Röfleli Saç Seti
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Türkiyenin ilk röfleden yıpranan saçları garantili onaran doğal keratin saç bakım setidir.
Ürün Kodu
KR3900
Adet
0,00 TL
475,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 475,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ

Röfleli ya da platin renkler için  sık sık açma işlemi yapılan saçlara özel bir Keratin Saç Bakım Setidir. Röfleden henüz çok  yıpranmamış saçları korumak ya da hafif ypranmış saçları güçlendirmek için çok gerekli bir settir. Bu tür çok fazla açma işlemi yapmak isteyenlerin, mutlaka başvuracakları ve güvenli saç açma işlemi yapacakları bir settir.  Saçalrı kopma derecesine gelen veya kupkuru olan saçlarda serum sayısı arttırılmalıdır. Bu tür saçların pulları çok fazla aralandığı için, keratinleri çok derinlere kadar emer ve üst kısımda ilk seanslarda kendini çok fazla belli etmez.
 

Bilindiği gibi röfleli ve benzer durumdaki saçlar diğerlerine göre çok daha hızlı ve fazla yıpranırlar. Yıpranan saçlar keratin yüklemesiyle desteklenmezse, saçlar yanar veya kopar. Bu riskli sürece girmeden önce Liquid Keratin Bakım Setiyle saça mutlaka bakım yapılmalı ve saçın doğal ve sağlıklı yapısı dengede tutulmalıdır.
 

Bu röfleli saç bakım seti, henüz ciddi boyutta röfleden aşırı yıpranmamış saçlar için uygundur. Saçlarınız çok daha fazla yıpranma gösteriyorsa, keratin serum sayısını arttırmanız gerekmektedir. Aksi halde tedaviniz yarım kalacaktır.
Röfleli saçlar bu bakım setini 3-5 ay gibi belli aralıklarla yaptırmaları durumunda saçlarındaki yıpranma son derece azalacaktır.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Haftada iki ya da 3 günde bir uygulanır. Her defasında saç 2 defa sıcak suyla yıkanır ve havluyla kurutulur. Kuru yada az nemli saça keratinler parmak uçlarıyla ya da bir fırça yardımıyla dipler hariç istenilen heryere sürülerek saça yedirilir. Sabaha kadar açıkta bekletilir. Durulanır, fazla suyu alınıp 10 dakıka maske uygulanır. Tekrar durulanır ve nemli saça saçta kalan krem sürülür ve durulanmadan işlem tamamlanır.Şayet saçlarınız çok yıpranmış ise seanslara ara vermemek için mutlaka ikinci keratin serum kutusunu da almanızı önemle tavsiye ederiz.

Şampuan ve kremi her istediğinizde, maskenizi ise haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.Saçınız tamamen yapılandıktan sonra ise kerain yağı ile saçlarınıza bayram ettirebilirsiniz. Her banyodan sonra sadece birkaç damla keratin yağını saçınızı sürerek ışıltılı nemli yumuşak ipeksi saçlara kavuşabilirsiniz.

 

 • Aliye B., 16 Ağustos 2017 23:40:13
  Kalite
  Fiyat

  Kocamin sari sac israrlari yuzunden 5 yildir saclarima rofle yaptiriyorum. Son zamanlarda iyice kurumustu gecenlerde de lastik gibi uzayip kopmaya basladi. Arkadas tavsiyesi ile bu seti aldim ve kullanmaya basladim. Ilk kullanimda bile farketti. Tesekkurler

 • Dilek Beyran, 16 Ağustos 2017 23:31:39
  Kalite
  Fiyat

  Basta pahali gelmisti ama iyi ki almistim. Kuaforumun kesmeden duzelmez dedigi saclarimi kurtardim. Ihtiyac duydukca alacagim.

 • Bengü, 10 Ağustos 2017 17:18:09
  Kalite
  Fiyat

  Hangi kargoyla çalışıyorsunuz? Adana'ya kaç günde ulaşır?

 • zeynep üstündağ, 10 Ağustos 2017 09:42:51
  Kalite
  Fiyat

  böyle bir ürün görmedim resmen mucize yaşadım saçlarım eskisinden daha sağlıklı

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png