440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Doğal Keratin Bakımı

DOĞAL KERATİN VE BAKIMI

 

Halk arasında sadece saç yapısında bulunduğu düşünülen keratin aslında tırnaklarda, deride hatta dişlerde bile bulunan bir protein çeşididir. Vücudun keratin eksikliği çektiği dönemlerde saçlar dökülmeye, tırnaklar kırılmaya ve deri hassaslaşmaya başlar. Bu gibi durumlarda, problem yaşanılan bölgeye doğal keratin takviyesi yapılmalıdır.

 

            Doğal keratin, hiçbir katkı maddesi eklenmeden, organik bir şekilde üretilen saf keratindir. Piyasada keratin ve keratin ürünleri satan birçok marka vardır fakat içeriğine baktığınız zaman ürünün tamamının içerisinde sadece %1 veya %2 oranında doğal keratin olduğunu göreceksiniz. Üstelik bu ürünlerin içerisine paraben, silikon, sentetik, formaldehit ve benzeri kimyasal maddeler karıştırılmaktadır. Bu kimyasal ürünler ise problemli bölgeyi iyileştirmek yerine geçici bir konfor sağlar. Kullandığınız ürünün etkisi geçtikten sonra ise, zaten var olan şikâyetleriniz daha da şiddetlenecektir. Oysaki doğal keratin sadece iyileştirme görevi görmektedir fakat piyasada hiçbir katkı maddesi eklenmemiş tamamen doğal keratin bulmak çok zordur.

 

 

 

 

 

            Alacağınız doğal keratin markasını iyice araştırmalı ve içeriğini dikkatlice incelemelisiniz. Bu konuda piyasada yer alan Organic sertifikası ile tamamen doğal keratin üretimi yapan Liquid Keratin Saç Bakım Setini tercih etmeniz sizin için en doğru seçim olacaktır. Üstelik bu ürünleri kendiniz evde kolayca uygulayabilirsiniz. Birçok kadın doğal keratin bakımı için kuaförlere gidip hem madden hem zamanen kayba uğruyorlar hem de istedikleri sonuçlara ulaşamıyorlar. Liquid Keratin Saç Bakım seti ile siz bu kaybı avantaja çevirerek hem zamandan tasarruf sağlarken hem cebinizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Üstelik yeni nesil evde doğal keratin bakımı yapmak çok basit bir işlemdir.

 

Doğal Keratin Bakım Seti Nasıl Kullanılır?

 

Seti kullanımına başlarken saçlarınızı doğal keratin şampuanla ve sıcak suyla iki defa yıkadıktan sonra havlu ile saçınızın suyunu alın. (Saçlarınızın hafif ıslak kalması ürün etkisi açısından bir sakınca yapmaz.) Doğal keratin setinde ilk önce serumu uygulayın. Liquid Keratin Serumu saç diplerine değmeyecek şekilde tüm saçınıza bolca sürün ve 5 - 6 saat  kadar bekletin. Bu esnada saçınızın birbirine yapışmaması için 5 dakikada bir tarakla tarayarak saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun. Saçınız kurudukça sert bir görünüm alacaktır, bu normaldir, durulanınca ve maske yapılınca düzelecektir. Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ve ıslakken üzerine asla yatmayın. 5-6 saat sonra sadece ılık suyla bir iki defa durulayın.

 

 

 

 

 

Hafif nemli saça, yine diplere değmeyecek şekilde doğal keratin maskesini   yapın 10 dk bekledikten sonra tekrar  bir defa durulayın. (varsa saçta kalan ve durulanmayan Özel Liquid Keratin Saç Kremi  kullanın işlemi bitirin.)

 

Bu uygulamayı ortalama 2 - 4 günde bir tekrarlayabilirsiniz. Liquid Keratin Şampuan her gün maskenizi haftada 1 - 2 defa kullanabilirsiniz. Saçınızın her uygulamadan sonra daha çok toparladığını göreceksiniz. Doğal keratin ürünleri bittikten sonra saçınız tekrar yıpranana kadar etkisi devam edecektir.

 

 

İlgili Ürünler

%41YENİ

Keratin Elixir Gözenek Açıcı (30ML)

260.00 TL 442.49 TL
%33YENİ

Saf Keratin Serum Seti (6x20ML)

945.00 TL 1,413.13 TL
%45YENİ

Onarıcı Saf Keratin Saç Bakım Serumu 500 ml

3,150.00 TL 5,700.00 TL

Alışveriş Sepetim