Dökülen Saçlar İçin İkili Sülfatsız Şampuan

Ürün Kodu: YN1000-2EK

Marka: Liquid Keratin

Dökülen Saçlar için Arındırıcı Sülfatsız Şampuan 2x350ML

 

Sülfat, yüzey aktif temizleyici ya da halk dili ile deterjan türü bir maddedir. Belli oranları aştığında cilde ve sağlığa zarar verirler ve saçların dökülmesine ve saç derisinin zarar görmesine neden olurlar. Sülfatlar hakkında geniş bilgi için bu sayfanın en altındaki yazıları okumanızı tavsiye ederiz.

Liquid Keratin Arındırıcı Sülfatsız Şampuan: Türkiye'nin ilk Organik Sertifikalı Doğal Keratin Sülfatsız Şampuanıdır. Kolay kırılan, dökülen, yavaş uzayan, zayıf, kuru ve aşırı nemsiz saçlar için önerilir. Erkek ve kadınlarda yoğun dökülen ve yavaş uzayan saçlarda etkilidir. Saçlara köklerden etki ederek besler. Sülfatsız Şampuan, saç derisindeki yağlanma kepek kaşıntı sorunları için doğal çözüm sunar.

Kuru, mat ve cansız saçlarda yumuşama, parlaklık ve nem dengesi sağlar. Formülünde yer alan Keratin Proteini ve At Kuyruğu bitkisi sayesinde ve ayrıca K vitamini, Flavanoid ve özellikle Slicalar, saç foliküllerini beslemede, saç derisini canlandırmada ve saç köklerini tetiklemede önemli katkı sağlarlar. 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özelliklerini daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

220.00 TL 114.95 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Arındırıcı Sülfatsız Şampuan 2x350ML - Dökülen Saçlar İçin

 

Şampuanlarda güven çok önemlidir. Her gün saç derinize temas eden bir deterjanın ne kadar güvenli olması gerektiği bilinmelidir. Dışarıdan alınan en ufak bir zarar doğrudan saç derisini ve köklerini zayıflatarak dökülmelere ve yavaş uzamaya ya da zayıf saçların gelmesine sebep olacaktır. İçerisinde bulunan keratin proteini, Mersin suyu, kekik suyu, gül suyu atkuyuruğu  (kırkkilit otu) ekstratı ve hindistan cevizi ile köpürtücü özelliği sayesinde saçınızı hem besler, hem güçlendirir, hem de nazikçe temizler.

Sülfatlı Şampuanlar hakkında sayfanın en altındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

 

Liquid Keratin Arındırıcı Sülfatsız Şampuan

Paraben, Slikon, Sülfat, Tuz, Silikon, Petrokimya, SLS, SLES, GMO, DEA, MEA, PEG, FORMALDEHİT vs. gibi sentetik ve zararlı kimyasallar İ Ç E R M E Z.

Kolayca kırılan zayıf bir yapıya sahip, dökülen, kuru ve aşınmış saçlar için en etkili şampuandır..

Sülfat, tuz  ve paraben içermemektedir, saçların onarımı için gerekli değerleri içeriğinde mevcuttur.

Saçlarınızın doğal yapısını etkilemez.

Saçlarda güçlendirici ve sağlamlaştırıcı etkiye sahiptir.

Saçlarınız sağlıklı ve doğal yollardan uzama süreci geçirmesi için gerekli etkilere sahiptir.

Saç kurutma işlemi sonucunda meydana gelen problemlere karşı etkilidir.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

 • Organik içerikli bir ''sülfatsız şampuan'' olup, zayıf ve cansız saçları besleyici özelliklere sahiptir.
 • İçerisindeki doğal keratin proteini ve yağlar sayesinde saçı besleyerek güçlendirir, hızla nemlendirir ve dış etkenlerden korur.
 • Organik içerikli özler sayesinde bir bebe şampuanından daha yumuşak ve daha güvenli formüle sahiptir. 
 • Lipozom(*) teknolojisiyle üretildiği için içeriğinde bulunan faydalı özler diğer şampuanlara göre daha çok verim sağlar.
 • İçeriğindeki bitkisel yağların hücre dostu, eşsiz bir antioksidan özelliği vardır. Bu özelliği sayesinde saç köklerinde yaşlanma karşıtı etki gösterir, dökülme riskini azaltır.
 • Yenilenmiş formülü ile, saf ve doğal esansiyel yağlar ile içeriği daha çok zenginleştirilmiştir.
 • Saç diplerinde oluşan kaşıntı, sivilce, kepek ve kuruluk gibi sorunlar,  düzenli kullanımda azalarak yok olur.
 • Saç diplerindeki yağ oranını, içerisinde bulunan özler sayesinde dengede tutar, aşırı yağlanmayı önler.
 • Paraben, Slikon, Sülfat, Tuz, Silikon, Petrokimya, SLS, SLES, GMO, DEA, MEA, PEG vs. gibi sentetik ve zararlı kimyasallar İ Ç E R M E Z.

 

Liquid Keratin Sülfatsız Şampuanda Kullanılan Lipozom Teknoloji Nedir?

Formülde bulunan faydalı aktif maddeleri, derinin alt tabakalarına taşıyan bir asansör görevi yapar. Lipozom olmadan hazırlanan formüllerde faydalı aktifler, saçın alt kısmına ulaşamazken, Lipozom olduğunda, taşıyıcı bir mekanizma gibi, kolaylıkla derinin altına kadar ulaşırlar.

 

Arındırıcı Sülfatsız Şampuan - 2x350ML Kullanımı

 

 • Saçınızı 2 defa sülfatsız şampuan ile yıkayın. İlk yıkamada Islak saça masaj yaparak uygulayın 1  dakika bekletin ve durulayın.
 • İkinci yıkamada 2 dakika kadar bekletin ve ılık suyla durulayın.
 • Saçınızdaki fazla suyu elinizle masaj yapıp akıtın. Havluyla kurutun. 
 • Zor taranan ve sert saçlarda Liquid Keratin Saç Kremi ile birlikte kullanınız. Sentetik ve kimyasal içemediği için saç kremi ile takviye yapmanızı tavsiye ederiz.
 •  ''Sülfatsız Şampuan'' erkek ve kadınlar için günlük ve sık kullanıma uygundur.
 • Yoğun dökülme ve ciddi yavaş uzama sorunlarında Keratin Dip Bakım Yağı ile birlikte  set halinde kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.
 • Çok işlem görmüş çok yıpranmış ve kırık saç onarımında ise, Keratin Serum ile saçınıza  önce mutlaka saf keratin yüklemesi yaparak saçınızı hızla tamir etmenizi öneririz.

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 numaralı telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Şampuanda olmazsa olmaz dediğimiz bir madde de sülfatlardır. Fakat sülfatlar arasında da oldukça farklar bulunuyor. Sodyum sülfat bunların en zararlısı oluyor ve devlet yüzde on beşe kadar büyüklere olan şampuanlarda izin veriyor. Bebeklerde ise yüzde beş olarak sınır bulunmaktadır. 

Ancak amonyum lorul sülfat öyle değil. Çok daha yumuşak, güvenli ve doğal bebekler için çok çok uygun bir temizleyici ve köpük yapıcı bir madde.

 

Amonyum Lauryl Sülfat Nedir?

Amonyum Lauryl Sülfat yani (ALS) en yumuşak anyonik aktif bileşendir ve oğal kaynaklıdır. Hindistancevizi ve de palm yağından elde edilir. Duş jellerinin, şampuanların köpürmesine, cildi ve saçı temizlemesine olanak sağlayan bir içeriktir. Saçınıza veya cildinize suyla birlikte duş jelini veya şampuanı uyguladığınızda, Amonyum Lauryl Sülfat miseller oluşturur. Miseller kirli bölgeler üzerine sabitlenirler. Daha sonra su ile durulamada, kirler vücuttan uzaklaştırılır.

Amonyum laurol Sülfatı Diğer Sodyum Laurol Sülfat maddelerle karıştırmayın!

Dikkat edilmesi gereken önemli bir konu, sülfatlı şampuan ve duş jellerinde yer alan diğer maddeler:  Sodyum Lauryl Sülfat (SLS) ve Sodyum Laureth Sülfat (SLES).

Bu maddeler cilt için daha tahriş edicidir. Palm ve hindistancevizi yağı gibi doğal kaynaklardan elde edilmezler. Sülfürik trioksit ve klorosülfürik asitten oluşturulurlar. Cilt üzerinde alerjik reaksiyonların çoğuna neden olurlar ve cildin kuruyup tahriş olmasına yol açarlar...

Yanlış anlamalara dikkat edilmeli!

Amerikada kozmetik içeriklerin ve sülfatlı şampuanların zararlarını iyi değerlendiren Cosmetic Ingredient Review’un yaptığı bir araştırmaya göre, ALS içeren 6.8 milyon şampuan kullanınımında yalnızca bir kaç kişide alerjik yan etki belirlenmiştir. HERA (Human and Environmental Risk Assessment –Avrupa İnsan ve Çevre Risk Değerlendirme Kuruluşu) tarafından yapılan araştırmalar, Amonyum Lauryl Sülfat’ın ciltte toksik bir etkisinin olmadığını, kanserojen bir risk içermediğini ciltte hassasiyete neden olmadığını gösterdi. Çevre açısından HERA tarafından yapılan araştırmalar, aynı zamanda Amonyum Lauryl Sülfat içeren yani  ''Sülfatsız Şampuan''ların ger i dönüşümlü olduğunu ve standart atık su yöntemiyle, %95-98 arasında bir parçalanma oranı bulunduğunu gösterdi

 

 

 

Sülfatsız Şampuan  İçeriği: (pH değeri = 5,5): Aqua (Saf Su), Rosa Damascena Flower Water* (Organik Gül Suyu),  Cocamidopropyl Betaine (Şeker Pancarı Eldesi), Ammonium Laurylsulfate (Hindistancevizi-Palm Yağı Eldesi), Myrtus Communis Leaf Water* (Organik Mersin Suyu), Thymus Vulgaris Leaf Water* (Organik Kekik Suyu), Glycerin (Gliserin), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Şeker Eldesi), Hydrolyzed Rice Protein (Pirinç Proteini), Hyaluronic Acid, Equisetum Arvense Extract  (Atkuyruğu Bitkisi), Hydrolyzed Keratin (Sıvı Keratin Proteini), Decyl Glucoside (Hindistan Cevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Suyu), Perfume, Sodium Benzoate (Koruyucu), Benzyl Alohol (Koruyucu), Dehydroacetic (Koruyucu), Olea Europaea Leaf Extract (Zeytin Yaprağı Ekstratı), Potassium Sorbate (Koruyucu), Benzoicacid (Koruyucu), Amy Cinnamol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexy Cinnamol, CL 12480

 

TOPLAM GRAMAJ (700ML)

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANINIZ VAR MI?

Evet kredi kartına 3 ile 6 taksit yapma imkanınız var. Online olarak sayfamızdan işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca kapıda ödemelerde önce kredi kartı ile tek çekim işlem yaptıktan sonra kendi bankanız tarafından size aynı şekilde taksitlendirme imkanı tanır.

Müşteri Hizmetleri : 0(537) 263 80 50

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMA İMKANINIZ VAR MI?

Siz değerli müşterilerimiz için, ürünlerimizi kapıda kredi kartı ve nakit olarak iki farklı şekilde temin etmenize  imkan sağlıyoruz.

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE HİZMET SAĞLIYORSUNUZ?

Sizlere daha hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermek için Aras Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız.

KARGOM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

İstanbul içi ve civarına ve 600 kilometre kadar bir günde ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Daha uzun mesafeler söz konusu olduğunda ise iki üç dört gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir. İlçeden yapılan siparişlerde bu süre değişim gösterebilmektedir. Aras kargo, MNG ve Sürat Kargo gönderi takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

KERATİN İÇERİKLİ ÜRÜNLERİNİZDE SAÇ DÜZLEŞTİRME ETKİSİ VAR MI?

Ürünlerimiz kimyasal katkı maddeleri içermediğinden  saçlarınızda düzleştirme etkisi yaratmaz. Ürünlerimizin içeriği doğal olup düzleştirme gibi zararlı dış etkenlerden yıpranan saçı onarıp yeniden yapılandırır.

KERATİN SERUM ÜRÜNÜNÜZDE FORMALDEHİT VE BENZERİ GİBİ KİMYASAL MADDELER VAR MI?

Keratin serum ürünümüzün içeriğinde formaldehit ve benzeri zararlı  kimyasal madde  bulunmamaktadır. Organik olan ürünlerimiz size kimyasal ürünlerden yıpranan saçlarınızı onarmak için imkan sunuyor. Ürünlerimiz cildinize zarar vermediği gibi hamile kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu ürünlerimizi eldiven kullanmadan gönül rahatlıyla kullanabilirler.

ÜRÜNLERİNİZİ SET HALİNDE KULLANMAK ZORUNDA MIYIM? AYRI AYRI KULLANSAM FAYDALI OLMAZ MI ?

Ürünlerimizle yeni tanışmışsanız saçınızın onarım ve iyileştirme sürecini kısaltmak ve hızlı bir şekilde doğal yapısına dönmesini sağlamak için başlangıç olarak set kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınızın ilk iyileşme süreci tamamlandıktan sonra ürünlerimizi ayrı ayrı kullanmanız ürünlerimizin etkinliğini azaltmamaktadır. 

HAMİLE VE EMZİREN ANNELER ÜRÜNLERİNİZİ KULLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz doğal içeriği ve yapısı sayesinde her yaş kullanıcının gönül rahatlığı ile kullabileceği ürünlerdir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde anneler rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirler. Ayrıca hamilelik dönemlerinde bazı kadınlar saçlarında dökülme gibi problemlerle karşılaşmaktadır. Dökülme karşıtı ürünlerimizi bu dönemlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİNİZDEN FAYDA GÖRECEK MİYİM BUNU GARANTİ EDEBİLİR MİSİNİZ?

