Keratin Yağı ( 50 ml )
0 Yorum | Yorum Ekleyin
Türkiyenin ilk Organik Sertifikalı İçerikli saç bakım yağıdır. Saçın tüm katmanlarına etki ederek saçlarda çok yönlü bakım gerçekleştirir. Yıpranmış, kuru ve sert saçları onarmada yardımcıdır. Saça ışıltı, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Elektriklenen, kabaran, zor taranan, zor şekil alan saçları kontrol altına alarak daha canlı ve bakımlı görünmesini sağlar. Kuru, mat ve tiftiklenmiş saçlar için, yoğun nemlendirme özelliğine sahiptir. Saç kırıklarının oluşumunu önlemede çok etkilidir. Saça pürüzsüz bir görünüm sağlar. Liquid Keratin Yağı doğal saçlara da rahatlıkla uygulanabilir. Saçın kalitesini yükseltir. Yumuşaklık, parlaklık ve nem kazandırır.
Ürün Kodu
KR400
Adet
0,00 TL
125,00 TL
KDV
DAHİL
% indirim
kazancınız:
Toplam Tutar: 125,00 TL
ORİJİNAL
ÜRÜN
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ

İÇERİKLER: Keratin Yağı, Argan Yağı, Mersin Yağı, Okaliptus Yağı, Sedir Ağacı Yağı, Avakado yağı, Jojoba Yağı, Kayısı Yağı,  H. Cevizi Yağı,  Hint Yağı.
Not: İçeriklerin tamamı 1. sınıf katkısız saf yüksek kaliteli yağlardan oluşmaktadır. 

Liquid Keratin Yağı Kullanımı: 

  1. Islak Veya Kuru Saçlara Bakım Yapılabilir Tarzında Formüle Sahiptir.
  2. Mümkünse organik içerikli Keratin Şampuanla saçınızı yıkayın. Ve havluyla kurutun. 
  3. Kuru veya nemli saç uçlarına ve boylarına eşit miktarda bolca sürüp 2-10 saat bekletin ve şampuanla yıkayın.
  4. Haftada 1-2 defa tekrar edilmesi tavsiye edilir.
  5. İstenildiğinde Argan yağı tarzında, saçta kalan bakım olarak, önce avucunuzda 5-10 damla yağı dağıtarak, kuru veya nemli saç uçlarına ve saç boylarına eşit şekilde dağıtarak çok hafifçe sürün. Bu uygulamada saçı yıkamanız gerekmez. 
  6. Saç onarımı için Liquid Keratin 3'lü serum setiniz varsa, önce serumları bitirin. Serumların tamamı bittikten sonra Keratin yağını kullanın. Keratin Yağını önce kullanmanız durumunda, saçta kalan yağlar keratinlerin tutunmasına engel olacağından serumların etkisi azaltabilir. 

Yorum Ekleyin

Kalite *
Fiyat *
* Gerekli Alanlar
destek.png