200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Makaleler » Saç Bakımı » Saf Keratin Eczane Fiyatları

Saf Keratin Eczane Fiyatları

Yanmış, yıpranmış, işlem görmüş saçların yalnızca doğal saç bakımı ile toparlanabilecek olduğu bir gerçek. Saç telleri içerisinde çok yüksek oranda bulunan keratin proteinleri yapılan işlemler, dış etkenler ve mevsim koşulları nedeniyle çok yıpranır.

Keratin proteinleri miktarındaki bu azalmalar ve keratin yapının bozulması ile saçlarda kırılma, koparak dökülme, çatallaşma, kuruma ve matlaşma sorunları gözlenir. Bu problemlerin çözümü de sentetik içermeyen saç bakım ürünleri ile saç bakım rutini alışkanlıklarınızı değiştirmekten geçiyor.

Saf keratin yüklemesi ile saç diplerindeki, uçlarındaki ve boylarındaki tüm saç yıpranmaları ve problemlerinden kurtulmak mümkün.

Saf keratin eczane fiyatları ne kadardır, saf keratin ürünleri nasıl tercih edilir sorularının cevapları bulunmalı.

Saf keratin eczane fiyatları elbette kuaförlerde uygulanan keratin bakım fiyatlarından uygundur. Kuaförlerde keratin bakım işlemi yaptırıldığında hem ürünleri yalnızca tek seans kullanmış hem de içeriğini bilmediğiniz ürünler ile uygulama yaptırmış olursunuz.

Ancak saf keratin eczane fiyatları incelendiğinde ürünlerin hem kuaförlerde yapılan keratin bakım işlemlerinin neredeyse yarı fiyatına sahip olmuş hem de bu ürünleri en az 3-4 seans uygulamış olursunuz. Saf keratin yüklemesi işlemini ev ortamında uygulamak bu nedenle çok daha avantajlıdır.

“Liquid Keratin- Keratinli Onarıcı Full Set” içerisindeki ürünlerin organik ve doğal ürünler olduğunun garantisini kullanıcılarına veriyor. Set içerisindeki ürünlere saf keratin eczane fiyatları ortalamasında bir fiyatla sahip olur ve kuaförlere fahiş fiyatlar ödemek durumunda kalmazsınız.

Saf keratin içerikli ürünlerden beklenen temiz içerik özelliği bu set içerisindeki tüm ürünlerde bulunmaktadır.

Ürünler tuz, formaldehit, SLS, silikon, sülfat, alkol ve paraben içermemektedir. Bu doğal içerikleri sayesinde de tüm set olarak Keratinli Onarıcı Full Set yıpranmış, yanmış, zor taranan, kuru ve mat saçlarda hayal edilenden çok daha kesin ve kalıcı sonuçlar verir.

Saç bakımını bir bütün olarak tamamlamayı amaçlayan bu set ile hem saç derinizdeki yağ dengesini sabitleyecek, hem saç uç ve boylarındaki kırıkları dolduracak hem saça parlaklık kazandıracak hem de saçın çok daha hızlı uzamasını sağlayabileceksiniz.

Yanan Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Setine Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim