440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM 440 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO TÜM SETLERDE %44'e VARAN İNDİRİMLER ! HAVALE EFT %3 İNDİRİM

Keratinin Evde Kullanımı

Keratinin Evde Kullanımı

 

Hemen herkesin artık bildiği bir şey var ki o da keratin bakımı saça çok iyi geliyor. Bunun nedeni aslında saçın özünde de keratinin bulunması. Yani saçlarımız düzleştirme, pres, fön, boya gibi çoğu işlemden sonra yıpranır. Fakat saçımızda yıpranan madde keratin proteini. Ve keratin proteini de çok güçlü ve sağlam bir madde. Onarımı da bir o kadar zor. Burada bize tek bir çare kalıyor ki o da dışarıdan keratin takviyesi yapmak.

 

 

 

 

 

Kuaförlerdeki keratin bakımına ne yazık ki güvenemiyoruz. Çünkü ya içlerinde keratin oranı çok az yada içeriğinde bir çok kimyasal madde var. Keratin bakımı yapmak isterken kimyasal maddelerle bu yüzden daha çok zarar verebiliriz.

Peki keratin bakımında nelere dikkat etmemiz lazım? Keratin markasının patentli ve doğal içeriğe sahip olması kesinlikle çok önemli. Ürüne güvenebilmek için burada devlet onayının önemi çok fazla.

 

Liquid Keratin hem Türk Patent Onaylı hem de Uluslararası Patenti var. Bunun dışında sülfat, silikon, SLS, paraben, tuz içermez. Böylece hamile ve emziren kişilerde kullanabilir. Ayrıca Liquid Keratin evde uygulanabildiği için için ekstra maliyete neden olmaz.

Saç Botoksu - Keratin Yükleme Seti-1

Ürünü incelemek için görsele tıklayınız.

 

 

 

Peki Keratinin Evde Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Saçınızı şampuanla ve sıcak suyla iki defa iyice yıkayın. Duruladıktan sonra havluyla veya kurutma makinesiyle ve fön yardımıyla mümkünse düz bir şekilde saçınızı tamamen kurutun. 

Liquid Keratin serum spreyi saç dipleri hariç, hasarlı bölgelere yoğunlaşarak boya yapar gibi, bolca sürün. Kuruyuncaya kadar yaklaşık 5-6 saat bekletin. (Dilerseniz beş on dakikada bir ılık bir fönle yavaşça 1 saat içinde kurutabilirsiniz. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına özen gösterin.)

Bu esnada saçınızı toplamayın ve sarmayın ıslakken üzerine asla yatmayın.

Tamamen kuruyunca bol su ile durulayın ve nemli saça 10 dakika maske uygulayın.

Tekrar ılık suyla durulayın, nemli saçınıza saçta kalan Liquid Keratin Saç Bakım Kremi uygulayın ve durulamadan işlemi sonlandırın.

Keratin kullanımına başlamadan en az 1 hafta öncesinde saçınıza herhangi bir saç bakım yağı kullanmayınız ve kalıcı işlem uygulamayınız. Aksi halde keratinlerin saça kaynamasına engel olur.

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim