Dökülen Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan

Ürün Kodu: YN1000-2EK

Marka: Liquid Keratin

Dökülen Saçlar için Sülfatsız Şampuan 2x350ML:

 

Sülfat, yüzey aktif temizleyici ya da halk dili ile deterjan türü bir maddedir. Belli oranları aştığında cilde ve sağlığa zarar verirler ve saçların dökülmesine ve saç derisinin zarar görmesine neden olurlar. Sülfatlar hakkında geniş bilgi için bu sayfanın en altındaki yazıları okumanızı tavsiye ederiz.

Liquid Keratin Sülfatsız Şampuan: Türkiye'nin ilk Organik Sertifikalı Doğal Keratin Sülfatsız Şampuanıdır. Kolay kırılan, dökülen, yavaş uzayan, zayıf, kuru ve aşırı nemsiz saçlar için önerilir. Erkek ve kadınlarda yoğun dökülen ve yavaş uzayan saçlarda etkilidir. Saçlara köklerden etki ederek besler. Sülfatsız Şampuan, saç derisindeki yağlanma kepek kaşıntı sorunları için doğal çözüm sunar.

Kuru, mat ve cansız saçlarda yumuşama, parlaklık ve nem dengesi sağlar. Formülünde yer alan Keratin Proteini ve At Kuyruğu bitkisi sayesinde ve ayrıca K vitamini, Flavanoid ve özellikle Slicalar, saç foliküllerini beslemede, saç derisini canlandırmada ve saç köklerini tetiklemede önemli katkı sağlarlar. 

Not: Ürünümüzün kullanımı ve diğer özelliklerini daha detaylı incelemek için alt kısma bakınız.

179.80 TL 109.90 TL

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre


LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Sülfatsız Şampuan 2x350ML - Dökülen Saçlar İçin

 

Şampuanlarda güven çok önemlidir. Hergün saç derinize temas eden bir deterjanın ne kadar güvenli olması gerektiği bilinmektedir. Saçları zayıf ve güçsüz kişilerde bu durum ne kadar daha fazla önem kazanacaktır ortadadır. Dışarıdan alınan en ufak bir zarar doğrudan saç derisini ve köklerini zayıflatarak dökülmelere ve yavaş uzamaya ya da zayıf saçların gelmesine sebep olacaktır. İçerisinde bulunan keratin proteini, Mersin suyu, kekik suyu, gül suyu atkuyuruğu  (kırkkilit otu) ekstratı ve hindistan cevizi ile köpürtücü özelliği sayesinde saçınızı hem besler, hem güçlendirir, hem de nazikçe temizler.

Sülfatlı Şampuanlar hakkında sayfanın en altındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Liquid Keratin Sülfatsız Şampuan:

 

Paraben, Slikon, Sülfat, Tuz, Silikon, Petrokimya, SLS, SLES, GMO, DEA, MEA, PEG, FORMALDEHİT vs gibi sentetik ve zararlı kimyasallar İ Ç E R M E Z.

Kolayca kırılan zayıf bir yapıya sahip, dökülen, kuru ve aşınmış saçlar için en etkili şampuandır..

Sülfat, tuz  ve paraben içermemektedir, saçların onarımı için gerekli değerleri içeriğinde mevcuttur.

Saçlarınızın doğal yapısını etkilemez.

Saçlarda güçlendirici ve sağlamlaştırıcı etkiye sahiptir.

Saçlarınız sağlıklı ve doğal yollardan uzama süreci geçirmesi için gerekli etkilere sahiptir.

Saç kurutma işlemi sonucunda meydana gelen problemlere karşı etkilidir.

 

Şampuanınız Neden Çok Köpürmüyor ?

Köpük yapan katkıların birçoğu kanserojen madde içerir, bu bakımdan keratin şampuanı kendi doğal köpüğüyle yetinir.  Ayrıca köpük bir temizleyici değildir.

 

 • Organik içerikli bir ''sülfatsız şampuan'' olup, zayıf ve cansız saçları besleyici özelliklere sahiptir .
 • İçerisindeki doğal keratin proteini ve yağlar sayesinde saçı besleyerek güçlendirir, hızla nemlendirir ve dış etkenlerden korur.
 • Organik içerikli özler sayesinde bir bebe şampuanından daha yumuşak ve daha güvenli formüle sahiptir. 
 • Lipozom(*) teknolojisiyle üretildği için içeriğinde bulunan faydalı özler diğer şampuanlara göre daha çok verim sağlar.
 • İçeriğindeki bitkisel yağların hücre dostu, eşsiz bir antioksidan özelliği vardır. Bu özelliği sayesinde saç köklerinde yaşlanma karşıtı etki gösterir, dökülme riskini azaltır.
 • Yenilenmiş formülü ile, saf ve doğal esansiyel yağlar ile içeriği daha çok zenginleştirilmiştir.
 • Saç diplerinde oluşan kaşıntı, sivilce, kepek ve kuruluk gibi sorunlar,  düzenli kullanımda azalarak yok olur.
 • Saç diplerindeki yağ oranını, içerisinde bulunan özler sayesinde dengede tutar, aşırı yağlanmayı önler.
 • Paraben, Slikon, Sülfat, Tuz, Silikon, Petrokimya, SLS, SLES, GMO, DEA, MEA, PEG vs gibi sentetik ve zararlı kimyasallar İ Ç E R M E Z.

 

Liquid Keratın Sülfatsız Şampuanda Kullanılan Lipozom Teknoloji Nedir:

 

Formülde bulunan faydalı aktif maddeleri, derinin alt tabakalarına taşıyan bir asansör görevi yapar. Lipozom olmadan hazırlanan formüllerde faydalı aktifler, saçın alt kısmına ulaşamazken, Lipozom olduğunda, taşıyıcı bir mekanizma gibi, kolaylıkla derinin altına kadar ulaşırlar.

 

 

 

 

Sülfatsız Şampuan - 2x350ML Kullanımı :

 

* Saçınızı 2 dafa sülfatsız şampuan ile yıkayın. İlk yıkamada Islak saça masaj yaparak uygulayın 1  dakika bekletin ve durulayın.

* İkinci yıkamada 2 dakika kadar bekletin ve ılık suyla durulayın.

* Saçınızdaki fazla suyu elinizle masaj yapıp akıtın. Havluyla kurutun. 

* Zor taranan ve sert saçlarda Liquid Keratin Saç Kremi ile birlikte kullanınız. Sentetik ve kimyasal içemediği için saç kremi ile takviye yapmanızı tavsiye ederiz.

* ''Sülfatsız Şampuan'' erkek ve kadınlar için günlük ve sık kullanıma uygundur.

* Yoğun dökülme ve ciddi yavaş uzama sorunlarında Keratin Dip Bakım Yağı ile birlikte  set halinde kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.

* Çok işlem görmüş çok yıpranmış ve kırık saç onarımında ise, Keratin Serum ile saçınıza  önce mutlaka saf keratin yüklemesi yaparak saçınızı hızla tamir etmenizi öneririz.

NOT: Gerek ürün kullanımı gerek diğer konularda 05372638050 - 0212 2104546 nolu telefonlardan her zaman bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Şampuanda olmazsa olmaz dediğimiz bir madde de sülfatlardır. Fakat sülfatlar arasında da oldukça farklar bulunuyor. Sodyum lorul sulfat bunların en zararlısı oluyor ve devlet yuzde onbeşe kadar bunlarda buyuklere olan şampuanlarda izin veriyor. Bebeklerde ise yuzde beş olarak sınır var. 

Ancak amonyum lorul sülfat öyle değil. Çok daha yumuşak çok daha güvenli ve doğal. Bebekler için çok çok uygun bir temizleyici ve köpük yapıcı bir madde.

 

Amonyum Lauryl Sülfat Nedir:

 

Amonyum Lauryl Sülfat yani (ALS) en yumuşak anyonik aktif bileşendir ve oğal kaynaklıdır. Hindistancevizi ve de palm yağından elde edilir. Duş jellerinin, şampuanların köpürmesine, cildi ve saçı temizlemesine olanak sağlayan bir içeriktir. Saçınıza veya cildinize suyla birlikte duş jelini veya şampuanı uyguladığınızda, Amonyum Lauryl Sülfat miseller oluşturur. Miseller kirli bölgeler üzerine sabitlenirler. Daha sonra su ile durulamada, kirler vücuttan uzaklaştırılır.

Amonyum laurol Sülfatı Diğer Sodyum Laurol Sülfat maddelerle karıştırmayın!

Dikkat edilmesi gereken önemli bir konu, sülfatlı şampuan ve duş jellerinde yer alan diğer maddeler:  Sodyum Lauryl Sülfat (SLS) ve Sodyum Laureth Sülfat (SLES).

Bu maddeler cilt için daha tahriş edicidir. Palm ve hindistancevizi yağı gibi doğal kaynaklardan elde edilmezler. Sülfürik trioksit ve klorosülfürik asitten oluşturulurlar. Cilt üzerinde alerjik reaksiyonların çoğuna neden olurlar ve cildin kuruyup tahriş olmasına yol açarlar...

Yanlış anlamalara dikkat edilmeli!

Amerikada kozmetik içeriklerin ve sülfatlı şampuanların zararlarını iyi değerlendiren Cosmetic Ingredient Review’un yaptığı bir araştırmaya göre, ALS içeren 6.8 milyon şampuan kullanınımında yalnızca bir kaç kişide alerjik yan etki belirlenmiştir. HERA (Human and Environmental Risk Assessment –Avrupa İnsan ve Çevre Risk Değerlendirme Kuruluşu) tarafından yapılan araştırmalar, Amonyum Lauryl Sülfat’ın ciltte toksik bir etkisinin olmadığını, kanserojen bir risk içermediğini ciltte hassasiyete neden olmadığını gösterdi. Çevre açısından HERA tarafından yapılan araştırmalar, aynı zamanda Amonyum Lauryl Sülfat içeren yani  ''Sülfatsız Şampuan''ların ger i dönüşümlü olduğunu ve standart atık su yöntemiyle, %95-98 arasında bir parçalanma oranı bulunduğunu gösterdi.

Sülfatsız Parabensiz Tuzsuz Şampuan İsimleri ve Markaları: Bu onuda asla markalara değil içeriklere bakmalısınız ve zaten sülfat maddesi içerık lıstesının en üstünde yer alır bulması daha kolaydır. Sodyum kelimesi asla olmamalıdır. lauryl ya da laureth kelimesi de olmamalıdır. 

 

Keratin şampuan içerikleri: Gül suyu, Mersin suyu, Keratin proteini, At kuyruğu bitkisi, Prinç proteini,  Hindistan cevizi yağı eldesi, Palmiye yağı eldesi, Şeker pancarı eldesi, Kekik suyu, limon suyu,  Zeytin yaprağı extratı, şeker eldesi glukozamin vb.

Sülfatsız Şampuan 2x350ML içeriği: (pH değeri=5,5) Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Hydrolyzed Keratine, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium Laurylsulfate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside**  Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronicacid*,  Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate, Xanthan Gum,Citric Acid Anhydrous*, Perfume.

 

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
Ebru Üreyenpuan
02 Ağustos 2019
Gittiğim kuaförün 1 ayda 2 kez röfle yapması sonucu saçlarım yandı lastik gibi elime geliyordu hatta yarısı koptu. Kurtama umudu ile gittiğim başka kuaför sülfatsız şampuan önerince bir hayli araştırdım ve sizi buldum. Şuan kullanmaya başlayalı sanırım 1 ay oluyor. Saçlarımın kopma olayı durdu diyebilirim. Ayrıca şampuan saçımdaki boyayı akıtmıyor bu da ayrıca bir artısı. Teşekkür ederim ilginiz için.

Cemile B.puan
10 Mayıs 2019
Ürün güzel saçlarımda da dökülme vardı bu ürünü kullanalı en aza indi ayrıca ürünle ilgili herhangi bir sorunuz olunca hiç cevapsızz kalmıyor hemen iligileniyorlar.

mete e.puan
04 Nisan 2019
Dökülen saçlarım için sülfatsız şampuan önerdi herkes. Nerden alayım derken çoğu sülfatsız şampuan markalarını inceledim En iyisi bura gözüküyor patentli belgeli falan. Çok köpürmüyor diye kötü sandım meğer sülfat içermeyen şampuanlar köpürmezmiş

pelin girginpuan
04 Nisan 2019
Ben kimya öğrecisiyim. Ve sülfat kadar günlük hayatımıza dahil olup bu kadar zararlı olan bir madde daha yok. Sülfatsız şampuan olarak bir çok yer var çoğunu kullandım. Liquid keratinin sülfatsız şampuanını yeni gördüm testlerini inceledim.İşi bilen biri olarak söylüyorum gerçekten türkiye'de tekler.

aysel t.puan
04 Nisan 2019
Cildimdeki yaralardan dolayı, sülfat üzerine doktor konuşmaları izlerken zararlarını öğrendim. Sülfatsız şampuanlardan patentli ve tamamen organik şampuan olarak bir tek burayı gördüm.Ürünler geldi.İçeriği söyledikleri gibi.

Liquid Keratinpuan
28 Mart 2019
İyi günler Kenan Bey ürünlerimiz Türkiye′nin her tarafına kargo yoluyla ulaştırılmaktadır.

kenan h.puan
28 Mart 2019
Benim saçlarım çok dökülüyor ve aşırı kepek var bende sülfatsız şampuanınızı denemek istiyorum yalnız ben Cizre?nin bir köyünde görev yapıyorum oraya kargom gelir mi ?

gülsüm g.puan
28 Mart 2019
Türkiyede sülfatsız şampuan hiç görmedim bir arkadaşımın üzerine liquid keratin sülfatsız şampuanı önerdi bende diğer şampuanlar gibi sandım ama ilk yıkamadan etkisini gördüm düzenli olarak kullanıyorum saçlarım ipek gibi resmen

Özgül K.puan
23 Kasım 2018
Hep ikili olarak alıyorum şampuanı çok seviyorum doğal olduğu için birlikte geliyorlar bitti almayı unuttum derdi olmuyor.

 • *
 • *
 • *
 • *

BENZER ÜRÜNLER

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır