200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Keratin Saç Maskesi

Keratin Saç Maskesi

 Haftada Bir Kez Saç Maskesi Kullanmalısınız:

Saçınızın nispeten sağlıklı olduğunu düşünüyorsanız bile, mevsim değişimi tellerinize zorluk çıkarabilir; 

Kış rüzgarları!

Yaz güneşi!

Bu nedenle, keratin saç maskesi kullanma alışkanlığını kazanmak iyi bir şeydir. Saçınıza ihtiyacınız olan nemi verdiğinizden emin olmak için haftalık maske kullanın.

Keratin Saç Maskesi Alırken Dikkat:

Günümüzde piyasasında çok sayıda maske bulunmaktadır, bu nedenle talimatları okumaya özen gösterin. Bazıları maske olarak pazarlanabilir ancak aslında günlük kullanıma uygun değildir. Daha ağırdır ve bu nedenle (saç türüne ve hasar miktarınıza bağlı olarak) haftada bir veya iki kez kullanılmalıdır. Gerçekçi bir şekilde sizin mükemmelliğiniz için çalışacak ürünü bulun. Liquid Keratin Maske kullanmanız tavsiye edilir.

Çünkü Liquid Keratin Maske içeriğindeki zengin ve doğal özler aynı zamanda keratin içeriği ile saçlarınızı korumakla kalmayıp aynı zamanda besleyecektir.

Keratin Saç MaskesiKeratin Saç Maskesiyle Uyuyabilirsiniz:

Saçınızın özellikle kuru olduğunu düşünüyorsanız, bir keratin saç maskesi uyguladıktan sonra uyumayı deneyin. Duşunuzun bitiminde maskeyi uygulayın (veya kuru saçlara uygulayın) ve ipek eşarp başlık ile saçınızı örtün. Sabah kalktığınızda durulayın ve ipeksi yumuşak saçlara sahip olun!

Saçlarınız maskeden sonra yağlı olmamalıdır:

Bir maske uyguladıktan sonra saçınızın yağlı olduğunu fark ederseniz, muhtemelen saç tipiniz için çok ağır olan saç maskesi kullanıyorsunuz demektir.

Keratin Saç Maskesi

Keratin saç maskesi saçlara parlaklık kazandırıp kolay taranmayı sağlar ve eğer kırık saç uçlarına sahipseniz onarılmasına yardımcı olur.

Yüzümüze nasıl ki güzelleşmesi için maske yapıp dengesizlikleri yok etmeye çalışıyorsak keratin saç maskesi  de saçlarımızı güzelleştirmek, şekillendirmek ve saçın yapısını korumak için gereklidir.

Ne sıklıkla maske kullanmanız gerektiği saç tipinize bağlıdır. eğer kuru, yıpranmış, boyalı veya kırılgan saçlara sahipseniz kökten uca doğru besleyecek ürünler kullanmak yararlı olacaktır. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim