440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Ombre Saç Bakımı | Liquid Keratin

 

Yeni kesilmiş çimen kokusu. Ilık geçen bir yaz gününde hafif serpinti şeklinde yağan yağmur,  yağmurdan sonra gelen o mis gibi toprak kokusuyla beraber karşınızda beliren gökkuşağı. Bu gökkuşağı içerisinde bulunan yedi rengin farklı farklı tonlarıyla gözlerinize adeta bir renk cümbüşü yaşatır. Muhtemelen yeni arayışlar içerisinde olan kadınlar için ilham kaynağı olmuş gökkuşağı, günümüzde ombre saç modellerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Ombre saç modelleri göze çok hoş gelsede bakımının düzenli yapılmaması durumunda saçınızdaki o ilk günkü parlaklığı ve canlılığı göremezsiniz. Saçlarınızdaki renklerin solmaları ve renkler de bozulmalar en önemli belirtiler arasındadır. Saçlarınıza ombre işlemi uygulattıkdan sonra saç bakımınıza saç maskesini dahil etmeyi unutmayın. Saçlarınızın ihtiyacına göre hafta da bir veya iki kere saç maskesini uygulayabilirsiniz. Bununla beraber kullandığınız şampuan ve saç kreminizin boyalı saçlar için uygunluğunu kontrol ederek saçınızın rengini uzun süre boyunca koruyabilirsiniz. Saçlarınızın parlaklığını ilk günkü gibi tutmanızı sağlamak amacıyla yağlardan destek alarak saçınızı güneş ışığında mümkün olduğunca korumalısınız. Son olarak kullanmış olduğunuz maske, şampuan, krem ve yağların %100 doğal ve keratin proteini içerdiğinden emin olmalısınız. Saçlarınız fazlasıyla kimyasal işlemlere maruz kaldığı için doğal olanı, uygulanan işlemler sonrasında saçınızda meydana gelen keratin kaybını geri kazandırmak için keratin içerikli ürünleri öncelikle tercih etmelisiniz. Size önerdiğimiz ürünleri incelemek için alt kısımda bulunan ürünlerimiz mevcut olup ayrıntılı bilgi almak için www.keratinbakim.com adresini ziyaret edebilir, Ombre Saç Bakımı için Liquid Keratin Markası ürünlerini kullanabilirsiniz.

 

 

 

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim