ARDIÇ KATRANI ŞAMPUAN

ARDIÇ KATRANI ŞAMPUAN

 

İçinde bulunduğumuz yüzyılda artık tükettiğimiz besinler, içinde bulunduğumuz tabiat, kullandığımız saç bakım ürünleri doğallığını kaybettiği gibi saçlarımızda da birçok problem nüksediyor. Bu nükseden problemlerden bazıları da saç derimizde sedef, egzama ardıç katranı şampuangibi problemler oluyor. Yani saçlı deri egzaması yahut saçlı deri sedefi semptomlarıyla karşı karşıya kalıyoruz. Bu tarz canımızı oldukça sıkacak durumlar karşısında ise imdadımıza ardıç katranı şampuan ürünleri yetişebilir, bu bakımdan ardıç katranı şampuan başlığını attığımız bu makalemizde hem saçlarımızda egzama ve sedefin oluşma nedenlerinden bahsedelim hem de kullanacağımız şampuan ürünlerine değinelim.

 

Eğer aşağıda belirteceğimiz sebeplerden dolayı saç derimiz zamanla deforme olursa saç derimizde egzama yahut sedef görmem mümkün olabilir. Gelin şimdi hep birlikte saç derimizde deformeye neden olabilecek içsel yahut dışsal problemlere kısaca göz atalım.

 

  • Çevresel faktörler, (Hava kirliliği, su kirliliği, rüzgar, fırtına, yağmur, ani mevsimsel değişiklikler vs. gibi)
  • Isıl saç bakım işlemleri, (Saç kurutma makineleri, fön, maşa vs. gibi)
  • Kimyasal saç bakım işlemleri, (Röfle, perma, platin, oryal, ombre, balyaj, boyama vs. gibi)
  • Psikolojik faktörler, (Stres, endişe, depresyon, anksiyete bozuklukları, takıntı, moralsizlik, çökgünlük, sigara vb. gibi)
  • Fizyolojik faktörler, (Yorgunluk, hormonal düzensizlikler vb. gibi)
  • İçeriğinde kimyasal yahut sentetik maddeleri(Formaldehit, paraben, sülfat, SLS, SLES, tuz vb. gibi) barındıran saç bakım ürünlerini kullanmak,
  • Dengesiz beslenme sonucu vücutta bulunması gereken besin öğelerinin(Mineral, protein, vitamin, demir, çinko, biyotin, kolajen vs.) giderek azalması.
  • Bağışıklık sisteminin giderek zayıflaması.

 

İşte yukarıda bahsettiğimiz tüm sebepler nedeniyle saç derimiz giderek deforme olur ve zamanla saçlarımızda sedef, egzama gibi cilt problemleri nüksetmeye başlar. Bu durumlar karşısında içeriğinde ardıç katranı barındıran şampuan ürünlerine yönelmemiz, saç derimizin tedavi edilmesinde etkili olacaktır fakat ardıç katranı şampuan ürünlerine yönelmeden önce %100 doğal olduğundan kesinlikle emin olmalıyız.

 

 

 

 

 

 

 

Sedef, egzama gibi saç derisi problemlerinden muzdarip olanlar, uzman dermatologlara danıştıklarında doğala  Şampuan ürünü şiddetle tavsiye edilmektedir. doğala şampuan zorlu aşamalardan sonra ürün testlerine tabi tutulup, Organik Sertifikasını elde ederek, hem %100 doğal olduğunu hem de gerçek bir ardıç katranı şampuan olduğunu kanıtlamıştır. Sizler de saç derisi problemlerinden muzdaripseniz yakın zamanda içeriğinde ardıç katranı barındıran doğala Şampuan ürününden sipariş vererek, tüm saç derisi problemlerine son verebilirsiniz.

 

İlgili Ürünler

%53YENİ

Yağlanan Saç Bakım Seti

184.95 TL 390.00 TL
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır