440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Mor Şampuan

Liquid Keratin Mor (Silver) Şampuan gerek ombreli, röfleli veya platin saç kullananların sarı, açık kumral veya gri renkli saçlarındaki istenmeyen turuncu renkteki yansımaları engelleyerek saç rengini korur. İçindeki renklendiriciler ile turuncu yansımaları veya sıcak tonları engeller. Böylelikle saçlarınızı daha güzel, daha canlı tonlara taşır.

Saçlarınızda yumuşak ve doğal renk geçişleri verebilen Mor Şampuan, doğal renklerden vazgeçmek istemeyen sarı, kumral ve gri saçlı kadınlar tarafından daha çok tercih edilir.

Liquid Keratinin uzmanlarının geliştirdiği özel formülü ile saçınızdaki rahatsız olduğunuz turuncu ve sıcak renk yansımaları Mor Şampuan ile nötr hale getirilir ve istediğiniz küllü veya soğuk tonlara kavuşmuş olursunuz.

 

Mor Şampuan Nedir?
 

Kumral, sarı veya gri saçlardaki tüm küllü tonlardan hiç vazgeçmek istemeyen, saçlarının daima bakımlı en güzel renginde görünmesini tercih eden kadınların kullanmayı çokça tercih ettiği Liquid Keratin Mor (silver) Şampuan, saçınızdaki turunculuk veren yansımaları önler ve istediğiniz küllü tonlara kavuşmanızı temin eden harika bir şampuan.

Gri ve açık sarı saç renginde saçınız varsa, Keratinli en iyi Mor Şampuan sayesinde saçlarınızın rengi uzun süreli korunur ve çok daha parlak ve çok daha canlı görünür. Mor şampuan kullananlar, saçlarındaki istenmeyen turuncu yansıma sorunlarından tam olarak kurtulur.

Liquid Keratinin saçlarınıza özel geliştirdiği Mor Şampuan ve Keratin Saç Kremi, saçınıza evde dahi profesyonel saç bakım yapmanızı sağlar. Mor Şampuan ile beraber Liquid Keratin Saç Maskesi de kullanıldığında rutin saç bakımınızı tam olarak tamamlamış olursunuz. Saçlarınız istediğiniz soğuk veya küllü görünümüne, bakımlı, ipeksi bir görünüme kavuşur.

 

Mor (Silver) Şampuan Ne İşe Yarar?

 

Saç bakımına çok özen gösteren, kendi ten rengine de en uyumlu, güçlü, sağlıklı ve göz kamaştıran tonlara sahip olmayı tercih eden sarı, gri veya kumral saçlı kadınların kullanmayı tercih ettiği Liquid Keratin Mor Şampuan saçlarınızdaki turuncu renkte yansımaları önleyerek, seçmiş olduğunuz renklere ulaşmanızı da sağlar.

İçerisindeki UV Filtresi (Güneşten gelen, gözle görünmeyen Ultraviyole dediğimiz,  zararlı ışınları engellemeye yarar.) ve mor pigmentler yardımıyla saçlarınızın rengini korurken aynı anda saçınıza bakım yaparak, saçlarınızın daha parlak ve daha bakımlı bir görünüm almasını sağlar.


Mor Şampuan Nasıl Kullanılır?

 

1. Islak saçınıza köpürterek kullanın.
2. 1-2 dakika boyunca saçlarınıza masaj yapın ve 1-2 dakika bekletin.
3. İyice bol su ile durulayın.  
4. Haftada 1-2 defa tekrarlayın.
5. Yıpranmış, kuru, mat ve sert saçlarda Liquid Keratin Kremi ile işlemi bitirin.
6. Mor Şampuan sonrası saçınızdaki harika görünümün farkını ilk kullanımda görün. 
 
Mor şampuan öncesi sizi huzursuz eden turuncu renk yansımasından kurtulursunuz ve sonrasında soğuk ve küllü renklere rahatlıkla ulaşırsınız.


Mor Şampuan Koyu Saça Uygulanır mı?

Yıpranmış, işlem görmüş, boyalı, mat ve kuru saçları tekrar canlandırarak parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için kullanacağınız Mor Şampuan, kumral saç renklerinde de zamanla oluşan turuncu yansımaları önlemede kullanılabilir. Mor şampuandan daha fazla etki alabilmek için saçınızda 5 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır.

En iyi Mor (silver) Şampuan Markası, her zaman saçınızın renk tonunda ilk kullanımda dahi gözle görülür bir etki verirken aynı anda saçınıza harika bir bakım yapar.

Mor şampuan, evinizde de kendi başınıza, kuaföre gitmeden saçlarınıza profesyonel bakım yapmanızı sağlar. Özellikle gri veya sarı tonlardaki ve rengi açılan kumral saç tonlarındaki saçlarda etkisini kısa bir sürede görebilirsiniz.

Saç renginizden duyduğunuz memnuniyeti arttırır. Daha bakımlı ve daha göz alıcı saçlara sahip olmanızı sağlar. Liquid Keratin Mor Şampuan ile saçlarınız her zaman istediğiniz tonlarda ve göz alıcı güzel bir renge kavuşur.

 

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim