200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM
Oil Plex Boya ve Açıcı Koruyucu 500 ml (Kuaför Boy)
Oil Plex Boya ve Açıcı Koruyucu Seti (3x20ML)
Oil Plex Boya ve Açıcı Koruyucu 20 ml
%15YENİ

Oil Plex Boya ve Açıcı Koruyucu 20 ml

138.00 TL 163.00 TL

Saçlarımızla ne kadar oynasak da hiçbir zaman doyuma ulaşamayız. Hep daha farklı kesimler, daha farklı şekiller, daha farklı bir görünüm merak eder, hemen uygularız. Saç rengiyle oynamak da bunlar arasında birinci sırada geleni. Açıktan koyuya binlerce saç rengi bulunuyor. Kendimize yakışan tonlarda olan her rengi denemek istiyoruz ancak saçlarımız buna pek de müsait değil. Düzenli boya kullanımı, açıktan koyuya ya da koyudan açığa sert geçişler fazlaca yıpratıcı oluyor. 

Koyu renk saçlarınızı açık renge dönüştürürken uyguladığınız saç rengi açıcıları, ya da en açık renklerden koyuya ya da doğal saç renginize dönüş aşamasında kullandığınız kat kat boyalar saçı bir yerden sonra çok yıpratıyor ve bazen yanmasına neden oluyor. Saçlarınızı kaybetmemek için boya işlemi sırasında çok dikkatli olmalısınız. Saça zarar vermeden saç rengini değiştirmek mümkün değil sözlerine kulak asmayın. Oil Plex Boya Koruyucu desteği ile hiç zarar görmeden sağlıklı saçlarla renk oynaması yapabilirsiniz. 

Saç boyaması esnasında kullanabileceğiniz, boyanızın yapısını değiştirmeyecek, renk tonunda değişiklik yaratmayacak, kimyasalların etkisini en aza indirgeyecek ve saçı yıpratmayacak bir ürün de Oil Plex Boya Koruyucudur. Bir Liquid Keratin ürünü olan boya koruyucu; saçınızı kimyasalların etkisinden korur, sağlıklı bir saça sahip olmanızı hedefler. 

Boyanızı hazırlarken içine ekleyeceğiniz bu ürünle birlikte saçınızda bekleme süresince kimyasallar herhangi bir zarar bırakmayacaktır. Kimyasallara karşı koruyucu bir kalkan görevi görürken istediğiniz rengi öldürmez. En kuvvetli açıcılarda bile mucizevi etkiler bırakır. Sadece açma işleminde değil her türlü rengi uygularken de oil plex boya koruyucuyu kullanabilirsiniz. Koyu renk boyalar belki açıcılar kadar sert kimyasallar içermez ancak yine de birçok kimyasal hammaddenin bir araya gelmesinden oluştuğu için saçın doğal yapısına zarar verir. Kullanacağınız birkaç damla koruyucu ile boya sonrası sağlıkla ışıldayan yepyeni renge kavuşmuş saçlar elde edeceksiniz. 

Liquid Keratin oil plex boya koruyucu ürününü keratinbakim.com ‘da farklı boylarda bulabilirsiniz. Kendinize en uygun gramajda olan ürünü üst düzey güvenlikli alışveriş sistemimizle sipariş verebilir, evde boya yapma lüksüne sahip olabilirsiniz.

 

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim