Kırık Saç Uçları İçin Saç Bakım Seti
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Çok sık fön çekmekten (erkek veya kadın fark etmez), maşa, pres, düzleştirme gibi sert işlemlere maruz kalmaktan kaynaklanan saç uçlarındaki kırıkları gideren çok etkili bir Keratin Bakım Setidir. Doğal saç kırıklarında da kullanılır ve kırıkları giderir. Üç seans olarak üç gün arayla saçlara uygulandığında kesin sonuç verir. Üstelik olumlu sonuçlardan sonra, etkisini aylarca kaybetmez. Sürekli kullanmayı gerektirmez. Ancak saça sık sık yapılan işlemler saç kırıklarını tekrardan çoğaltabileceğinden, bu tür kişiler, saçlarına işlem sıklığına göre, saçları korumak adına ara sıra keratiin yükleyebilirler.
Ürün Kodu
KR3600
Adet
0,00 TL
259,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 259,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ

LIQUID KERATIN FARKI NEDİR?

Öncelikle saçınıza tam doğal bir bakım sunuyor, bir damla dahi Formeldehit veya diğe zararlı kimyasallardan asla bulunmaz. Bu bakımdan saçınız ve sağlığınız güvencede kalır. Ayrıca diğer sentetik bakımlar gibi zamanla saçı yıkadıkça akıp etkisini kaybetmezler. Saçtaki etkileri kalıcıdır.
Kırıkları giderirken saça canlılık ve parlaklık da vererek saç görünümüz daha tok ve sağlıklı olur.

Erkek ve kadınlarda unisex olarak kullanılır.  Organik keratin şampuanınız size nemli yumuşak ve parlak bir saç kazandıracaktır. Saçınızı diplerden besleyerek daha güçlü ve kırıksız gelmesine yardımcı olacaktır.
Doğal saçlarda ve hem de işlem gören saçlarda her ikisinde de kullanıma uygundur.

KULLANIMI:

Şampuanla saçınızı iki defa yıkayarak ve havluyla kurutarak hazır hale getirin. Çok az nemli veya kuru saçınıza keratinlerden özellikle kırıkların olduğu yerlere yoğunlaşarak sürerek saça yedirin. Tamamen kuruyana kadar en az 5-10 saat veya sabaha kadar bekletin. Uzun süre beklemesinde zarar olmaz. Sadece ılık suyla durulayın. İşlemi sonlandırın. İsteğe göre keratin yağı veya saç kremi kullanabilrsiniz.  

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png