Liquid Saf Keratin Serum Kullananlar

Liquid Saf Keratin Serum Kullananlar

 

 

Son günlerde sık sık saç bakım ürünleri(şampuan vb.) reklamlarında kullanılan “Liquid Saf Keratin serum” saçlarımızda ne gibi etki göstermektedir, ne işe yaramaktadır? Keratin; saçlarımızda %72 oranında bulunan önemli bir proteindir.

 

Dolayısıyla saçlar sağlıklı, güçlü olmak için Keratin proteinine ihtiyaç duyar.  Eğer saçın hammaddesi olan bu keratin protein saçlarınızda eksilirse; saçlar güçsüzleşir, kırılır, kopar ardından da dökülmeye başlar. Bu tür problemleri önlemek için saçlarınıza Keratin takviyesi yapmanız gerekmektedir. O yüzden Keratin Saç Bakımı için piyasada yüzlerce marka türemiştir.

 

Fakat bu markaların ürünlerinin geneli kimyasal, sentetik içerdiğinden saçlar fayda görmek yerine zarar görmektedir.  Bu markaların zarar verici ürünlerini kullanmak yerine %100 doğal Liquid Saf Keratin Serumu kullandığınız takdirde saçlarınızda kısa sürede meydana gelen olumlu değişimleri görmeniz mümkün.

 

 

 

 

 

Liquid Saf Keratin Serum kullananların yaptığı geri dönüşlerden görmekteyiz ki; bu doğal serumun etkisi ile saçları kısa sürede kırıklar yok olarak, hacim kazanmaktadır;  zayıf saçların yerini güçlü saçlar almaktadır; mat saçlar parlak bir görünüm kazanarak ürünlerimizi kullananları oldukça memnun etmiştir.

 

Liquid Saf Keratin Serum kullananlar; saf keratin proteininin saçları çepeçevre ederek güçlü ve ışıl ışıl parlak bir görünüm almasından oldukça memnun olmaktadırlar. Saf Keratin kullanma talimatlarına uygun bir şekilde uygulandığında en kısa sürede %100 sağlıklı sonuçlar alırsınız. Ayrıca proteinle beraber saçlar için gerekli mineral ve vitaminleri de barındırdığından saçın yapısını besleyip, daha kısa sürede daha hızlı uzamasını da sağlar.

 

Liquid Saf Keratin Serum kullanıcılarının yaptığı yorumların genelinin özeti şu şekildedir:  “Serumu kullandıktan kısa süre sonra saçlarım eskisinden daha parlak, daha canlı, daha sağlıklı bir hâl aldı. İlk defa saçlarım için verdiğim ücretin hakkını veren bir ürünle karşılaşıyorum.”

 

 

Liquid Saf Keratin Serum Kullanımı

Liquid Saf Keratin Serumu kullanmaya başlamadan önce, saçlarınızı sıcak su ve kutu içinden çıkan Liquid Keratin Şampuanla birlikte iki defa yıkadıktan sonra havlu ile kurutmalısınız yahut hafif nemli de kalabilir. Seyrek dişli tarakla hafifçe tarayın. Liquid Saf Keratin Serumu temiz bir kaba boşaltın. Liquid Saf Keratin Serumu saç dipleriniz hariç saçlarınızın hepsine boya yapar gibi sürün.

 

Saçlarınız kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarayarak, saçlarınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun. Ilık su ile duruladıktan sonra daha etkili sonuç almak için Liquid Keratin Maske kullanabilirsiniz. Eğer maskeyi kullandıysanız 10 dk sonra durulayın.

 

 

Liquid Saf Keratin Serumu kullanarak, daha ilk uygulamada bile saçlarınızın canlandığını, güçlendiğini, parlak bir görünüm aldığını göreceksiniz.

 

İlgili Ürünler

%36YENİ

Saf Keratin Serum (20 ml)

44.95 TL 70.00 TL
%43YENİ

Saf Keratin Serum Seti (6x20ml)

214.95 TL 380.00 TL
%49YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

54.95 TL 108.00 TL
%52YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (2x30ML)

89.95 TL 187.90 TL
%42YENİ

Saf Keratin Serum Sprey (3x30ML)

134.95 TL 234.54 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır