Kuru saç bakım önerileri

KURU SAÇ BAKIMI ÖNERİLERİ

 

Kuru saç mat ve bakımsız bir görüntü vermesinden dolayı istenmeyen bir durumdur. Oldukça fazla olan kuru saç bakım önerileri arasından hangisine dikkat edileceği kafa karışıklığı yaratmaktadır. Kuru saç ve saç derisi için en gerekli bakım doğal yağların kullanımı ile karşılanmaktadır. Liquid Keratin kuru saçlar için Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağını geliştirmiştir. İçeriğinde akgünlük, sarımsak, avokado, hint, argan, badem gibi yağları bulunduran Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı kuru saça ihtiyacı olan nemi ağırlaştırmadan verir ve doğal bir parlaklık kazandırır. Kuru saça ipeksi bir görünüm kazandırırken, saçı uzatma etkisi de bulunmaktadır.

 

%100 organik sertifikası bulunan Liquid Keratin ürün içeriği konusunda uzun yıllar çalışmalar sürdürmüş ve zararlı kimyasalları kullanmadan üretim yapmayı başarmıştır. SLS, SLES, paraben, formaldehit gibi saç ve saç derisi için oldukça zararlı olan bu kimyasalları içeren kuru saç bakım ürünleri saç tellerini uzun süreli kullanımlarda yıpratıp güçsüzleştirerek kırılmalara yol açar. Kuru saç bakım önerileri içerisinde bulunan Liquid Keratin – Sülfatsız Şampuan saçı derinlemesine temizler. Kuru saç derisinde oluşan gözenek tıkanıklığını giderir ve yeni saç tellerinin çıkmasını sağlar. Bu sayede kuru saç dipten uca beslenerek sağlıklı bir görünüm sağlar.

 

Kuru saç kırık saç uçlarını da beraberinde getirir. Bunun sebebi saç tellerinin iyi beslenememesi ve nemsiz kalmasıdır. Kırık saç uçlarını gidermek için en doğru tercih olan keratin bakımı kuru saç bakım önerileri dendiğinde ilk akla gelendir. Liquid Keratin – Saf Keratin Serum saç uçlarında oluşan hasarları en iyi şekilde tedavi eder ve yeni kırıkların oluşumunu engeller. Liquid Keratin ürünleri düzenli ve kullanım şekline göre uygulandığında, en kuru ve yıpranmış saçları dahi sağlığına kavuşturabilir.

 

Saç için gereken tüm bakımı sağlayan Liquid Keratin setleri boya, açma, ısıyla saç şekillendirme gibi işlemlere maruz kalan kuru saç bakım ürünleri için en güvenilir yöntemdir. Yanmış, yıpranmış ve kuru saçları iyileştirirken, saç uzama hızını da arttırma özelliğine sahiptir.

İlgili Ürünler

%41YENİ

Kuru Mat Sert Saç Seti

204.95 TL 345.00 TL
%42YENİ

Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti

274.95 TL 470.00 TL
%42YENİ

Kuru Saçlar için Keratin Bakım Seti

144.95 TL 250.00 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır