Keratin Saç Spreyi Ne İşe Yarar?

Keratin Saç Spreyi Ne İşe Yarar?

 

Artık hepimiz biliyoruz ki keratin bakımı gerçekten işe yarıyor. Peki keratin saç spreyi ne işe yarar?

 

 

 

 

Bilindiği üzere keratin, saçlarda ve tırnaklarda bulunan çok güçlü bir protein. Fakat zarar gördüğünde veya tırnakta, saçta eksildiğinde onarımı da o kadar zor. Bitkisel yağlar ve piyasadaki ürünlerde saçtaki keratini tedavi edemiyor. Çünkü içlerinde hem keratin proteininin miktarı çok az hem de kimyasal maddeler çok fazla. İstedğiniz etkiyi alamayınca sık olarak tekrarladığınız için saçınızda onarımdan çok yıpranmaya neden olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Saçlar üzerinde en etkili bakımın keratin bakımı olduğunu söylemiştik. Peki keratin bakımında keratin saç spreyi ne işe yarar?

 

 

 

 

 

 

Bize en çok sorulan sorulardan biri de keratin saç spreyi ne işe yarar? Oluyor. Keratin saç spreyi , saçınızdaki kırıkları ve yıpranmayı onarır. Saçtaki pütürlükleri ortadan kaldırarak pürüzsüz hale getirir. Ayrıca keratin saç spreyi, saçın daha kolay taranmasına yardımcı olur. Saçların uzamasına da katkı sağlayan keratin saç spreyi, koparak dökülmeleri ortadan kaldırır. Saçlardaki matlığı gidererek parlak ve canlı bir görünüm sağlar.

 

 

 

Liquid Keratin Saf Keratin Serum Sprey

Ürünü incelemek için görsele tıklayınız.

 

 

 

Liquid Keratin’in keratin saç spreyi konusundaki ürünü olan Saf Keratin Serum Sprey’i bu alanda tartışmasız en başarılı ürünlerden biri. Liquid Keratin’in keratin saç spreyini ilk kullanımdan itibaren faydasını gözle görebiliyorsunuz.

 

Üstelik keratin saç spreyinin kullanımı da çok kolay.

 

Saf Keratin Serum Sprey Kullanımı Nasıl Olmalıdır ?

1- Saçınızı iki defa sıcak su ve  (daha etkili sonuç almak için Liquid Keratin Şampuan)  şampuanla yıkayın ve havluyla saçınızı tamamen kurutun.

2- Saf Keratin Serum Spreyi istenilen yıpranmış bölgelere püskürterek elinizle masaj yapın ve saçı ıslatacak kadar yedirin ve kuruyuncaya kadar 5 dakikada bir tarakla tarayın. Saçınızın düz bir şekilde kurumasına yardımcı olun.

3- Sadece ılık suyla durulayın.

4- Daha etkili ve kalıcı sonuçlar için mümkünse Liquid Keratin Maskesini mutlaka kullanın ve 10-15 dk saçta bekletin. Sonra ılık suyla durulayın. 

Önemli: Bu işlemi 4 günde 1 tekrar edin, tedavi bittikten sonra tekrar kullanmanıza gerek kalmayacak kadar kalıcıdır. Ancak daha sonra saça yıpratıcı işlemler yapılırsa tekrar kullanılması gerekir. Saçlarına sık sık boyama renk açma düzleştirme fön  gibi işlemler yapan kullanıcılar için, saçın doğal sağlıklı halini dengede tutabilmek adına belli aralıklarla saça saf katkısız keratin yüklenmesi tavsiye edilir. Ya da saçı besleyici ve koruyucu özelliklere sahip yumuşaklık ve parlaklık veren keratin yağının zaman zaman uygulanması ve Çilekli Keratin Nem ve Fön Sütü kullanılması çok faydalı olur.  Özellikle Çilekli fön sütü saçınızı yüksek ısılı işlemlere karşı koruması için ek olarak kullanılması tavsiye edilir.

 

LIQUID KERATIN ÜRÜNLERİ  ve özellikle Saf Keratin Serum Sprey vaat ettiği tüm amaçlarında doğru kullanıldığında garantili kesin olumlu sonuç verir.

İlgili Ürünler

 • ÜCRETSİZ KARGO
  Evde Keratin Bakım Seti - Süper Set (Sprey)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml)
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml) x3
 • ÜCRETSİZ KARGO
  Saf Keratin Serum Sprey (50 ml) x2
 • Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır