440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Saçı Yakmadan Açmak İçin Oil Plex Garantisini Değerlendirin

Saçı Yakmadan Açmak İçin Oil Plex Garantisini Değerlendirin!

 

Türkiyenin ilk en iyi saç açıcıdan yani oryalden saç koruyucu markası olarak saçların hiç zarar görmeden tam olarak korunmasını sağlayan garantili ürünüdür. Ortalama 3-4 kullanım sağlar ve kesin sonuç verir.

Daha önceden çok işlem görmüş, yıpranmış, hasarlı saçların rengini açmak ve hiç bir risk almadan saçı asla yakmadan açmak için tam güvenle kullanabilirsiniz. Piyasada satılan veya neredeyse etkisi hiç olmayan ürünlere, (olaplex v.b. etkisiz ürünlere) asla benzemez. Etkisi  %100 garantilidir. Ayrıca her isteyen evde yakmadan saçını açmak için kolayca bu uygulamayı yapabilir. Çünkü içeriği tamamen doğaldır. Bu sayede de saçınızın sağlığını, hiç riske atmadan, rahatlıkla ve en açık tonlarda açma işlemini yaparak, eski saç renginizden de kurtulabilir, özgürce sık sık saç renginizi  ve imajınızı değiştirebilirsiniz.
 

Daha önceden çok fazla işlem görmüş, çok da yıpranmış saçların, açma işleminden önce, Onarıcı Saf keratin serum (20ml) ile, saçınızı daha da güçlendirmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede, saçınız Onarıcı Saf Keratin Serum ile onarım artı güçlendirme, hem de bir kat daha koruma altına alınır. Saçınız çok daha güvenli hale gelir. 
 

Oil Plex, saçınızın veya saç renginizin daha canlı, daha parlak ve daha da uzun ömürlü olmasını da sağlar. Saç boyanızın rengini hiç değiştirmez. Aksine daha canlı ve de parlak yapar.  Saçlarını sürekli açma işlemi yaparak boyayanlar için, mutlaka kullanılması gerekir diyebiliriz. Bu sayede saçlarınız asla yanmaz, yıpranmaz, kırılmaz, kopmaz, sertleşmez, kurumaz, mat, solgun ve donuk da olmaz. Daha da yumuşak, ipeksi bir görünüme kavuşur.


 

İçeriğinde zararlı kimyasal madde barındırmadığı için, saçı yakmadan açmak için veya evde yakmadan saç açma için, güvenerek işlem yapabilirsiniz. Yan etki asla yapmaz, zaten garantilidir. Yakmadan saç açma için, hamile ve emziren anneler rahatlıkla kullanabilirler. Ayrıca sık kullanıma uygundur.

Not. Olaplex No:7 Bonding Oil 30 ml Bağ Onarıcı arayanlar, önce 20 ml onarıcı saf keratin serumumuzu kullanmalarını önemle tavsiye ederiz. Koyu kahve boyalı saçı açmak için doğal saç açıcı oilplex kullanın. 

ey281123

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim