Kuru saçlar için şampuan önerileri

KURU SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN ÖNERİLERİ

 

Her zaman bakımlı ve parlak görünmesi için uğraşılan saçlar bazen istenilen sonucu vermez. Saçlar zamanla kurur ve matlaşır. Bunun birçok sebebi olabilir. Boya – açma ve ısı uygulanarak yapılan şekillendirme işlemleri saçın nem dengesini bozar, kurumaya kuru saçlar için şampuan önerilerineden olur. Kuru saç üzerinde kepek, egzama gibi saç derisi problemleri daha sık görünür ve saçın kırılma oranı artar. Kuru saçlar için şampuan önerileri çok sık yapılmaktadır.

 

Ancak bunların çoğu zararlı kimyasallar içeren saç salığına zararlı ürünlerdir. %100 organik ve doğal içeriği ile Liquid Keratin – Sülfatsız Şampuan ile kuru saç dipten uca nemlendirilir ve saç kuruluğuna savaş açılır.

Kuru saç ve saç derisini besleyen doğal yağlar saçın onarılmasını sağlar, sağlıklı ve hızlı bir şekilde saçların uzamasını destekler. Liquid Keratin ürünleri içeriğinde bulundurduğu doğal avokado, Hindistan cevizi ve argan yağları ile saç derisi ve saç tellerini besler.

 

Saç yapısında bulunan doğal keratinin yapısı oldukça hassastır. Saçın maruz kaldığı kirli hava dahi saç yapısında ki keratinin yapısını olumsuz etkiler. Liquid Keratin kuru saçlar için şampuan olarak formülünü geliştirdiği Sülfatsız Şampuanı hazırlarken içeriğine çok özen göstermiştir. Kuru ve yıpranmış saçlı kullanıcıların oldukça memnun kaldığı bu ürün tüm kuru saç problemlerine karşı koruma ve onarma sağlar.

 

Kuru saçlıların yaşamış olduğu sürekli bakımsız ve mat görüntü problemlerini ortadan kaldıran bu ürün saçın kaybetmiş olduğu nemi geri kazandırır. Saçın özünde bulunan keratin proteinlerini destekleyerek saç tellerini kalınlaştırır ve saça yapılacak yeni işlemlere karşı yüksek koruma sağlar. Kuru saçlar için şampuan önerileri incelendiğinde içeriği tamamen doğal ve %100 organik sertifikalı başka hiçbir ürüne rastlanmaz.

 

Bu yüzden Liquid Keratin – Sülfatsız Şampuan gerek içeriği gerekse saça sağlamış olduğu olumlu etkileriyle tercih edilmesi muhtemel bir şampuandır. Kuru saçların yaşadığı kepek, kırılma ve sönük görüntüyü ortadan kaldırabilen tek şampuan olan Liquid Keratin – Sülfatsız Şampuan ile kuru saçlar güçlendiği gibi elektriklenme yaşamadan dolgun bir görünüme ulaşılır. Organik patentli bu ürün kullanıcılarına olumlu sonuçları garanti etmektedir.

İlgili Ürünler

%41YENİ

Kuru Mat Sert Saç Seti

204.95 TL 345.00 TL
%42YENİ

Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti

274.95 TL 470.00 TL
%38YENİ

Kabaran Saçlara Çözüm Seti

144.95 TL 235.00 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır