440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Fönden Yanan Saçlar

Saçlarınız düzleştiriciden, açıcıdan veya fönden yanmış olabilir. Her birinin sebebi farklı da olsa yanan saçların çaresine çözüm bulmak en önemli konuyu teşkil ediyor. Biliyorsunuz fönden yanan saçlar genellikle yüksek ısıdan kaynaklanır ya da fön makinesini saça çok yakın tutulmasından dolayı da saçlarınız yanabilir.

Bu durumla karşılaşmamak için kuaförlerde saçınıza fön çektirirken uzman birisiyle çalışmanız gerekiyor. Çünkü her an dalgın olabilirler ve her an saçınızı yakabilirler.

Kuaförde ya da evde saçınız fönden yanmış olabilir, böyle bir durumda yanan saçlar için çözüm aramanız gerekebilir. Birçok platformda değişik ve çok karışık tavsiyeler bulabilirsiniz ama bunların hiçbirinin saça iyi gelmediğini kesin olarak söyleyebilirim. Özellikle kuaförlerde yapılan bakımlar paradan başka bir şey hedeflemiyor ve saçlardaki etkisini çok çabuk kaybediyor.

Evlerde yapılan bitkisel saç maskeleri de sadece birkaç gün etkisini gösteriyor, yanan saçı kalıcı olarak kurtaramıyor. Bu alanda yapacağınız en önemli şey önce gerçek keratin proteini bulmaktır. Keratin piyasada sıvı keratin olarak tanınıyor. Cam şişelerde tercih etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Yine bunlar da birkaç çeşit farklı markalardan oluşuyor. Özellikle plastik şişe içinde olanlardan uzak durmalısınız, bakanlık onayı ve patent belgesi olmayan ürünlerden kaçınmalısınız. Çünkü bu ürünler saçınıza faydadan çok zarar verebilir.

 

Hatta bazı dünya markası ürünlerin de içerisinde sentetik ve silikon gibi saça zararı olan ham maddeler bulunabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda bu ürünleri kullanmaktan kaçınmalısınız.

 

En doğrusu saçınıza gerçek keratin bakımı yapan Liquid Keratin markasını tercih etmektir. Çünkü kullanıcıların memnun olması ve çevresindeki kişilere Liquid Keratin markasını tavsiye etmeleri, ürünlerin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

 

Ayrıca birçok kuaför hata ile saçlara hasar verdikten sonra Liquid Keratin markasından yardım istemesi ve bu ürünleri kullanarak müşterilerinin saçlarını yanmaktan kurtarması markaya olan güveni artırıyor. Sizler de internet sayfamızdan saçınıza en uygun ürünü seçip kullanırsanız, çok fazla zaman kaybetmeden ve yüksek maliyetler ödemeden kısa sürede eski saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

 

Saçınıza en uygun keratin ürünlerini seçmek için uzmanlarımızdan ve whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. Bilindiği gibi Liquid Keratin ürünlerimiz mutlaka saçı onarır ve asla yan etki yapmaz. Hamile ve emziren kadınlar rahatlıkla kullanabilirler.

 

Ürünlerin patentli, sertifikalı ve bakanlık onaylı olmasının da önemli bir konu olduğunu unutmayınız.

ey281123

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim