440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

İnce Telli Saçlar İçin Evde Bakım

İnce Telli Saçlar İçin Evde Bakım

 

İnce telli saçlara sahip olan kişiler saçlarıyla alakalı bir çok sorunla karşılaşır. Buna istinaden de saçlarını kalınlaştırmak yada daha sağlamlaştırmak için bir çok yola başvururlar. Çünkü ince telli saçlar kalın telli saçlara göre daha çabuk kırılır, kopar ve döküür. Bu nedele çoğu ince telli saçları olan insanlar kalınlaştırmak isterler. Saç kestirmek yada saçları kazıtmak yaygın bilinen bir hatadır. Çünkü bu işlemler aslında saçı kalınlaştırmaz. Saçın ince yada kalın olması, kıvırcık, dalgalı yada düz bir şeklinin olması tamamen doğuştandır. Genetik olan bir özelliğe çok fazla etki etmemiz mümkün olmadığı gbi yine de dış etmenlerle saçlarımızı biraz daha kalınlaştırabiliriz.

 

 

 

 

 

İnce telli saçlarınız için keratin şampuan kullanın. Keratin, saçta ve tırnakta bulunan güçlü bir proteindir. Kullanacak olduğunuz keratin şampuanın içerisindeki saf keratinler saçınızı sarmalayacak ve keratinler saçınıza yapışacaktır. Bu durum saçı kalınlaştırdığı gibi aynı zamanda kırılmalara ve darbelere karşı saçınızı da güçlendirir. Diğer şampuanların içerdiği kimyasal maddeler saçınıza zarar verirken saf keratin şampuanları diğerlerinin aksine saçınızı onarır. 

Buna ek olarak kullanacak olduğunuz saç kremi de etkilidir. Saç kreminizi de keratin şampuanı gibi keratin içerikli seçerseniz, şampuana ek olarak etkisini arttıracaktır.

 

İnce Telli Saç Bakım Seti :

 

 

 

Liquid Keratin | İnce Telli Saç Bakım Seti

Ürünü incelemek için görsele tıklayınız.

 

 

 

İnce Telli Saç Bakım Seti; Organik Keratin Şampuan, saçınızı her yıkamada nem ve bitki desteği ile beslerken, Keratin Dip Bakım Yağınız ise, saçın köklerden daha yapılı gelmesinde etken rol oynar. Şu anki mevcut saç telleriniz ise, özel keratin yağı bakımıyla, saçta kalan bir bakım olmasıyla, saçınızı daha hacimli parlak ve canlı yapar.

* Organik keratin şampuan 350 ml

* Keratin Dip Bakım Yağı 50 ml

* Keratin Yağı 50 ml

 

KULLANIM ŞEKLİ :

 

İnce Telli Saç Bakım Seti kutusunun içindeki Şampuanla saçınızı iki defa yıkayın, havluyla kurutun.

* Hafif nemli veya kuru saçınızın diplerine, Keratin dip bakım yağını sürerek masaj yapın, keratin dip bakım yağını her seansta 15 pompa olacak şekilde alıp saç diplerinize eşit şekilde yedirin.

* Saç uç ve boylarına ise keratin yağını yeteri kadar sürün ve saça yedirin. En az 5-10 saat ya da sabaha kadar bekletin. 

* Sabahleyin şampuanla bir defa yıkayın ve işlemi bitirin. İsteğe göre saç kremi kullanabilirsiniz.

* Şampuanı hergün, dip bakım yağını haftada iki, keratin yağını ise her istediğinizde kullanabilirsiniz.

* Keratin yağını banyo sonrasında hafif nemli saçınıza avucunuza bir kaç damla koyarak hafifçe sürün ve yıkamayın.

 

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim