200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Evde Saç Bakımı

Evde Saç Bakımı

Bakımlı saça sahip olmak oldukça zordur fakat düzenli bakımla kısa zamanda sağlıklı saçlara kavuşmamız mümkündür. Bu yüzden evde saç bakımı çok önemlidir. Bayanların süsü olan saçların canlı, bakımlı ve dolgun görünmesi çok önemlidir. Kırılmamış, yıpranmamış, beyazlamamış saçlar her bayanın isteğidir.

Ancak bunun için de bakım saç bakımı yapmak ve belirli kurallara dikkat etmek gerekir. Saç bakımı yapmak için bakım merkezlerinden aldığınız ürünleri kullanıyor olabilirsiniz. Alternatif ve doğal çözüm isteyenler ise tamamen doğal Liquid Keratin ürünlerimizi kullanabilirler. Kullanımı kolay kalıcı etkili "evde saç bakımı" ürün setlerimizle sizlerle birlikteyiz. 

Liquit Keratin Şampuanın daha sonrasında uygulanan keratin saç kremi, keratin saç maskesi ve saç dipleri için özel tasarlanmış keratin serumumuz ile uygulama sıralarına uyduktan sonra kolay bir şekilde ve uygun fiyatlara evde saç bakımı yapabilirsiniz. Saçlarınıza gereken şeyleri sizden başka herhangi birinin bilmesi mümkün değildir onlar sizlerle birlikte yaşıyor ve tüm sorunları yakından siz hissediyorsunuz.

Bu yüzden de saç analizinizi çok iyi şekilde yaptıktan sonra gereken tüm ürünleri bizden alıp evinizde kendi uygulama yavaş ve sertliğini ayarlayarak, kafa derinize herhangi bir sorun yaşatmadan bakımınızı yapabilirsiniz. Kuaförlerde marka anlaşmalarından dolayı hangi ürün ucuz ise onun reklamı yapılıyor ve her hafta neredeyse değişen ürün çeşitliliğinden dolayı bakım içerikleri ve maddeler farklılaşıyor.

Bu maddelerin ve ürünlerin birbirleriyle olan herhangi bir reaksiyonu araştırılmadan direkt olarak evde saça bakım uygulanması çok büyük sorunlara yol açabilir. Yalnızca marka işbirliği için kuaförlerimiz de uygulanan ürünler çok araştırılmadan insan ilişkilerini inanarak satın alınır ve daha sonrasında dökülmelere kadar giden bir durum ortaya çıkar.

Evde Kendi Keratin Bakımınızı Uygulayın

Saçınızda yağlanma sorunu olduğunda içeriği her türlü saça uygun diye yazan ürünlerde genellikle sorun yaşarsınız. Keratin ürünlerimiz saçınızda fazla yağın salgılanmasına ve gene de gereken nemi korunmasına özel içeriye sahiptir ve yağlı saçlarınıza her ürünü uygulayamayacağınız için sizleri çok daha sönük ve yapışmış saçlardan uzak tutar.

Ürün çeşitliliği saç tiplerine göre değişir, sorunlar tek olmadığı gibi çözümleri de farklılaşıyor. 'Evde saç bakımı'  ile evde keratin uygulaması yapabilirsiniz.

Yenisini alma gibi bir şansımız olmadığı için saçlarımıza iyi bakmalı ve bunu en güvenilir şekilde evde kendimiz organik ürünlerle yapmalıyız. Bunu sağlamak için de sitemizden veya bizi direkt arayarak ürünlerimizi satın alabilir ve ev rahatlığında kendi güvencenizle bakımınızı yapabilirsiniz.

Bakım aralarında beklerken kuaförde soğukta veya sıcakta yaşadığınız sorunları hiçbir şekilde evinizde yaşamayın, istediğiniz yerde dinlenerek istediğiniz rahatlığı sağlayabilirsiniz, artık uzman bakımlar evinizde.

Rahat ve güvenilir evde saç bakım setlerimiz artık evlerinizde!

 

 

 

Evde Saç BakımıPeki, evde saç bakımı için ne gibi çözümler geliştirilmiş bunlara bir göz atalım:

Boyadan yanan saçlar için evde saç bakımı; saçlarınıza düzenli olarak serum uygulamalı ve bunu Liquid Keratin Serum olarak tercih edebilirsiniz. Kullanımı kolaydır herhangi bir şey karıştırmanız ya da eklemeniz gerekmez. Bu arada yanan saçlar için sülfat içermeyen bir şampuan kullanmaya da özen göstermelisiniz. Boyadan yanan saç hakkında daha fazla bilgi almak için " boyadan yanan saç nasıl düzelir " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Kuru saçlara sahip olan kişiler için evde saç bakımı; Bu aşamada Liquid Keratin Dip Bakım Yağı kullanmak çok etkili olacaktır. Kimyasal içerik barındırmadığından saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Kuru saçlar hakkında bilgi almak için "  " adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Yıpranmış saçlara sahip kişiler için evde saç bakımı: Zeytinyağı maskesi, avokado maskesi, yumurta maskesi, beyaz sirke maskesi ve Hindistan yağı maskesi uygulayabilir. Etkili bir sonuç için likit keratin maske en faydalısıdır. Çünkü saçların yıpranmasının bir sebebi de saçtaki keratin proteinin azalması ve yok olmasından dolaydır.

İnce telli saçlara sahip kişiler için evde saç bakımı: Saçlarını çok sık yıkamamalı çünkü her gün saç yıkamak saç derisindeki koruyucu tabakaya zarar vererek saç derisinin hassaslaşmasına neden olmaktadır. Saç tellerinin kalınlaşmasını ve güçlenmesini isteyenler evde saç bakımı konusunda öncü olan keratin bakım yağı kullanabilir. 

Saçlarımızın sağlıklı ve bakımlı olması aynı zamanla sağlıklı bir vücuda sahip olduğumuzun göstergesidir.

Saçlarına dikkat eden önem veren insanlar elbette ki vücutlarına da aynı ehemmiyeti göstermektedir.  Ama ne var ki elimizde olmayan sebeplerden ötürü bazen saçlarımızın canlılığı, parlaklığı, ışıltısı yok olur. 

Fakat evde saç bakım maskeleri, saç bakım kürleri, kullanacağınız natürel yağlar sayesinde işiniz kolaylaşacaktır.

Saç bakımını evde uygun koşullarda sağladığınız takdirde bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmanız çokta zor görünmemektedir.

Dikkat etmeniz gereken saç tipinizin analizini sağladıktan sonra uygulayacağınız yöntemin ne kadar süre saçınıza uygulamanız gerektiği, hangi aralıklarla yapmanız ve eğer birçok üründen oluşan karışımlı maske yapıyor iseniz bu karışımların miktarına dikkat etmelisiniz.

Tam emin olarak bilmediğiniz, güvenmediğiniz yöntemleri kullanmayınız saçınıza yarar değil zarar vermiş olursunuz.

Saç tipiniz nasıl ise ona uygun uygulama sağladığınızda saçlarınız yeniden canlı, parlak ve bakımlı görünüme ulaşacaktır.

Evde Saç Bakımı için en uygun saç bakımı set fiyatları, set olarak alımlarınızda daha avantajlı olmaktadır.

 

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
12 Nisan 2019
Evde saç bakımını sizinle birlikte tanıdım sayılır. Ürünleriniz çok güzel..

Alışveriş Sepetim