Keratin serum ve setlerimiz saç onarımı ve bakımında sizlere kesin çözüm sağlıyor ancak her saçın yapısı ve deforme durumu farklı olduğu için saçınıza uygulanacak bakımın seansı değişiklik gösterebilir. Örneğin; sık yıpranan röfleli saçlarda istenilen sonuca ulaşmak için en az 2 kutu keratin uygulaması yani 6 seans uygulama yapılması gerekir. Dökülme ve hızlı uzama gibi setlerde kişinin bünyesine, vücut yapısına, stres ve yaşam şartlarına bağlı olarak ürünlerimizin  etkisi çok değişkenlik gösterebiliyor. Ürünler öncelikle saçınızın deforme olan yapısını onardığı için ürünün devamlı ve düzenli kullanılması sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. 

ŞAMPUANINIZ NEDEN ÇOK KÖPÜRMÜYOR?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

ÜRÜNLERİNİZİ TEMİN EDEBİLMEK İÇİN SİZİ ZİYARET EDEBİLECEĞİMİZ OFİSİNİZ VAR MI?

Şirketimiz ürün satışlarını şuan sitemiz üzerinden yapmaktadır. Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize daha rahat ulaştırmak için eczanelerde satışa sunma çalışmalarımız devam ediyor.

MAĞAZANIZ VAR MI?

Mağaza açma, kiralama, personel gideri ürün maliyetini çok arttırmaktadır, ve size en az iki katına gelmektedir. Bunun için pek yakında eczanelerde çalışmamız devam etmektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Ebru Üreyenpuan
02 Ağustos 2019
Gittiğim kuaförün 1 ayda 2 kez röfle yapması sonucu saçlarım yandı lastik gibi elime geliyordu hatta yarısı koptu. Kurtama umudu ile gittiğim başka kuaför sülfatsız şampuan önerince bir hayli araştırdım ve sizi buldum. Şuan kullanmaya başlayalı sanırım 1 ay oluyor. Saçlarımın kopma olayı durdu diyebilirim. Ayrıca şampuan saçımdaki boyayı akıtmıyor bu da ayrıca bir artısı. Teşekkür ederim ilginiz için.

Cemile B.puan
10 Mayıs 2019
Ürün güzel saçlarımda da dökülme vardı bu ürünü kullanalı en aza indi ayrıca ürünle ilgili herhangi bir sorunuz olunca hiç cevapsızz kalmıyor hemen iligileniyorlar.

mete e.puan
04 Nisan 2019
Dökülen saçlarım için sülfatsız şampuan önerdi herkes. Nerden alayım derken çoğu sülfatsız şampuan markalarını inceledim En iyisi bura gözüküyor patentli belgeli falan. Çok köpürmüyor diye kötü sandım meğer sülfat içermeyen şampuanlar köpürmezmiş

pelin girginpuan
04 Nisan 2019
Ben kimya öğrecisiyim. Ve sülfat kadar günlük hayatımıza dahil olup bu kadar zararlı olan bir madde daha yok. Sülfatsız şampuan olarak bir çok yer var çoğunu kullandım. Liquid keratinin sülfatsız şampuanını yeni gördüm testlerini inceledim.İşi bilen biri olarak söylüyorum gerçekten türkiye'de tekler.

aysel t.puan
04 Nisan 2019
Cildimdeki yaralardan dolayı, sülfat üzerine doktor konuşmaları izlerken zararlarını öğrendim. Sülfatsız şampuanlardan patentli ve tamamen organik şampuan olarak bir tek burayı gördüm.Ürünler geldi.İçeriği söyledikleri gibi.

Liquid Keratinpuan
28 Mart 2019
İyi günler Kenan Bey ürünlerimiz Türkiye′nin her tarafına kargo yoluyla ulaştırılmaktadır.

kenan h.puan
28 Mart 2019
Benim saçlarım çok dökülüyor ve aşırı kepek var bende sülfatsız şampuanınızı denemek istiyorum yalnız ben Cizre?nin bir köyünde görev yapıyorum oraya kargom gelir mi ?

gülsüm g.puan
28 Mart 2019
Türkiyede sülfatsız şampuan hiç görmedim bir arkadaşımın üzerine liquid keratin sülfatsız şampuanı önerdi bende diğer şampuanlar gibi sandım ama ilk yıkamadan etkisini gördüm düzenli olarak kullanıyorum saçlarım ipek gibi resmen

Özgül K.puan
23 Kasım 2018
Hep ikili olarak alıyorum şampuanı çok seviyorum doğal olduğu için birlikte geliyorlar bitti almayı unuttum derdi olmuyor.

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır