440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Olaplex veya Oilplex Kullananlar ve Yorumlar

Olaplex kullananlar arasında en çok yanlış bilinen konu veya kafa karıştıran şey, olaplexin bir açıcı olarak düşünülmesidir. Oysa olaplex asla bir açıcı değildir. Tam tersine açıcı esnasında kimyasalların saça verebileceği zararları önlemek için geliştirilmiş bir koruyucudur. Bu alanda olaplex no 3, no 6, no 7 ürünleri ile olaplex şampuanı ise sadece bir saç bakım ürünü konumundadır.

Kuaförlerde yapılan renklendirme işlemleri son zamanlarda herkesin en çok ilgi duyduğu konular arasına girdi. Fakat renklendirme deyince özellikle koyu renkli saçlarda, maalesef bazı problemler karşımıza çıkıyor. Örneğin; Siyah saçlı bir kişinin saç rengini platin sarısı, bebek sarısı ya da küllü beyaz gibi oldukça açık tonlara boyamak için saçı ağartmak yani rengini açıcı ile açmak gerekiyor. Bu yapılan işlem elbette ister istemez saçlarda kuruluk, matlık, sertlik hatta bazen yıpranma ve yanma derecesine kadar kötü sonuçlar verebiliyor.

Bu durumda elbette üreticiler, yeni ürünlerle bu problemi çözmek için büyük çaba harcıyorlar. Son günlerde en çok kulağımıza gelen konu, oilplex ve olaplex kullanıcı yorumları oluyor.

Olaplex Nedir, Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?

Bilindiği gibi saç açma işlemi yapılırken;

  1. Önce toz açıcı ile oksidan karıştırılır.
  2. Hiç bekletilmeden saça sürülür.
  3. 30 dakika kadar saçta bekletilir.
  4. Sonra bol su ile durulanır.

İşte bu esnada saçta yapılan işlem saçı yıpratıyor ve çok yoruyor.

Bunu önlemek için hazırlanan karışım saça sürülmeden önce, içine belli oranlarda bu yıpratmayı ve saça gelecek zararı önlemek amacıyla, olaplex ya da muadili olan oilpex koruyucu ürün, belli oranda ilave edildikten sonra saçların yıpranması ve saça gelecek zararlar önlenmektedir.

Yoksa olaplex piyasada yanlış bilindiği gibi asla bir açıcı değildir. Tam tersine açıcının vereceği zararı önlemek için koruyucu olarak görev yapmaktadır.

Fakat birçok uzman kuaför olaplex ile çoğu zaman istedikleri sonucu alamadıklarını, bazen saçların kazaya uğrayarak yandığını belirtmektedirler. Olaplex Türkiye muadili olan ‘’Liquid Keratin Oil Plex’’ ise hemen hemen tüm kuaförlerin beğenisini kazanmış durumda gözüküyor.

Ayrıca özellikle evde saç açma işlemi yapan, yani oryal ile koyudan açık renge dönmek isteyen kadınların evde rahatlıkla kendileri kullanılabilecekleri kadar basit, çok kolay ve çok da güvenli bir ürün olan ‘’Liquid Keratin Oil Plex’’ garantili bir sonuç vadediyor. Yani olaplex kullananlar genelde memnuniyet yaşamakta zorlanırken, ‘’Liquid Keratin Oil Plex’’ kullanıcıları ise son derece yüzleri güldürecek kadar mutlu sonuçlar alıyor.

Özellikle yerli üretim olan Liquid Keratin Oil Plex;

  1.  Tam doğal olması,
  2.  Kullanımının çok kolay olması,
  3.  Yerli üretim olması,
  4.  Özellikle de fiyatının çok çok uygun olması bakımından bir hayli dikkat çekiyor.

Onarıcı serum olarak Türkiye'de aşırı bir memnuniyet kazanan, yanan yıpranan saçları dahi mucizevi bir şekilde kurtaran Liquid Keratin güvencesi altındaki ‘’Liquid Keratin Oil Plex koruyucu’’ günden güne daha çok güven kazanmaya başladı ve daha çok ilgi çekiyor.

‘’Liquid Keratin Oil Plex’’ saçlarını evde açmak isteyenlerin ellerinde güvenli bir ürün haline geldiği için çok hızlı bir şekilde yayılmaya başladı.

Bir dünya markası olan olaplex kullanıcı yorumlarıyla, yerli ürün ‘’Liquid Keratin Oil Plex’’ kullanıcı yorumları karşılaştırıldığı zaman elbette yerli ürün süratli bir şekilde aradaki farkı kapatıp zirveye doğru hızla tırmanıyor diyebiliriz.

Kısacası daha önce olaplex kullananların artık markaya, fiyata veya reklama değil, olumlu sonuçlara daha çok değer vererek, kalitesini ispatlamış olan ‘’Liquid Keratin Oil Plex’’ markasına yönelmeleri daha mantıklı olacaktır.

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim