Kuru saçlar için krem

KURU SAÇLAR İÇİN KREM

 

Saça yapılan boya, ısıyla şekillendirme gibi birçok işlem saçın kurumasına neden olmaktadır. Bunların dışında saçın genetik yapısı ve kirli hava da kuruluk sebebi olabilir. Liquid Keratinin ürettiği kuru saçlar için krem içeriğinde ki doğal yağlar sayesinde saçın dipten uca onarılmasını sağlar. Kuru saç ağırlaşmadan nemlenir ve doğal bir parlaklık kazanır. Saç için gerekli tüm bakım ürünlerini bünyesinde bulunduran Liquid Keratin ürünlerinin %100 organik kuru saçlar için kremsertifikası bulunur ve tamamı doğal içeriklidir.

 

Saç kendisini besleyebilse de kullanılan ürünler ve yapılan işlemler bunu engellemektedir. Liquid Keratin – Keratin Saç Kremi ilk kullanımdan itibaren saçın yumuşamasını ve parlamasını sağlar. Saç keratin moleküllerinden oluşur. Kuru saçlar için kırılma oranı daha yüksektir.Kuru saçlar için krem Keratin  saçın içerisinde ki yıpranmış keratinin onarılmasını sağlar. Saça adeta keratin yüklemesi etkisi veren bu krem düzenli kullanıldığı takdirde saçın sağlıklı bir şekilde uzamasını da sağlar. Sıradan saç kremlerinin saça uygulandıktan sonra hemen durulanması istenir.

 

Bunun sebebi bu kremlerin içeriğinde bulunan zararlı kimyasalların saça nüfuz etmesini engellemektir. Saç dökülmelerini engellemek için de kullanılan bu yöntem kuru saçlar için krem çeşitlerinin çoğunda kullanılır. Keratin Saç Kreminin ise kullanımı sıradan kremlere göre daha farklıdır. Uygulanan kremin durulanması istenmez bu sayede ürün içeriğinde yer alan keratin proteinleri saç tellerine yapışır ve saçın onarılması daha hızlı gerçekleşir.

 

Liquid Keratin ürünlerinin hiçbirinde sülfat, tuz, formaldehit, SLS, SLES gibi zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Geliştirilmiş olan eşsiz formülü sayesinde saçın dipten uca onarılmasını sağlayan Liquid Keratin ürünleri birlikte kullanıldığı zaman çok yıpranmış hatta yanmış saçların dahi tedavisini gerçekleştirebilir.

 

Formülünde ki özel bileşenler sayesinde doğal yağlar saçı ağırlaştırmaz, saça nem verir ve doğal parlaklık kazandırır. Kuru saçlar için krem seçenekleri arasında %100 organik ve doğal içeriğe sahip olan en iyi ürün olma özelliğini taşıyan Keratin Saç Kremi istenilen sonuca ulaşmada garanti vermektedir.  Saçın yapısında bulunan keratin proteinlerini besleyerek, içeriğindeki saf keratinle saçı güçlendirir ve yapılacak yeni işlemlere karşı da koruma sağlar.

İlgili Ürünler

%56YENİ

İnce Telli Saç Bakım Seti

224.95 TL 508.00 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır