440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Doğal Keratin Şampuan

DOĞAL KERATİN ŞAMPUAN

 

Size bu yazımızda doğal keratin şampuanının faydaları ve bakımı hakkında bilgi vereceğiz.

Doğal keratin şampuanı saç yapısında bulunan keratin proteinin azalması sonucu ihtiyaç duyulan bir tedavi yöntemidir. Bazı etmenler sonucu saç liflerinde bulunan keratin proteini azalır ve bunun sonucunda saç yıpranır, tülerir ve kötü bir görünüm alır. Bir süre sonra ise saç kırılmaya, kopmaya ve dökülmeye başlar.

 

Müdahale edilmeyen yapısı bozulmuş, saç telleri doğal keratin şampuanı ile güçlendirilmelidir. Doğal keratin şampuanı kullandığınız andan itibaren bu problemleri çözmeye başlar. Saçınızdaki kuru, mat ve sert görüntüyü tedavi ederek saça hacimli, kalın ve pürüzsüz bir görüntü verir. Doğal keratin şampuanı tamamen doğal ve katıksız olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur. Her duş aldığınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Fakat kullandığınız doğal Keratin şampuanının kesinlikle saf, katıksız ve doğal olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

 

 

 

 

 

Önerilen ürünlerin arasında piyasada yer alan ve tamamen saf, katkısız ve doğal keratin şampuanı Liquid Keratin saçınız için en uygun şampuandır. Liquid Saf Keratin Şampuanı, Türk ve Uluslararası patente sahip bir üründür. Tüm laboratuar testlerinden geçerek Organic Sertifikasını almaya hak kazanan Liquid Keratin Şampuanını kullanmanız saçınız için en doğru tercih olacaktır.

 

 

Doğal Keratin Şampuanı Bakımı:

 

Saçınızı 2 defa Sülfatsız Keratin Şampuan ile yıkayın. İlk yıkamada Islak saça masaj yaparak uygulayın 1 dakika bekletin ve durulayın. İkinci yıkamada 2 dakika kadar bekletin ve ılık suyla durulayın. Saçınızdaki fazla suyu havluyla kurutun.  Zor taranan ve sert saçlarda Liquid Keratin Saç Kremi  ile birlikte kullanınız. Bu ürünlerin hiçbirinde paraben, silikon, formaldehit ve benzeri kimyasallar yoktur. Keratin Şampuan  erkek ve kadınlar için günlük ve sık kullanıma uygundur. Yoğun dökülme ve ciddi yavaş uzama sorunlarında Keratin Dip Bakım Yağı ile birlikte set halinde kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. Çok fazla ısıl işlem görmüş çok yıpranmış ve kırık saç onarımında ise, Keratin Serum ile saçınıza önce mutlaka saf keratin yüklemesi yaparak saçınızı hızla tamir etmenizi öneririz.

 

 

 

 

 

Sülfatsız Tuzsuz Parabensiz Doğal Keratin Şampuanı  kullananlar, özellikle fiyatları ve en iyi markaları araştırdıktan sonra Liquid Keratin Şampuanını tercih ediyor fayda gördükten sonra ise olumlu yorumlarını yaparak sürekli  kullanıyorlar.

 

 

 

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim