200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Serum

Keratin Serum

Saçların yıpranma nedenleri giderek artmakla birlikte yıpranmalar karşısında çözüm yöntemi oldukça azalmaktadır. Az sayıda olan ve en etkili çözüm yollarından biri saçlara uygulanacak olan keratin yükleme yöntemidir.

%100 doğal olarak formülize edilmiş keratin serum kullanılarak uygulanacak olan keratin yükleme saçları kısa süre içerisinde tedavi ederek yıpranmalara son verecektir. Fakat yıpranan saçlara keratin yükleme kararı alındığında kullanılacak olan ürünlere oldukça dikkat edilmelidir.

Eğer keratin yükleme uygularken kullanılan serum %100 doğal olmadığı ya da yapay keratin içerdiği zaman saçlardaki yıpranmalara son vermekten daha çok yıpranmasına sebebiyet vererek dökülmelerin başlamasına neden olacaktır.

Keratinden bu kadar bahsetmişken, saçlar için neden bu kadar önemli bir unsur olduğuna da değinmekte fayda var.

Keratin, saçlar için yaşamsal nitelik taşıyan yapıtaşıdır. 18 aminoasitin birbirleriyle moleküler bağlar kurarak oluşturduğu keratin proteini saçlar için hammadde konumundadır.

Aynı zamanda keratin, saçların öz yapısında %73 gibi yüksek seviyelerde bulunan en önemli besleyici proteindir.

Keratinin saçlar için bu derece önemli olması, keratinlere gelecek herhangi bir hasar karşısında saçların da bu hasardan payını alarak kuru, kırık, kopuk, cansız, güçsüz, sert hallere bürünmesine neden olmaktadır.

İşte yıpranmış saç belirtisi olan bu semptomlar karşısında keratin serum kullanarak uygulanacak keratin yükleme sonucunda saçlar sağlıklı formuna dönüşecektir.

Öncelikle saçlar için yapıtaşı niteliğindeki keratinlerin hasar görmesine neden olarak, saçların yıpranmasına sebebiyet veren en yaygın etmenlere değinmekte fayda var.

Kimyasal/Isıl saç bakım işlemleri, (Fön, maşa, düzleştirme, röfle, perma, oryal, ombre, balyaj, boyama vs.)

Kimyasal (Formaldehit, paraben, sülfat, tuz, alkol, silikon, SLS, SLES vs.) içerikli saç bakım ürünleri,

Tabiata bağlı etmenler, (Hava ve su kirliliği, yağmur, rüzgar, ani mevsimsel değişiklikler vs.)

Saf Keratin Serum (20ML) Ürünümüze Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Bu faktörler karşısında yıpranan saçların en etkili tedavi yöntemi %100 doğal keratin serum kullanarak uygulanan keratin yükleme yöntemidir.

Gerek uzman dermatologlarca gerek saç uzmanlarınca yıpranan saçlar karşısında önerilen Liquid Keratin – Saf Keratin Serum Seti (6x20ml) elinde bulundurduğu Organik Sertifikasıyla %100 doğal olduğunu kanıtlayıp yıpranan saçların en kısa süre içerisinde sağlıklı formuna kavuşması için garanti vermektedir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Ayşe Çetintürk
12 Eylül 2022
hem doğal olup hem de saça bu kadar iyi gelmesi...çok memnunum

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim