Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı (50ml)

Ürün Kodu: KR500

Marka: Liquid Keratin

Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı (50ML) 

 

Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı %100 doğal içerikli yeni Liquid Keratin Dip Bakım Yağı sayesinde, hem erkek hem kadınlarda düzenli kullanımda saç dökülmesini durdurur. Saç köklerini besleyerek saçları güçlendirir.

 

Aynı zamanda dip bakım yağı saç derisine antioksidan etkisi sayesinde kaşıntı, kepeklenme ve yağlanma gibi saç derisindeki her türlü saç problemlerini gidermede oldukça başarılıdır.

 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özellikleri daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

165.00 TL 89.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

Hızlı Saç Uzatan Keratin Dip Bakım Yağı

 

Liquid Keratin tarafından geliştirilen bitkisel ve doğal Keratin Dip Bakım Yağı düzenli bir kullanımla saç hızlı saç uzamasına yardımcı olur.  Erkek ve kadın ayrım yapılmadan kullanılabilir.

Keratin Dip Bakım Yağı ile saçlarınızın köklerini besleyip daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Saç derisindeki kepeklenme ve yağlanma gibi problemleri gidermede konusunda size yardımcı olacak bir üründür. Set halinde kullanıldığı zaman etkisi normalden fazla olacaktır. Doğal ve bitkisel bir formüle sahip olan  Keratin Dip Bakım Yağı ürünümüz, saç derinize tahriş ve yan etki yapmamaktadır. Kimyasal ve sentetik katkılar içermez. Hamileler ve çocuklar dahil her kullanıcı rahatlıkla kullanabilir.

 

  Hızlı Saç Uzatan  Keratin Dip Bakım Yağı Kullanımı

 

Keratin Dip Bakım Yağı kullanırken daha hızlı ve etkili sonuç alabilmek için saçlarınızı, Liquid Keratin Şampuan  ve sıcak suyla 2 defa yıkayın ve havluyla iyice kurutun.

Enseden yukarıya doğru saç derinize masaj yapın. Bu şekilde kan dolaşımınızı kafa derinizde hızlandırmış olacağız.

Varsa, Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir ile saç diplerine parmak uçlarınızla masaj yaparak saç derinize yedirin, 15 dakika bekleyin.(Bu uygulama bir asansör görevi yaparak, keratin yağının, derinin daha alt tabakalarına ulaşmasını sağlar.)

Liquid Keratin Dip Bakım Yağı'nızı her seansta ortalama 15 pompa sıkarak, saçınızın tüm kısımlarına eşit şekilde yedirin.

Mümkünse Keratin Dip Bakım Yağı kullanımında başınıza strec bir film ile sarıp sabaha kadar (5-10 saat) bekletin.

Sonra saçlarınızı Liquid Keratin Şampuan ile yıkayın. İşlemi bitirin. (Saçında tarama zorluğu olanlar,  Liquid Keratin Saç Kremi kullanabilirsiniz.)

 

Keratin Dip Bakım Yağı Faydaları

 

Saç köklerini hızla besleyerek saçın uzamasını destekler.

Düzenli kullanımda saç uzamasında iki kat artış görülür.

Henüz ölmemiş saç köklerini tetikler, yeni saç oluşumunu destekler.

İçeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde nem kaybını önler. Kuruluğu ve kepeği giderir.

Saç tellerine kazandırdığı yoğunluk sayesinde saçlar daha hacimli ve dolgun görünür.

Saç tellerini içeriğinde yer alan yoğun proteinler sayesinde besler ve  kalınlaşmasını destekler.

İçerisinde yer alan argan yağı sayesinde, tarama sonrası kırılmalara karşı saçı %80 oranında korur..

Özel formülü sayesinde saç tellerinin çabuk kopmasını önler.

Saç derisini yeniden yapılandırarak deride oluşan kaşıntı, pullanma, yağlanma, sivilce ve diğer hassaslaşmış deri sorunlarını gidermeye destek olur.

İnce yapılı veya sonradan incelmiş zayıf saç tellerini güçlendirir.

Saç derisinde yeniden yapılanma yaparak, saçta hızlı uzama döngüsünü korur.

“Hızlı Saç Uzatan Dip Bakım Yağı” özel formülü sayesinde hızlı saç uzatma etkileri test edilmiştir. Kullanıcılarımızın %94’ü hızlı saç uzatma, %91’i güç, %85’i hacim, %80’i kalınlık, %75’i esneklik, % 95’i canlılık sağladığını ve % 87'si yağlanma, kepeklenme, kaşıntı gibi sorunları önlediğini onaylamıştır.

 

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

 

Keratin Dip Bakım Yağı İçindekiler: Hydrolyzed Keratine, Isırgan Tohumu Yağı, Mersin Yağı, Argan Yağı, Avakado Yağı, Ylang Yağı, Akgünlük Yağı,  Sarımsak Yağı, Çamterebentin Yağı,   Limon Otu Yağı, Kayısı Çekirdek Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Buğday Yağı, Okaliptus Yağı, Jojoba Yağı.​

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Cemile B.puan
30 Nisan 2019
Liquid Keratin ürünlerini 1 yıldır kullanıyorum ve beni en cezbeden yanı doğal ve patentli olması ayrıca çokta kaliteli güvenle alabilirsiniz bence.

gülcan kalmışpuan
04 Temmuz 2018
5 ay önce saçlarımı kısa kestirdiğimde çok pişman olmuştum eczacı arkadaşımın önerisiyle kullanmaya başladığım liquid hızlı saç uzatan keratin dip bakım yağının etkisini çok kısa zamanda gördüm herkese öneririm

esin soylupuan
04 Temmuz 2018
dip bakım yağı araştırırken her yerde sizi gördüm herkesin neden sizi tercih ettiğini merak ederken meğersem tamamen doğal ve patentli ürünleriniz varmış başarılarınızın devamını dilerim

nursel demircipuan
02 Temmuz 2018
doğal ve patentli tek keratin markası galiba. liquid hızlı saç uzatan keratin dip bakım yağı aylardır kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim

gamze gülerpuan
02 Temmuz 2018
saçlarım çok kısa kestirdiğimde pişman olmuştum arkadaşımın tavsiyesiyle kullanmaya başladım doğal olması beni çok etkiledi, herkese öneririm

gülizar horgörpuan
30 Haziran 2018
saçlarımı çok kısa kestirdiğimde pişman olmuştum ama ürününüz sayesinde pişmanlığım kalmadı saçlarım çok hızlı uzuyor tesekkür ederim mükemmel ürün

Liquid Keratinpuan
24 Mayıs 2018
Merhaba Ahmet Bey, Hızlı saç çıkartma ve saçın beslenerek daha güçlü ve nemli gelmesi için Keratin Dip Bakım Yağını kullanmanız gerekir. İnce telli, zayıf ve seyrek saçlarda çok etkili bir üründür. Eğer bütceniz uygunsa keratin şampuanla ve Gözenek açıcı ile birlikte kullanmanızı öneririz. Liquid Keratin Kullananların Memnuniyet oranı kat kat artıyor.

Ahmet G.puan
24 Mayıs 2018
Merhaba saçımda pek dökülme yok ama saçlarım ince telli ve biraz seyrek sayılabilir. Bu ürünler yeni saç çıkışı sağlar mı yoksa olanı güçlendirir mi. Birde iki üründen birini alma şansım var. Ya 20 ml lik saf keratin serumu alacağım yada keratin dip bakım yağı alacağım , sizce hangisinden en çok fayda sağlarım.

Liquid Keratinpuan
23 Mayıs 2018
Sevda hanım, telefonda da konustuğumuz gıbı urunler Dogal olduğu ıcın zarar olmaz anccak azar azar kullanmak daha ekonomlk ve daha faydalı olurdu. Kaşıntı oluşması hem geçicidir hem de ıyıye işarettir çunku sac derısınde ve kan dolaşımında canlamanın başladığına işarettir..

Sevda Çetinpuan
23 Ocak 2018
Mrb ben dip bakım yağını uygularken farkında olmadan şişeyi yarılamışım fazla kullanımın bir zararı var mı acaba saçımda hafif kaşıntılar oluyor sabaha kadar yıkamayıp beklesem saçım zarar görür mü acaba..

iltem Ü.puan
18 Şubat 2018
İçeriklerini okuyunca güvendim ve aldım, saç derimdeki sertlik gitti, çok memnun kaldım ve ikincisini de sipariş edicem. tşk.

Sanem G.puan
18 Mayıs 2018
aldığım keratin dip bakım sayesinde uzun saçlarıma kısa sürede kavuştum teşekkürler liquid keratin ailesi ...

Liquid Keratinpuan
05 Mart 2018
Pervin Hanım Ürünümüzü yoğun dökülmelerde 2 günde bir kullanmanızı öneriyoruz ve bu size yeterli gelecektir. Fakat ürünümüz %100 doğal ve soğuk sıkım saf yağlardan oluştuğu için, hergün kullanmanız durumunda herhangi bir sakınca bulunmadığı gibi elbette daha da faydalı olacaktır.

Pervin N.puan
05 Mart 2018
5 ay sonra düğünüm var ve saçlarımın uzun olmasını istiyorum. hergün kullanmamda bir sakınca var mıdır? kaç şişe kullanmalıyım? Teşekkürler.

Berkan S.puan
02 Şubat 2018
oyuncuyum ve işim gereği çalıştığım bir proje için saçlarımı biraz daha uzatmam gerekiyor. 2 ayda gözle görülür etkisini gördüm.

Ece Örgünpuan
04 Şubat 2018
1,5 aydır kullanıyorum, ilk iki hafta orta, 2. haftadan sonra çok daha hızlı uzadığını farkettim. Şu ana kadar kullandıklarım ve denedıklerım içinde en iyisi buydu. Yakında Keratin İksir ve Keratin Şampuanınızı da deneyeceğim. Yorumları yine buraya yazacağım.

Cansel Ü.puan
09 Mayıs 2018
ürünü dün sipariş ettim bugün elime ulaştı. sürer sürmez saç diplerimde bi ferahlama hissettim. Şimdilik iyi gidiyor bakalım uzun vadede nasıl olacak. Verdiğiniz bilgiler içinde teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Liquid Keratinpuan
08 Mayıs 2018
Merhaba Cansel Hanım, Ürünlerimizin hepsi doğal olup birbirleriyle negatif etkileşimleri yoktur. Gözenek açıcı özelliği sayesinde saçların sağlıklı uzamasını sağlayan Keratin İksir?i Dip Bakım Yağı ile kullanırsanız iki üründen de Maximum seviyede verim alırsınız.

Cansel Ü.puan
08 Mayıs 2018
Merhaba, ben uzun süredir ürünlerinizi kullanıyorum bu yeni sanırım daha önce hiç görmedim. Bunu da denemek istiyorum fakat tam olarak ürünü anlamadım. Keratin İksiri saç derime uygulayıp yıkamadan dip bakım yağını kullansam olur mu?

Tülin G.puan
06 Mayıs 2018
Verdiğim paraya değdi. Saçım uzaması gerçekten hızlandı. Hatta güçlendi. Arkadaş tavsiyesiyle aldım.

Selen Kahirpuan
01 Nisan 2018
Siparişlerde bu kadar hızlı ve özenli olmanız çok güzel kargo sorunu yaşamadan alıyorum her zaman bu kadar özenli olmanız dileğiyle iyi çalışmalar.

fadime arslanpuan
25 Nisan 2018
bunun ıcerısınde ne var. sac uzatan bır madde oldugunu bılmıyordum. ama bu urun 1 ayda 3 bucuk cm saclarımı uzattı. cok basarılı bı urun bu.

zekiye özdemirpuan
15 Şubat 2017
saclarım gercekten dip tıkanıklıgı ıcın uzamıyormus. bu urun dıplerdekı tıkanıklıgı gıderdı saclarım smdı daha cabuk uzuyor. gayet basarılı bır urun.

duru izmirlioglupuan
24 Nisan 2018
cok fazla bu yaglardan kullandım hem bakım urunu olsun hem onarım urunu olsun bır cok ıslem uyguladım saclarıma. ne paralar doktum bir biilseniz ? ama hıc bırı su urun kadar benı etkıledıgını soyleyemem. fazla pahalı bır urunde degıl ayrıca. hıc olmassa etkısını gorebılıyorum. basarılarınızın devamını dıler yenı urunlerınızı merakla beklerım.

servet kayapuan
24 Nisan 2018
sacımda gercekten bukadar etkı edıcegını dusunmemıstım. kısa bır surede uzama sagladı ayrıca dıpten kopmalar yasamıyorum artık. urun cok cok ıyı herkeze tavsıye ederım.

puan
20 Nisan 2016
İlk defa saçlarım, yumuşak ve ipeksi yapan bir bakım yağına kavuştu diyebilirim. Yalnız kargo sirketinizi beğenmedim, yoksa daha da memnun olacağım.

  • *
  • *
  • *
  • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır