339.95 TL 615.00 TL

Son yılların en trend saç bakım yöntemlerinden biri de saç botoksu yani keratin yüklemesidir. Bu uygulamanın temel amacı saçları daha hacimli, daha parlak, daha dolgun kısacası daha sağlıklı göstermektir.

Keratin vücudumuzda bulunan temel bir proteindir. Saç, cilt ve tırnaklarımızı oluşturur. Dışarıdan gelen darbelere, çizilmelere ve de yırtılmalara karşı dirençli ve koruyucudur. Aynı zamanda bazı hayvanların tüylerinden, boynuzlarından elde edildiği için saç bakımlarında kullanılması için destek ürünler üretilmektedir. Keratin aynı zamanda saçın esnek yapısını korur.

Saça daimî olarak yapılan ısıl işlemler, boya işlemleri saç yapısını bozar ve keratin miktarını azaltmaya başlar. Bunun sonucunda ise saçlar cansızlaşır, kurur ve yıpranır. Keratin yükleme ya da saç botoksu tam bu noktada devreye girerek saçları kurtarmayı hedefliyor. Yıpranan saçlardaki mat, cansız görüntüyü yok edip yerine daha sağlıklı yumuşak ve parlak saçlar getirmeyi amaçlar.

Yoğun işlemlerden zarar görmüş saçlar kurur, incelik, çatallanır ve sertleşir. Bu da bakımsız, kötü bir görüntüye yol açar. Saç botoksu; içeriğindeki saf keratinler sayesinde her bir saç teline ihtiyacı olan bakımı sağlar. Tüm saça kökten uca onarım yaparken saç yapısında da iyileştirme sağlar. Saç tellerinin kaybettiği elastikiyeti geri kazandırır. Eskisinden daha sağlıklı, daha canlı saçlar elde etmenize yardımcı olur. Saf keratin yüklemesiyle kaybedilen proteinler geri kazandırılır.

Saç botoksu yani keratin yüklemesi için güzellik salonlarında uzun saatler geçirmenize gerek yok. Evde de çok kolay şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Liquid Keratin saç botoksu – keratin yükleme seti bu noktada en büyük destekçiniz olacak. Set içerisinde yer alan; şampuan, saf keratin serumları, keratin maskeleri gibi profesyonel salonlarda kullanılan tüm ürünlerle kendiniz ev konforunda keratin yüklemesi yapabilirsiniz.

Liquid Keratin patentli içeriği, sertifikalı ürünleriyle size mükemmel bir saç bakım deneyimi yaşatmayı vaat eder. Doğal, özel içeriklerle zenginleştirilmiş keratin yükleme setleri size ev konforunda ışıltılı saçlar vermeyi hedefliyor. Siz de kıymetli zamanınızı salonlarda harcamak istemiyorsanız Liquid Keratin sat botoksu setlerini inceleyip, kendinize en uygun seti sipariş edebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır